slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny PowerPoint Presentation
Download Presentation
”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 54

”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny - PowerPoint PPT Presentation


  • 124 Views
  • Uploaded on

”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny. WYKONAŁY: Agnieszka Pojasek Natalia Małaczyńska Agnieszka Żurawska Alicja Mikuś. RYSUNEK - NASZ DOM. POMIESZCZENIE I - HOLL. 1. Powierzchnia. Drzwi: a=2m b=30cm*5=150cm=1,5m a*b=2m*1,5m= 3 m² Luka: a=70cm*5=350cm=3,5 m

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny' - yul


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

”Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – projekt matematyczny

WYKONAŁY:

Agnieszka Pojasek

Natalia Małaczyńska

Agnieszka Żurawska

Alicja Mikuś

1 powierzchnia
1. Powierzchnia
  • Drzwi:
  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Luka:
  • a=70cm*5=350cm=3,5m
  • b=2,5m
  • a*b=3,5m*2,5m=8,75m²

Podłoga:

  • a=67cm*5=335cm=3,35m
  • b=70cm*5=350cm=3,50m
  • a*b=3,35m*3,50m=11,725m²

Sufit:

  • a=67cm*5=335cm=3,35m
  • b=70cm*5=350cm=3,50m
  • a*b=3,35m*3,50m=11,725m²
slide6

Ściana 1:

  • a=3,35m
  • h=2,5m
  • a*h=3,35m*2,5m=8,375m²
  • Ściana 2:
  • d=3m²
  • b=3,5m
  • h=2,5m
  • (b*h)-d=(3,5m*2,5m)-3 m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Ściana 3:

d=3m²

a=3,35m

h=2,5m

(a*h)-d=(3,35m*2,5m)-3m²=8,375m²-3m²=5,375m²

Ściana4:

l=8,75m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-l=(3,5m*2,5m)-8,75m²=8,75m²-8,75m²=0m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=8,375m²+5,75m²+5,375m²+0m²=19,5m²

2 koszty
2. Koszty

Łączniki:

1,60zł/1szt.

7*1,6zł=11,20zł

 Panele:

  • P=11,725m²
  • KOMFORT – Panel dąb Cornwall 3 klepki
  • 18,99zł/m²
  • 11,725m²*18,99zł=222,66zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=6,2m-3m=3,2m

b=7m-3m=4m

c=6,2m

d=0m

Obw=a+b+c+d=3,3m+4m+6,2+0m=13,4m

slide8

Farba (sufit):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 11,725m²*2=23,45m²
  • 23,45m²--->30l (30m²) --->175,5zł
  • 30m²-23,45m²=6,55m²
  • Zostało farby na 6,55m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Górki krokus”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 19,5m²*2 (dwukrotne malowanie)=39m²
  • 39m²---> puszka 5l (50m²) --->79,99zł
  • 50m²-39m²=11m²
  • zostało farby na 11m²
  • Razem koszty:
  • 222,66zł+41,2zl+11,20zł+79,99zł+175,5zł= ok.530,55zl
1 powierzchnia1
1. Powierzchnia
  •  Drzwi 1:
  • a=2m
  • b=20cm*5=100cm=1m
  • a*b=2m*1m=2m²
  • Drzwi 2:
  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²

Podłoga:

  • a=62cm*5=310cm=3,1m
  • b=100cm*5=500cm=5m
  • a*b=3,1m*5m=15,5m²

Sufit:

  • a=62cm*5=310cm=3,1m
  • b=100cm*5=500cm=5m
  • a*b=3,1m*5m=15,5m²
  • Okno:
  • a=30cm*5=150cm=1,5m
  • b=2m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
slide11

Ściana1:

d=2m²

a=3,1m

h=2,5m

(a*h)-d=(3,1m*2,5m)-2m²=7,75m²-2m²=5,75m²

Ściana2:

o=3m²

b=5m

h=2,5m

(b*h)-d=(5m*2,5m)-3 m²=12,5m²-3m²=9,5m²

Ściana3:

a=3,1m

h=2,5m

a*h=3,1m*2,5m=7,75m²

Ściana4:

d=3m²

b=5m

h=2,5m

(b*h)-d=(5m*2,5m)-3m²=12,5m²-3m²=9,5m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=5,75m²+9,5m²+7,75m²+9,5m²=32,5m²

2 koszty1
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel buk 2 klepki

P=15,5m²

19,99zł/m²

15,5m²*19,99zł/m²=309,85zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

7*1,6zł/szt.=11,20zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=6,2m

b=10m

c=6,2m-2m=4,2m

d=10m-3m=7m

Obw=a+b+c+d=6,2m+10m+4,2+7m=27,4m

slide13

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 15,5m²*2=31m²
  • 31m²--->40l (40m²) --->234zł
  • 40m²-31m²=9m²
  • Zostało farby na 9m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Słoneczny poranek”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 32,5m²*2=65m²
  • 65m²---> puszka 5l+2,5l }75m²-->79,99zł+44,50zł=124,98zł
  • 75m²-65m²=10m²
  • zostało farby na 10m²
  • Razem koszty:
  • 309,85zł+83,68zł+11,20zł+124,98zł+234zł= ok.763,71zł
1 powierzchnia2
1. Powierzchnia

Podłoga:

  • a=62cm*5=310cm=3,1m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=3,1m*3,5m=10,85m²

Sufit:

  • a=62cm*5=310cm=3,1m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=3,1m*3,5m=10,85m²

Drzwi 1:

  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Okno:
  • a=30cm*5=150cm=1,5m
  • b=2m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
slide16

Ściana1:

d=3m²

a=3,1m

h=2,5m

(a*h)-d=(3,1m*2,5m)-3m²=7,75m²-3m²=4,75m²

Ściana2:

b=3,5m

h=2,5m

b*h=3,m*2,5m=8,75m²

Ściana3:

o=3m²

a=3,1m

h=2,5m

(a*h)-o=(3,1m*2,5m)-3m²=7,75m²-3m²=4,75m²

Ściana4:

b=3,5m

h=2,5m

b*h=3,5m*2,5m=8,75m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=4,75m²+8,75m²+4,75m²+8,75m²=27m²

2 koszty2
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel buk Skandynawski 3 klepki

P=10,85m²

15,99zł/m²

10,85m²*15,99zł/m²=173,50zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

5*1,6zł/szt.=8zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=6,2m

b=7m

c=6,2m-3m=3,2m

d=7m

Obw=a+b+c+d=6,2m+7m+3,2+7m=23,4m

slide18

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 10,85m²*2=21,7m²
  • 21,7m²----->30l (30m²)----->175,5zł
  • 30m²-21,7m²=8,3m²
  • Zostało farby na 8,3m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Błękitna laguna”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 27m²*2=54m²
  • 54m²--->puszka 5l+2,5l }75m²--->79,99zł+44,50zł=124,98zł
  • 75m²-54m²=21m²
  • zostało farby na 21m²
  • Razem koszty:
  • 173,5zł+72zł+8zł+124,98zł+175,5zł= ok.553,98zł
1 powierzchnia3
1. Powierzchnia
  •  Drzwi 1:
  • a=2m
  • b=25cm*5=125cm=1,25m
  • a*b=2m*1,25m=2,5m²
  • Drzwi 2:
  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²

Podłoga:

  • a=53cm*5=265cm=2,65m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=2,65m*3,5m=9,275m²

Sufit:

  • a=53cm*5=265cm=2,65m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=2,65m*3,5m=9,275m²
  • Okno:
  • a=30cm*5=150cm=1,5m
  • b=2m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
slide21

Ściana 3:

o=3m²

a=2,65m

h=2,5m

(a*h)-o=(2,65m*2,5m)-3m²=6,625m²-3m²=3,625m²

Ściana 4:

d=3m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-d=(3,5m*2,5m)-3m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Ściana 1:

d=2,5m²

a=2,65m

h=2,5m

(a*h)-d=(2,65m*2,5m)-2,5m²=6,625m²-2,5m²=4,125m²

Ściana 2:

b=3,5m

h=2,5m

b*h=3,5m*2,5m=8,75m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=4,125m²+8,75m²+3,625m²+5,75m²=22,25m²

2 koszty3
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel Heartwood

P=9,275m²

36,99zł/m²

9,275m²*36,99zł/m²=343,80zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

6*1,60zł/szt.=9,60zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=5,3m

b=7m

c=5,3m-2,5m=2,8m

d=7m-3m=4m

Obw=a+b+c+d=5,3m+7m+2,8m+4m=19,1m

slide23

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 9,275m²*2=18,55m²
  • 18,55m²--->20l (20m²)--->117zł
  • 20m²-18,55m²=1,45m²
  • Zostało farby na 1,45m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Miodowe lato”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 22,25m²*2=44,5m²
  • 44,5m²--->puszka 5l (50m²)--->79,99zł
  • 50m²-44,5m²=5,5m²
  • zostało farby na 5,5m²
  • Razem koszty:
  • 343,80zł+58,8zł+9,6zł+79,99zl+117zł= ok.609,19zł
1 powierzchnia4
1. Powierzchnia
  • Drzwi 1:
  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Okno:
  • a=30cm*5=150cm=1,5m
  • b=2m
  • a*b=2m*1,5m=3m²

Podłoga:

  • a=51cm*5=255cm=2,55m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=2,55m*3,5m=8,925m²

Sufit:

  • a=51cm*5=255cm=2,55m
  • b=70cm*5=350cm=3,5m
  • a*b=2,55m*3,5m=8,925m²
slide26

Ściana3:

a=2,55m

h=2,5m

a*h=2,55m*2,5m=6,375m²

Ściana4:

o=3m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-o=(3,5m*2,5m)-3m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Ściana1:

a=2,55m

h=2,5m

a*h=2,55m*2,5m=6,375m²

Ściana2:

d=3m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-d=(3,5m*2,5m)-3m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=6,375m²+5,75m²+6,375m²+5,75m²=24,25m²

2 koszty4
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel dąb wiekowy

P=8,925m²

28,99zł/m²

8,925m²*28,99zł/m²=258,75zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

6*1,60zł/szt.=9,60zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=5,1m

b=4m

c=5,1m

d=7m

Obw=a+b+c+d=5,1m+4m+5,1m+7m=21,2m

slide28

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Bukiet roż”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 24,25m²*2=48,5m²
  • 48,5m²--->puszka 5l (50m²)--->79,99zł
  • 50m²-48,5m²=1,5m²
  • zostało farby na 1,5m²

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 8,925m²*2=18,55m²
  • 8,925m²----->10l (10m²)----->58,50zł
  • 10m²-8,925m²=1,075m²
  • Zostało farby na 1,075m²
  • Razem koszty:
  • 258,75zł+65,2zł+9,6zł+79,99+58,50zl= ok.472,04zł
1 powierzchnia5
1. Powierzchnia
  • Drzwi 1:
  • a=2m
  • b=30cm*5cm=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Okno:
  • a=30cm*5=150cm=1,5m
  • b=2m
  • a*b=2m*1,5m=3m²

Podłoga:

  • a=80cm*5=400cm=4m
  • b=60cm*5=300cm=3m
  • a*b=4m*3m=12m²

Sufit:

  • a=80cm*5=400cm=4m
  • b=60cm*5=300cm=3m
  • a*b=4m*3m=12m² 
slide31

Ściana3:

a=2,55m

h=2,5m

a*h=2,55m*2,5m=6,375m²

Ściana4:

o=3m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-o=(3,5m*2,5m)-3m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Ściana1:

a=2,55m

h=2,5m

a*h=2,55m*2,5m=6,375m²

Ściana2:

d=3m²

b=3,5m

h=2,5m

(b*h)-d=(3,5m*2,5m)-3m²=8,75m²-3m²=5,75m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=6,375m²+5,75m²+6,375m²+5,75m²=24,25m²

2 koszty5
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel dąb wiekowy

P=8,925m²

28,99zł/m²

8,925m²*28,99zł/m²=258,75zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

6*1,60zł/szt.=9,60zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=5,1m

b=4m

c=5,1m

d=7m

Obw=a+b+c+d=5,1m+4m+5,1m+7m=21,2m

slide33

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Bukiet roż”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 24,25m²*2=48,5m²
  • 48,5m²--->puszka 5l (50m²)--->79,99zł
  • 50m²-48,5m²=1,5m²
  • zostało farby na 1,5m²

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 8,925m²*2=18,55m²
  • 8,925m²----->10l (10m²)----->58,50zł
  • 10m²-8,925m²=1,075m²
  • Zostało farby na 1,075m²
  • Razem koszty:
  • 258,75zł+65,2zł+9,6zł+79,99+58,50zl= ok.472,04zł
1 powierzchnia6
1. Powierzchnia

Drzwi 1:

  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Drzwi 2:
  • a=2m
  • b=30cm*5=150cm=1,5m
  • a*b=2m*1,5m=3m²
  • Okno:
  • a=60cm*5=300cm=3m
  • b=2m
  • a*b=3m*2m=6m²

Podłoga:

  • Podłoga:
  • a=110cm*5=550cm=5,5m
  • b=110cm*5=550cm=5,5m
  • a*b=5,5m*5,5m=30,25m²

Sufit:

  • a=110cm*5=550cm=5,5m
  • b=110cm*5=550cm=5,5m
  • a*b=5,5m*5,5m=30,25m²

Luka:

  • a=25cm*5=125cm=1,25m
  • b=2,5m
  • a*b=1,25m*2,5m=3,125m²
slide36

Ściana 3:

l=3,125m²

d=3m²

a=5,5m

h=2,5m

(a*h)-(l+d)=(5,5m*2,5m)-(3,125m²+3m²)=13,75m²-6,125m²=7,625m²

Ściana 4:

o=6m²

b=5,5m

h=2,5m

(b*h)-o=(5,5m*2,5m)-6m²=13,75m²-6m²=7,75m²

Ściana 1:

a=5,5m

h=2,5m

a*h=5,5m*2,5m=13,75m²

Ściana 2:

d=3m²

b=5,5m

h=2,5m

(b*h)-d=(5,5m*2,5m)-3m²=13,75m²-3m²=10,75m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=13,75m²+10,75m²+7,625m²+7,75m²=39,875m²

2 koszty6
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel buk Skandynawski 3 klepki

P=30,25m²

15,99zł/m²

30,25m²*15,99zł/m²=483,70zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

8*1,60zł/szt.=12,80zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=8m

b=8m

c=11,5

d=11m

Obw=a+b+c+d=8m+8m+11,5m+11m=38,5m

slide38

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 30,75m²*2=61,5m²
  • 61,5m²--->70l (70m²)--->409,5zł
  • 70m²-61,5m²=8,5m²
  • Zostało farby na 8,5m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Słoneczny poranek”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 39,875m²*2=79,75m²
  • 79,75m²--->puszka 100l (100m²)--->159,98zł
  • 100m²-79,75m²=20,25m²
  • zostało farby na 20,25m²
  • Razem koszty:
  • 483,70zł+118,40zł+12,80zł+159,98zl+409,5zl=ok.1184,38zł
1 powierzchnia7
1. Powierzchnia
  •  Brama:
  • a=53cm*5=265cm=2,65m²
  • b=2m
  • a*b=2,65*2m=5,3m²
  • Okno:
  • a=20cm*5=100cm=1m
  • b=2m
  • a*b=1m*2m=2m²

Podłoga:

  • a=110cm*5=550cm=5,5m
  • b=69cm*5=345cm=3,45m
  • a*b=5,5m*3,45m=18,975m²

Sufit:

  • a=110cm*5=550cm=5,5m
  • b=69cm*5=345cm=3,45m
  • a*b=5,5m*3,45m=18,975m²

Drzwi:

  • a=2m
  • b=20cm*5=100cm=1m
  • a*b=2m*1m=2m² 
slide41

Ściana3:

d=2m²

a=5,5m

h=2,5m

(a*h)-d=(5,5m*2,5m)- 2m²=13,75m²-2m²=11,75m²

Ściana4:

o=2m²

b=3,45m

h=2,5m

(b*h)-o=(3,45m*2,5m)-2m²=8,625m²-2m²=6,625m²

Ściana1:

a=5,5m

h=2,5m

a*h=5,5m*2,5m=13,75m²

Ściana2:

br=5,3m²

b=3,45m

h=2,5m

(b*h)-br=(3,45m*2,5m)-5,3m²=6,9m²-5,3m²=1,6m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=13,75m²+4,6m²+11,75m²+6,625m²=36,725m²

2 koszty7
2. Koszty

Płytki:

Pietra Romana – płytki ceramiczne

P=18.725m² ~ 19m²

1 płytka=1,43m²

1op.=4 szt.

4op.=16szt.

4szt.=87,36zł

3,5op. ~ 4op.

87,36zł*4op.=349,44zł

slide43

Farba (sufity):

  • Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO
  • 58,50zł/10l=10m²
  • 9,75m²*2=19,5m²
  • 19,5m²--->20l (20m²)--->117zł
  • 20m²-19,5m²=0,5m²
  • Zostało farby na 0,5m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Miodowe lato”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 35m²*2=70m²
  • 70m²--->puszka 5l+2,5l } 75m--->124,98zł
  • 75m²-70m²=5m²
  • zostało farby na 5m²
  • Razem koszty:
  • 349,44zł+124,98zł+117zł=ok.591,42zł
1 powierzchnia8
1. Powierzchnia
  •  Luka1:
  • a=25cm*5=125cm=1,25m²
  • b=2,5m
  • a*b=1,25*2,5m=3,125m²
  • Luka2:
  • a=60cm*5=300cm=3m
  • b=2,5m
  • a*b=3m*2,5m=7,5m²

Podłoga:

  • a=25cm*5=125cm=1,25m
  • b=60cm*5=300cm=3m
  • a*b=1,25m*3m=3,75m²

Sufit:

  • a=25cm*5=125cm=1,25m
  • b=60cm*5=300cm=3m
  • a*b=1,25m*3m=3,75m²

Drzwi:

  • a=2m
  • b=25cm*5=125cm=1,25m
  • a*b=2m*1,25m=2,5m²
slide46

Ściana1:

l=3,125m²

a=1,25m

h=2,5m

(a*h)-l=(1,25m*2,5m)-3,125m²=3,125m²-3,125m²=0m²

Ściana2:

l=7,5m²

b=3m

h=2,5m

(b*h)-l=(3m*2,5m)-7,5m²=7,5m²-7,5m²=0m²

Ściana3:

d=2,5m²

a=1,25m

h=2,5m

(a*h)-d=(1,25m*2,5m)- 2,5m²=3,125m²-2,5m²=0,625m²

Ściana4:

b=3m

h=2,5m

b*h=3m*2,5m=7,5m²

Wszystkie ściany:

Ściana1+Ściana2+Ściana3+Ściana4=0m²+0m²+0,625m²+7,5m=8,125m²

2 koszty8
2. Koszty

Panele:

KOMFORT – Panel dąb Romwall 3 klepki

P=3,75m²

18,99zł/m²

3,75m²*18,99zł/m²=71,20zł

Łączniki:

1,60zł/1szt.

2*1,60zł=3,20zł

Listwy:

8zł/2,6m

a=5m

b=6m

Obw=a+b=5m+6m=11m

slide48

Farba (sufity):

Farba emulsyjna ŚNIEZKA EKO

58,50zł/10l=10m²

3,75m²*2=7,5m²

7,5m²--->10l (10m²)--->58,50zł

10m²-7,5m²=2,5m²

Zostało farby na 2,5m²

Farba (ściany):

  • Farba lateksowa ŚNIEŻKA KOLOR – Barwy natury „Miodowe lato”
  • Puszka 5l/50m²=79,99zł
  • Puszka 2,5l/25m²=44,50zł
  • 8,125m²*2=16,25m²
  • 16,25m²--->puszka 2,5l } 25m²--->44,50zł
  • 25m²-16,25m²=3,75m²
  • zostało farby na 3,75m²

Razem koszty:

71,20zł+33,84zł+3,20zł+44,50zł+58,50zł=ok.211,24zł

slide50

1) Podłogi (panele, płytki)

Pom1- 222,66zł

Pom2- 309,85zł

Pom3- 173,50zł

Pom4- 343,80zł

Pom5- 258,75zl

Pom6- 359,90zł

Pom7- 483,70zl

Pom8- 349,44zł

Pom9- 71,20zł

_________________

Suma: 2572,80zł

3) Łączniki:

Pom1- 11,20zł

Pom2- 11,20zł

Pom3- 8,00zł

Pom4- 9,60zł

Pom5- 9,60zl

Pom6- 9,60zł

Pom7- 12,80zl

Pom8- 00,00zł

Pom9- 3,20zł

_________________

Suma: 75,20zł

2) Listwy:

Pom1- 41,20zł

Pom2- 83,68zł

Pom3- 72.00zł

Pom4- 58,80zł

Pom5- 65,20zl

Pom6- 76,96zł

Pom7- 118,40zl

Pom8- 00,00zł

Pom9- 33,84zł

________________

Suma:550,08zł

slide51

5) Farba (sufity):

Pom1-175,50zł

Pom2-234,00zł

Pom3-175,50zł

Pom4-117,00zł

Pom5-58,50zl

Pom6-175,50zł

Pom7-409,5zl

Pom8-117,00zł

Pom9-58,50zł

____________________

Suma: ok.1521,00zł

4) Farba (ściany):

Pom1-79,99zł

Pom2-124,98zł

Pom3-124,98zł

Pom4-79,99zł

Pom5-79,99zl

Pom6-124,98zł

Pom7-159,98zl

Pom8-124,98zł

Pom9-44,50zł

____________________

Suma: ok.944,37zł

slide52

6) Koszt remontu:

  • Podłoga (panele, płytki) - 2572,80zł
  • Listwy – 550,08zł
  • Łączniki – 75,20zł
  • Farba (ściany) – 944,37zł
  • Farba (sufity) – 1521,00zł
  • __________________________
  • Suma: ok.5663,45zł
slide54

WYKONAŁY:

  • Agnieszka Pojasek
  • Natalia Małaczyńska
  • Agnieszka Żurawska
  • Alicja Mikuś