Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie
Download
1 / 31

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie! - PowerPoint PPT Presentation


  • 148 Views
  • Uploaded on

Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie!. Wykonała Julia Gałaszewska. Moja rodzina, to trzy pokolenia kobiet: babcia, mama, moje dwie siostry Ania i Magda i ja - Julka.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie!' - flynn


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie

Cudze chwalicie, swego nie znacie.Sami nie wiecie co posiadacie!

Wykonała Julia Gałaszewska


Moja rodzina to trzy pokolenia kobiet babcia mama moje dwie siostry ania i magda i ja julka

Moja rodzina, to trzy pokolenia kobiet: babcia, mama, moje dwie siostry Ania i Magda i ja - Julka.


Gdy dwie siostry Ania i Magda i ja - wybieramy się razem na wycieczkę śmiejemy się, że jedziemy na „Zlot Czarownic”.Mamy też kota. Nazywa się Cookie.


Moja dwie siostry Ania i Magda i ja - babcia Halina, to mama mojej mamy. Spędza z nami dużo czasu i uwielbia łowić ryby. To dzięki niej złapałam swoją pierwszą płotkę.


Jej pasj jest te wyszywanie to od niej nauczy am si jak sprawnie pos ugiwa si ig

Jej pasją jest też wyszywanie. To od niej nauczyłam się jak sprawnie posługiwać się igłą!


Moja jak sprawnie posługiwać się igłą!mama Kasia jest nauczycielką. Uczy matematyki i prowadzi Klub sportowy „SPRINT”. Jest radną Gminy Suwałki. Jestem z niej bardzo dumna!


Mama lubi czytać książki, bierze z nami udział w różnych konkursach. Lubi pomagać młodzieży. Ja i Magda gramy w mamy Klubie w siatkówkę. Mama kocha niebieskie róże.


Moja najstarsza siostra ania ma 19 lat i w a nie zda a matur

Moja najstarsza siostra różnych konkursach. Lubi pomagać młodzieży. Ja i Magda gramy w mamy Klubie w siatkówkę. Mama kocha niebieskie róże.Aniama 19 lat i właśniezdała maturę.


Wypija mnóstwo herbaty. Jej idolem jest Elvis Presley. Uwielbia grać na gitarze i robić zdjęcia. Sądzę, że będzie doskonałym fotografem.


Moja druga siostra ma na imi magda ma 18 lat i jej pasj jest gra w siatk wk

Moja druga siostra ma na imię Uwielbia grać na gitarze i robić zdjęcia. Sądzę, że będzie doskonałym fotografem. Magda. Ma 18 lat i jej pasją jest gra w siatkówkę.No i ja julka mam 11 lat gram w siatk wk dobrze si ucz lubi czyta ksi ki i gra w karty

No i ja - Kurek.Julka. Mam 11 lat, gram w siatkówkę, dobrze się uczę. Lubię czytać książki i grać w karty.Lubimy razem spędzać czas organizując wycieczki do lasu na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na spacery i wspólne zakupy.


Niedługo na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na wybieramy się na spływ kajakowy.Nigdy nie byłyśmy razem jednak na Cisowej Górze, Stańczykach czy w kinie.


Planując swój wymarzony dzień na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na z rodziną chciałabym zobaczyć okolice, w których jeszcze nie byłam, a są tak blisko.


Bo na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na jak mówi przysłowie „…swego nie znacie…”. A ja marzę, żeby pojechać na most w Stańczykach czy zjechać na tyrolce.


Mój wymarzony dzień z rodziną na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na to trasa z Suwałk na Cisową Górę, potem do Smolnik i do Udziejka. Aż wreszcie przez Bachanowo do Stańczyk. Na koniec kolacja w pizzerii i seans w kinie.


Koszt pikniku 5 x 5 z 25 z

Wycieczkę rozpoczniemy od wejścia na Cisową Górę. na poziomki czy grzyby. Chodzimy też na Tam zrobimy śniadanie - mały piknik. Mama kupi napoje, owoce i przygotuje czekoladowe babeczki.

Koszt pikniku: 5 x 5 zł = 25 zł


Koszt 5 x 4 z 20 z

Potem pojedziemy do Smolnik na platformę widokową „U Pana Tadeusza”, żeby popatrzeć przez lornetkę na panoramę Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Koszt : 5 x 4 zł = 20 zł


Koszt 5 x 30 z 150 z

I nareszcie wybierzemy się do Parku Linowego w Twierdzy Pana Tadeusza”, żeby popatrzeć przez lornetkę na panoramę Jaćwingów. Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mamę i babcię chodzące na trasach linowych czy zjeżdżające na tyrolce.

Koszt : 5 x 30 zł = 150 zł


Koszt 5 x 10 z 50 z

Zmęczone, ale zadowolone pojedziemy do Bachanowa nad Czarną Hańczą. Tam, przy jednym z najsłynniejszych głazowisk zjemy lunch przygotowany przez babcię i mamę.

Koszt : 5 x 10 zł = 50 zł


Nadszed czas na sta czyki s tu jedne z najwy szych most w w polsce zawsze chcia am wej na nie

Nadszedł czas na Stańczyki. Czarną Hańczą. Tam, przy jednym z najsłynniejszych głazowisk zjemy lunch przygotowany przez babcię Są tu jedne z najwyższych mostów w Polsce. Zawsze chciałam wejść na nie.

Koszt : 5 x 4 zł = 20 zł


Koszt 3 x 32 z 5 x 4 z 116 z

Po tak długiej wycieczce przyszedł czas na zasłużoną kolację. Wszystkie lubimy pizzę, więc będzie uczta w stylu włoskim. Trzy duże pizze i do tego zimne napoje… mhhh już mi leci ślinka.

Koszt : 3 x 32 zł + 5 x 4 zł = 116 zł


Koszt 2 x 20 z 3 x 18 z 114 z

I na koniec dnia wspólny wypad do kolację. Wszystkie lubimy pizzę, więc będzie uczta w stylu włoskim. Trzy duże pizze i do tego zimne napoje… kina w Suwałkach.Zawsze marzyłam, żeby zabrać mamę, babcię i siostry na jakiś fajny seans.Przygody Thora na pewno im się spodobają.

Koszt : 2 x 20 zł + 3 x 18 zł = 114 zł


Koszt 2 x 20 z 3 x 18 z 114 z1

I na koniec dnia wspólny wypad do kolację. Wszystkie lubimy pizzę, więc będzie uczta w stylu włoskim. Trzy duże pizze i do tego zimne napoje… kina w Suwałkach.Zawsze marzyłam, żeby zabrać mamę, babcię i siostry na jakiś fajny seans.Przygody Thora na pewno im się spodobają.

Koszt : 2 x 20 zł + 3 x 18 zł = 114 zł


Koszt naszej wycieczki dla 5 os b wyniesie 495 z czas sp dzony razem bezcenny

Koszt naszej wycieczki kolację. Wszystkie lubimy pizzę, więc będzie uczta w stylu włoskim. Trzy duże pizze i do tego zimne napoje… dla 5 osób wyniesie - 495 zł. Czas spędzony razem– BEZCENNY!


Lubimy spędzać czas wspólnie. Babcia uczy się od nas, my od niej i od mamy. Najważniejsze jednak, że spędzamy czas razem a do tego kreatywnie i spontanicznie.


Wiem, że dla niektórych moja wymarzona wycieczka wyda się banalna.

Ale to MOJA WYCIECZKA.

I będę dumna, gdy będę mogła na nią zabrać babcię, mamę i siostry.


Bo pami tajcie niewa ne gdzie wa ne z kim sp dza si czas bo wi zi rodzinne s najwa niejsze

…bo banalna. pamiętajcie, nieważne gdzie, ważne z kim spędza się czas.Bo więzi rodzinne są najważniejsze!


W swojej prezentacji wykorzystałam: banalna. - zdjęcia z albumu rodzinnego,- zdjęcia ze strony www.wikipedia.pl


ad