rstniec bas augi mums apk rt n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Ārstniecības augi mums apkārt

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 22

Ārstniecības augi mums apkārt - PowerPoint PPT Presentation


  • 272 Views
  • Uploaded on

Ārstniecības augi mums apkārt. Daugmales Pamatskolas 8. klase. Mēs 8. klases skolēni veidojām projektu, par ārstniecības augiem mums apkārt un uzzinajām, ka pie mūsu skolas ir vairaki ārstniecības līdzekļi. .

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Ārstniecības augi mums apkārt' - una


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
rstniec bas augi mums apk rt

Ārstniecības augi mums apkārt

Daugmales Pamatskolas 8. klase

slide2

Mēs 8. klases skolēni veidojām projektu, par ārstniecības augiem mums apkārt un uzzinajām, ka pie mūsu skolas ir vairaki ārstniecības līdzekļi.

slide3

Šo augu bieži lieto saaukstēšanās un gripas gadījumos, pret kakla sāpēm un bronhītu. Šis augs ir ar ļoti patīkamu aromātu. Ēterisko eļļu izmanto arī zobu pilienos.

slide9

Laukos un pļavās šie augi ir daudz, un tie var būt gan balti gan sarkani. No zemes nav pārāk gari.Tēja ir ieteicama topošajām māmiņām, kuras ir saaukstējušās. Šis augs tiek uzskatīts, kā labs asins tīrītājs.

slide15

Šī auga ziedu uzlejumu un pulveri var izmantot arī cērmju, spalīšu un citu parazītu gadījumos. Ziedu pulveri lieto pret galvas utīm.

slide17

Šī auga preperātus lieto pret dažādām slimībām, bet tautā visvairak pazīstamākais veids ir zieda sulu lietot pret kārpām.

slide19

Šī koka mizas preparātu iedarbība pamatojas uz miecvielu spēju sablīvēt, miecēt ādu, gļotādas. No drogas gatavo tējas un novārījumus, kurus lieto kā savelkošus, pretiekaisuma līdzekļus.

slide21

No šī auga lieto uzlējumu, novārījumu, dažādus komleksos preperātus, kā arī izmanto sakņu pulveri. Augu lieto ēst gribas rosināšanai, gremošanas stimulēšanai, gadījumā ar vēdera aizcietējumu.