PURSAKLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
Download
1 / 2

PURSAKLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ - PowerPoint PPT Presentation


  • 296 Views
  • Uploaded on

PURSAKLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ. KAYNAKÇILIK ALANINDA AVRUPA DENEYİMİ.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' PURSAKLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ' - lucky


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

PURSAKLAR İMKB TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ

KAYNAKÇILIK ALANINDA AVRUPA DENEYİMİ

Gelişen teknoloji ile birlikte iş dünyasının ihtiyaç duyduğu uluslararası standartlarda mesleki ve teknik eğitimin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, çözümleyici, mühendis ve teknikerlerle köprü kurabilecek üstün nitelikli ara eleman yetiştirmek için çağdaş eğitim ortamını sağlamayı kendine ilke edinmiş olan kurumumuz öğrencileri Avrupa Birliği projeleri ile desteklemektedir.


2012-1-TR-Leo01-49602 Nolu projemiz Ulusal Ajans tarafından onaylanmış olup, katılımcılarımız KAYNAKÇILIK alanında Romanya’daki Gheorghe Cartianu okulunda ve Almanya’daki Horstmeschanische Workshop okulunda eğitim alacaklardır.

LEONARDO DA VİNCİ HAREKETLİLİK PROJELERİ KAPSAMINDAKİ PROJEMİZ ULUSAL AJANS TARAFINDAN KABUL EDİLMİŞTİR. PROJE KATILIMCILARIMIZ 2 AKIŞ ŞEKLİNDE ALMANYA VE ROMANYA’DA EĞİTİM ALACAKLARDIR.

Projemizden yerel ortağımız olan Ulus Teknik ve Meslek Lisesi’nden ve okulumuzdan olmak üzere toplamda 30 Öğrenci ve 4 Refakatçi Öğretmen yararlanacaktır.

Katılımcılarımız edinecekleri mesleki gelişimin yanında, alacakları dil eğitimi ve Avrupa kültürünü tanımanın etkisiyle bireysel anlamda da gelişim göstereceklerdir.


ad