1 / 7

Nejlepší aplikace na běhání pro Apple 2015

Zajímavé aplikace na běhání pro iOS na rok 2015

mujbeh
Download Presentation

Nejlepší aplikace na běhání pro Apple 2015

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript


  1. Nejlepší aplikace na běhání pro Apple Ios2015 Jaká aplikace na běhání pro mobilní telefon Apple je nejlepší? Podíváme se na aktuální nabídku pro rok 2015.

  2. 1. Adidas MiCoach Train and Run (Zdarma) • Ve srovnání s běžeckou aplikací Nike+ byl AdidasMiCoach uveden na trh později. Nicméně nebyl vydán pouze jako pomůcka k překlenutí již běžící aplikace svého konkurenta. • Jedna z věcí, kterými se od Nike+ odlišuje, je že vám umožňuje kategorizovat váš trénink na dva samostatné: kardio nebo sílu a flexibilitu. Na základě vašeho výběru vám pak může nabídnout tréninky přímo pro splnění daného cíle. • Aplikace se nezaměřuje pouze na běh. Obsahuje více než 400 cvičení na pružnost a pevnost. Je zde také možnost dostat se k doplňujícím knihovnám, které obsahují další cvičení navíc. • Samozřejmostí jsou obvyklé běžecké metriky. Aplikace sleduje vzdálenost, čas, rychlost a spálené kalorie. Aplikace je jednoduchá, ale nabízí všechny nezbytné metriky a funkce, které potřebujete. I když nemá žádné speciální věci navíc, můžete se spolehnout, že svou práci odvede dobře.

  3. 2. Zombies, Run! (Placená: $3.99) • Je vlastně s podivem, že aplikace Zombies, Run nemá ani po dvou letech další pokračování. Tato běžecká aplikace je prostě čistá zábava. Doslova běháte, abyste zachránili svět, alespoň ten váš virtuální kam patříte. Delší běhání dává vašemu virtuálnímu společenství více zdrojů. • Aplikace vás provede komplexním světem plným epických příběhů a dobrodružství s tím, že vás stále motivuje k dalšímu běhu. • Pokud vás už nebaví obvyklé běžecké aplikace a hledáte něco jiného, tohle je aplikace právě pro vás. Věřte, že vás v novém roce dobře zabaví a motivuje k běhání.

  4. 3. iSmoothRun (Placená: $5.99) • Až po tuhle běžeckou aplikaci se jednalo o výběr toho nejlepšího jak pro Android tak pro iPhone. Aplikace iSmoothRun je však speciálně vytvořena pouze pro systém iOS. • Z hlediska výkonu aplikace bez problémů obstojí proti dříve jmenovaným. Nabízí obvyklé běžecké metriky, jako je vzdálenost, rychlost, nadmořská výška či dokonce i srdeční frekvenci – pokud je telefon spárován s chytrými BT senzory. • Tam, kde běžecká aplikace iSmoothRun začíná být zajímavá je možnost přepínání mezi GPS a krokoměrem on-the-fly. Funguje to tak, že tam, kde je GPS, se vše sleduje jeho prostřednictvím. Pokud se dostanete do oblasti, kde není GPS, automaticky se nahradí vaším krokoměrem, takže běžecká data zůstanou bez výpadku. • Kromě toho, že využívá funkci krokoměru, sleduje informace o vašem běžeckém tempu, což dále využívá pro vaše zlepšení. To je jedna ze zajímavých funkcí, pokud se chcete podívat na váš rytmus a jak jej zlepšit.

  5. 4. Runmeter (Zdarma, Placená: $4.99) • Runmeter je další z aplikací, která se nestala multiplatformní a zůstala pouze pro mobilní telefony Apple. To je také pravděpodobně důvod, proč není tak známá jako ostatní aplikace z tohoto seznamu. • Z hlediska funkcí je srovnatelná s tím nejlepším na trhu. Sleduje běžné běžecké metriky, jako jsou mapy, rychlost, vzdálenost, trasa. Aplikace je jedinečná v tom, že může všechny tyto statistiky zobrazovat jako koláčové grafy či v jiné podobě. • Obsahuje různé běžecké tréninkové plány pro různé vzdálenosti s možností přidat si svůj vlastní. Můžete ji také synchronizovat s vaším iPhone kalendářem, která vám trénink pak zobrazí jako činnost v daném dni. Opravdu dobrá funkce, kterou by se ostatní běžecké aplikace měly inspirovat. • Celkově je Runmeter dobrou běžecké aplikací pro vaše každodenní využití. Mrkněte na ni a hlavně na její grafické statistiky a určitě si ji zamilujete.

  6. 5. Charity Miles (Zdarma) • Abychom uzavřeli náš seznam, je třeba zmínit také běžeckou aplikaci Charity Miles, jinak to není kompletní. Protože takové propojení vznešené věci a běhání se hned tak nevidí. • Principem této běžecké aplikace je podpora charitativních organizací v USA pomocí uběhnutých kilometrů. Můžete si vybrat z mnoha organizací, kterým chcete pomoci a ty budou na oplátku dostávat od sponzorů – jakou jsou Timex nebo Humana a další za každý kilometr několik centů. • Nejen, že vás to bude motivovat do běžeckého tréninku, ale také budete přispívat na dobrou věc. Přemýšlejte, zda vás pomoc druhým bude motivovat ještě víc pro běhání.

  7. Více zajímavých článků o běhání najdete na našem běžeckém blogu či v našem e-shopu – www.mujbeh.cz

More Related