powerpoint 2007 vytvo en prezentace z osnovy n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
PowerPoint 2007: Vytvoření prezentace z osnovy PowerPoint Presentation
Download Presentation
PowerPoint 2007: Vytvoření prezentace z osnovy

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 3

PowerPoint 2007: Vytvoření prezentace z osnovy - PowerPoint PPT Presentation


  • 137 Views
  • Uploaded on

PowerPoint 2007: Vytvoření prezentace z osnovy. Lekce 28. Vložení textu osnovy z jiné aplikace do prezentace aplikace PowerPoint.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'PowerPoint 2007: Vytvoření prezentace z osnovy' - dillon-chavez


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
vlo en textu osnovy z jin aplikace do prezentace aplikace powerpoint
Vložení textu osnovy z jiné aplikace do prezentace aplikace PowerPoint
  • Chcete-li vytvořit prezentaci založenou na existující sestavě nebo jiném dokumentu s osnovou (vytvořeném v aplikaci Microsoft Office Word 2007 nebo v jiném programu, který podporuje používání stylů nadpisů), můžete použít strukturu osnovy dokumentu s osnovou vložením tohoto dokumentu do aplikace Microsoft Office PowerPoint 2007.
  • Pokud vložíte a používáte osnovu z dokumentu aplikace Microsoft Word 97-2003 (přípona DOC), z dokumentu aplikace Word 2007 (přípona DOCX), z textového souboru (přípona TXT) nebo ze souboru ve formátu RTF (Formát RTF (Rich Text Format): Typ souboru používaný k přenosu dokumentů obsahujících formátovaný text mezi aplikacemi, a to dokonce i na různých platformách, např. IBM a Macintosh) (přípona RTF) v prezentaci aplikace Office PowerPoint 2007, text v prezentaci je naformátován na základě stylů nadpisů původního dokumentu nebo souboru s osnovou.
slide3
Úkol
  • Na kartě Domů klepněte ve skupině Snímky na šipku vedle položky Nový snímek a poté klepněte na položku Snímky z osnovy.
  • Vyhledejte soubor obsahující osnovu (digitalni_fotografie_v_zoneru.docx), kterou chcete vložit do prezentace, a poklepejte na něj.
  • Soubor se otevře v aplikaci PowerPoint.
  • Nově vzniklý snímek rozdělte pomocí Možností přizpůsobení na dva snímky tak, aby v prvním byla zanesena „Editace“ a v druhém „Archivace“. Pokud některá z položek z prvního snímku přesáhne do druhého, sjednejte nápravu.
  • Celou prezentaci můžete dál upravovat dle libosti.