kochane mamy n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
KOCHANE MAMY ! PowerPoint Presentation
Download Presentation
KOCHANE MAMY !

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 13

KOCHANE MAMY ! - PowerPoint PPT Presentation


  • 152 Views
  • Uploaded on

KOCHANE MAMY !. Jak już wiecie, 26. maj to Wasze święto ! Z tej okazji nasza wspaniała klasa postanowiła przygotować dla Was coś specjalnego, prosto z serca. Bo wiadomo, że nikt nie kocha mamy tak, jak jej dziecko !. KOCHANA MAMUSIU ! PAMIĘTAJ !.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'KOCHANE MAMY !' - tanek-ramsey


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide2

Jak już wiecie, 26. maj to Wasze święto ! Z tej okazji nasza wspaniała klasa postanowiła przygotować dla Was coś specjalnego, prosto z serca. Bo wiadomo, że nikt nie kocha mamy tak, jak jej dziecko !

kochana mamusiu pami taj
KOCHANA MAMUSIU ! PAMIĘTAJ !

Pomimo tego, że czasem jestem zbyt nerwowy(-a) i się nie słucham, nie wykonuję Twoich poleceń, narzekam, kłócę się, buntuję się, TO KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE ! To dzięki Tobie każdego dnia wstaję z łóżka i walczę o swoją przyszłość, bo w końcu jestem wciąż małym szkrabem ( zwłaszcza w Twoich oczach ), nawet jeśli już mam to 15 lat, dla Ciebie zawsze będę małym, uśmiechniętym dzieckiem z tysiącem pomysłów na minutę.

slide6

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze i przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska. Droga Mamo, niech się spełnią wszystkie twoje marzenia.

dzi kuj
DZIĘKUJĘ !

Dziękuję Ci Kochana Mamo ! Za to, że każdego dnia się do mnie uśmiechasz, karcisz, uczysz jak żyć. Za to, że zawsze mogę do Ciebie podejść, przytulić się, a Ty nie odepchniesz mnie, tylko weźmiesz pod swoje ramiona. Dziękuję Ci za wszystkie nieprzespane noce, kiedy choruję albo jest ze mną źle. Za to, że starasz się, aby niczego mi nie brakowało, żebym miał (-a) dobre warunki do nauki i kształcenia się. Podsumowując : Mamo, gdyby nie ty, nie byłoby mnie tu i teraz.

slide11

Znam jedną kobietę o sercu gołębia jej oczy to czysta tajemnic głębia  przy niej się goi każda ma rana taka jest właśnie ma Mama kochana. 

slide12

Mamo, Mamo, Coś Ci dam! Małe serce, które mam! A w tym sercu róży kwiat. Mamo, MamoŻyj 100 lat!