Jedine n t da 9 b 2003 2012
Download
1 / 151

Jedinečná třída 9.B 2003 - 2012 - PowerPoint PPT Presentation


 • 63 Views
 • Uploaded on

Jedinečná třída 9.B 2003 - 2012. Rozcestník. Učitelé. Spolužáci. Výlety. Třídy. Odchody a příchody. Školní akce. Výlety. Outdoor. Bongo. Lyžařský kurz. Křemešník. Křemešník - 6.třída.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Jedinečná třída 9.B 2003 - 2012' - tanek-ramsey


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Rozcestn k
Rozcestník

Učitelé

Spolužáci

Výlety

Třídy

Odchody a příchody

Školní akce


V lety
Výlety

Outdoor

Bongo

Lyžařský kurz

Křemešník


K eme n k 6 t da
Křemešník - 6.třída

Byl to náš první výlet co jsme byli na druhém stupni. Jeli jsme na Křemešník. Společně se třídou 6.A. Na výlet nás doprovázeli paní učitelka Hrodková, pan učitel Hrodek a náš třídní pan učitel Kunc. Vyjeli jsme ráno autobusem od školy, který nás přepravil na dané místo. Když jsme se dopravili na Křemešník, byli jsme seznámeni s naším celodenním programem. Instruktoři nás rozdělili do družstev, podle toho čeho se kdo zúčastnil. Na Křemešníku bylo obrovské lanové centrum, také jsme zažili dobrodružnou hru. No a kdo nechtěl jít do lanového centra, mohl si jít zaskákat na trampolíny a nebo do domečku s kuličkami. Kde jsme pak všichni strávili zbytek svého času na výletě, protože se nám tam líbilo nejvíce. Po těchto všech aktivitách, jsme si dali oběd, který byl přímo v hotelu v areálu Křemešníku. Poté jsme byli všichni vyčerpáni a už jsme jenom čekali kdy nás odveze autobus zpátky domů. Tento výlet se nám velice líbil a budeme na něj dobře vzpomínat.


Bongo 7 t da
Bongo - 7. třída

V 7 třídě jsme jeli na školní výlet do Brna. Jela tam naše třída 7.B společně se třídou 7.A. Autobus nás dopravil do Brna, kde jsme měli nachystaný program na celý zbytek dne. Náš program začínal v zábavným parku Bongo. Vešli jsme dovnitř a byli jsme ohromeni, areál byl obrovský, bylo zde plno oblastí na kterých byly různé atrakce, na které jsme si mohli všechny vyzkoušet a vyhrát si tam. Areál byl rozdělen podle různých světadílů, ostrovů a států. Bylo zde plno tobogánů, prolézaček, skluzavek a atrakcí v podobě sopek například, prostě každý si přišel na své. Po 3 hodinách strávených v Bongu, jsme zde měli oběd, který jsme si mohli předem objednat. Oběd byl podáván v jídelně Bonga. Poté jsme jeli do brněnského muzea Antropos. V muzeu jsme mohli vidět kostry pravěkých zvířat a lidi, dále zde byly různé výstavy například obrazů. Před odjezdem domů jsme hráli různé hry a soutěže. Z Brna jsme odjížděli nějak kolem 16:00 a cesta domů byla klidná, jelikož všichni byli unaveni. Výlet se všem velmi líbil.


Lyžařský kurz

 • Jako každá sedmá třída, jsme se i my zůčastnily lyžařského kurzu. První den jsme byli zařazeni do jednotlivých družstev podle lyžařských dovedností.Bílé družstvo-nejzdatnější lyžaři (Mgr. Kunc)

  Červené družstvo - schopní lyžaři, kteří měli ještě, co pilovat (Gerbrichová)

  Černé družstvo - Méně zdatní lyžaři (Mgr. Čech)

  Modré družstvo - začátečnící (Mgr. Švihálek)

  Každý den jsme vyráželi hned po snídani na svah, abychom zdokonalili své lyžařské schopnosti.

  Třetí den jsme se vypravili i na pochoďák do Pece pod Sněžkou, kde jsme navštívili bobovou dráhu.

 • Na konci týdne jsme si mohli své získané dovednosti porovnat s ostatními ve slalomu.


Outdoor
Outdoor

V osmé třídě jsme se mohli zúčastnit outdoorového kurzu, který nebyl povinný, ale naše třída ho měla místo výletu, takže jsme pak už nikam jinak nejeli. Jeli jsme do rekreačního střediska Březová. Z učitelů s námi jeli paní učitelka Gerbrichová, pan učitel Čech a pan zástupce Wolhefner. Strávili jsme zde 3 dny. Odjezd byl brzo ráno a přepravil nás tam autobus, cesta tam byla klidná a trvala přibližně hodinu. Všichni pak už byli nedočkaví a těšili jsme se až už tam konečně budeme. Ostatní spolužáci co se kurzu nezúčastnili, zůstali normálně ve škole a měli volnější výuku. Dopoledne jsme dorazili na místo a viděli jsme před sebou obrovský areál s lanovým centrem, uprostřed byl obrovský rybník, trampolíny, lezecké zdi, hřistě na fotbal, volejbal, bazén na koupání a plno dalších věcí. Areál tvořila velká jídelna a ubytovna a dále pak byly venku chatky, ve kterých jsme byli ubytováni. Hned jak jsme přijeli, představili se nám instruktoři a udělili nám naší velkou chatku a v tu ránu hned začal boj o to kdo bude lepší pokoj. Po rozdělení pokojů jsme dostali čas na vybalení věcí a instruktoři si nás rozdělili do družstev a provedli nás celým areálem. Seznámili nás s tím jak budeme mít rozdělené aktivity na den. Každý den jsme ráno brzo vstali, zašli si do jídelny na snídani a pak nám začal plně nabitý program. Hráli jsme různé hry, lezli po lezeckých stěnách, jezdili na raftu, skákali na trampolínách, plnily týmoví hry, abychom si měli lepší důvěru a plno dalších aktivit.


Nejlepší z nich však byla noční hra, která proběhla druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Školní družina druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Třídy

4.třída

1.třída

7.třída

5.třída

2.třída

8.třída

3.třída

9.třída

6.třída


1 t da
1.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

V první třídě jsme se učili číst, psát s malými písmeny a počítat.


2 t da
2.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Ve druhé třídě jsme se učili sčitat a násobit.


3 t da
3.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Ve třetí třídě se už někteří z nás ztráceli v matematice a v češtině. Učili jsme se totiž malou násobilku a vyjmenovaná slova.


4 t da
4.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Ve čtvrté třídě jsme se naučili velkou násobilku a kde se píše čárka.


5 t da
5.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

V páté třídě se učíme počítat se zlomky a pomalu se loučíme s naší třídní učitelkou Šťastnou.


6 t da
6.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

V 6.třídě nám přibyla fyzika, občanská výchova, pracovní činnosti a nový třídní učitel Aleš Kunc.


7 t da
7.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

V sedmé třídě nám přibyl druhý jazyk, na výběr bylo mezi Nj, Rj, Šj, také nám přibylo odpolední vyučování. Měli jsme mediální výchovu nebo seminář.


8 t da
8.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Naučili jsme se mocniny, biologii člověka, zjistili jsme co se u nás dělo na přelomu 19-20. století.

Poznávali jsme naší Českou republiku a naučili jsme se vedlejší věty. Už víme co je to energie polohová a pohybová. Chemiji jsme měli první rok a naučili jsme značky prvků.


9 t da
9.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Tenhle rok jsme se naučili počítat s kosinem,sinem,už poznáme jak vypadá křemen. Dozvěděli jsme se jak vypadala maše zem za druhé světové války. V zeměpise jsme se učili co to je globalizace,migrace. Už všichni víme co to transformátor a na jakým principu fungují různé elektrárny. V Chemii jsme se učili cukry,tuky.


Koln dru ina
Školní družina druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Ve školní družině si děti víceméně hrají nebo ve skupinách mají nějakou zábavu pro naplnění volného času. Do družiny musí chodit alespoň 12 dětí. Družina se nachází ve třetím patře. Je zde herna a dvě třídy ve kterých se učí, ale po skončení výuky se zde provozuje školní družina. Družina je ráno a odpoledne. Ranní družina je až do 7:30 a odpolední do 16:45. Do družiny patří i zájmové sekce jako břišní tance, počítače, flétny…..


Vychovatelky
Vychovatelky druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • vychovatelka Věra Mutlová 

 • vychovatelka Jaroslava Chaloupková

 • vychovatelka  Marcela Matoušková

 • vychovatelka Andrea Tomečková 

 • vychovatelka Marie Jahodová 

 • vychovatelka  Alena Vašíčková 

 • vychovatelka  Monika Plassová

 • vychovatelka Edita Suchá


Odchody a p chody k
Odchody a příchody žáků druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

1.třída

Odešli: Jakub Linhart

2.třída

Přišli : Nikola Košťálová

Odešli : Martin Karlík, Zuzana Lenxfeldová,

3.třída

Přišli : Vašek Procházka, Kevin Mikeška, Nikola Moudrá

Odešli : Vašek Procházka

4.třída

Přišli :Dan Šindelka, Dan Misař, Filip Fous

Odešli : Vojta Polák, Alena Poláková


 • 5.třída druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Přišli :Lucka Čachotská,Katka Štěpánková

 • Odešli :Dominik Talpa

 • 6.třída

 • Přišli :Míša Vítů, Jitka Čermáková,Tereza Batrlová,Pavlína Nováková,Patrik Apeltauer

 • Odešli :Zuzana Tetourová

 • 7.třída

 • Odešli :Honza Čech ,Eva Svobodová,Anna Karbanová,Dan Šindelka

 • 8.třída Přišli :Vendula Misařová,Michelle Jankovičová

 • Odešli : Honza Čech , Vendula Misařová, Nikola Košťálová, Regína Fejtová


Spolu ci
Spolužáci druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Patrik apeltauer

 • Narodil jsem se: 18.11.1996 druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Bydlím v: Cejli

 • Ve třídě mi říkají: Patrik

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: ,,Co je ?“

 • Ve škole mám nejraději: přestávky

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Kevinem

 • Nejvíce se ve škole těším na: Aničku Kotrbovou

 • Mimo školu se naplno věnuji: rapu

 • V budoucnosti chci být: raper

 • Čtu rád,poslouchám: rap

 • Nejraději se dívám na: breakout

Patrik Apeltauer


Tereza Batrlová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Lucie achotsk
Lucie Čachotská druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 28.2. 1997

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Lucíí, Lulo, Čaky

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Že jo poky? Poky si to taky myslí.

 • Ve škole mám nejraději: tělocvik, český jazyk, zeměpis,fyziku

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Alešem, Zuzkou, Míšou,

  Aničkou,Natkou, Jožkou, Fortym a Fildou Fousem

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády a přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: atletice, běhu, tanci a plavání

 • V budoucnosti chci být: moderátorka, herečka

 • Poslouchám ráda: LMFAO, Rihanna, Nicki Minaj, Florida, Wiz Khalifa, Tinie Tempah, Akon

 • Nejraději se dívám na: How I met your mother, The big bang theory, Gossip girl, Chůva k pohledání

 • Ostatním bych vzkázala: Podle mnoha učitelů jsme neschopná a problémová třída, která v ničem nevyniká. Ale já vím, že jsme ta nejúžasnější třída,s nejlepším smyslem pro humor. Když bylo třeba drželi jsme při sobě a to je to hlavní.Takže vzhůru na střední a doufám,že se ještě někdy potkáme.Už jen kvůli tomu, abych viděla co z Jožky vyrostlo.:D


Jitka erm kov
Jitka Čermáková druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 13.12.1996

 • Bydlím v: Cejli

 • Ve škole mám nejraději:jak kdy,podle nálady

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s:

  Alenou Karmazínovou

 • Nejvíce se ve škole těším na:kamarády

 • Mimo školu se naplno věnuji:naší rodinné firmě

 • V Budoucnosti chci být: Cukrářkou

 • Poslouchám rád:Podle nálady

 • Nejraději se dívám na: Komedie

 • Ostatním bych vzkázala byli jste dobrý spolužáci.


Michal dolsk
Michal Dolský druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Jakub dvo k
Jakub Dvořák druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se:17.1. 1996

 • Bydlím v: Bílý kámen

 • Ve třídě mi říkají: Bořek

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Až tak? Kentus!

  Já nekouřím. Však áno. Tak neasi.

 • Ve škole mám nejraději:tělocvik, Mediální výchovu, pracovní činnosti

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Aničkou Fortym a Kevinem

 • Nejvíce se ve škole těším na: konec vyučování

 • Mimo školu se naplno věnuji: tanci, parkouru, vytváření Beautů, opravování automobilů

 • V budoucnosti chci být: automechanik

 • Poslouchám rád: Rap, Hip-hop, old-school rap

 • Nejraději se dívám na: How I met your mother, The big bang theory, Top Gear


Nat lie feldmanov
Natálie Feldmanová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se:17.11.1996

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Natys

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Ty si mentál!

  Že jo Poky? Cože?

 • Ve škole mám nejraději :tělocvik, bufet, přestávky

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Zuzkou,Luckou, Alešem, Míšou,Aničkou,Jožkou ,Fortym, Filipem F., Petrou

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády

 • Mimo školu se naplno věnuji: krasobruslení

 • Poslouchám ráda: LMFAO, pop a tak různě

 • Nejraději se dívám na: komedie a horory

 • Ostatním bych vzkázala: Budete mi hrozně chybět. Naše utahování z Pokyho a všelijaký hlášky v hodinách. Nejlepší třída s dobrým smyslem pro humor.


Filip fous
Filip Fous druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Jakub forteln
Jakub Fortelný druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 3.7. 1997

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají:Forty, Bubo

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: jointorku,

  dem na jointa,vyhulenac

 • Ve škole mám nejraději: tělocvik,

  chození domů a přestávky

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Bikim, Jožkou, Fousem, Bořim, Luckou, Natkou a Petrou

 • Nejvíce se ve škole těším na: konec vyučování

 • Mimo školu se naplno věnuji: kolu a lyžím

 • Poslouchám rád: Skarllex, Wiz Khlaifa, Snoop dog

 • Nejraději se dívám na: Tráva, Simpsonovi


Michelle jankovi ov
Michelle Jankovičová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 29.12.1996

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají:Mišel

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Notááák!

 • Ve škole mám nejraději:hudební výchovu,

  přestávky

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Ájou,Nikolou,

  Šárkou a Katkou

 • Nejvíce se ve škole těším na:poslední zvonění,kamarádky,přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: fotografování,kamarádkám

 • V budoucnosti chci být: psycholožkou

 • Poslouchám ráda:Nirvana,Guns N´Rosen,Jack White, Metallica

 • Nejraději se dívám na: horory a komedie, seriáli-How I met your mother, The big bang theory,

 • Ostatním bych vzkázala: Jsem ráda, že jste mě přijali do vaší třídy.


Alena karmaz nov
Alena Karmazínová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 30.6. 1997

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Ájo,Alenko,Ájí

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Je jich tolik,

  že nevím která je lepší.

 • Ve škole mám nejraději: přestávky

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Michelle, Šárkou,

  Nikčou a Jíťou

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády

 • Mimo školu se naplno věnuji: čtení, koukání na filmy

 • V budoucnosti chci být: cestovatelka

 • Poslouchám ráda: The Black Eyed peas, Rihanna, David Guetta

 • Nejraději se dívám na:komedie, horory a seriály

 • Ostatním bych vzkázala: Bylo to úžasnejch devět let a ráda bych se s vámi zase někdy potkala na srazu.


Michaela kocm nkov
Michaela Kocmánková druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 5.12. 1996

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Míšo, Kocík

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: A tak určitě.

  Co by ne! Netuším!

 • Ve škole mám nejraději: přestávky, angličtinu

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Aničkou, Natkou,

  Luckou, Alešem, Zuzkou, Jožkou,

  Fortym a Filipem Fousem

 • Nejvíce se ve škole těším na:angličtinu a přestávky

 • V budoucnosti chci být: právničkou nebo doktorkou

 • Poslouchám ráda:pop, rap,někdy i hip hop

 • Nejraději se dívám na:komedie a horory

 • Ostatním bych vzkázala: I když naše třída nemá nejlepší kolektiv, jsem s váma ráda a mám vás ráda. Na těch 9 let, co jsme spolu zažili se nezapomíná. Jsem ráda, že jsem zrovna v této třídě, protože je nejlepší.


Anna kotrbov
Anna Kotrbová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 30.10.1996

 • Bydlím ve: Studénkách

 • Ve třídě mi říkají: Anička

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Tak určitě.

 • Ve škole mám nejraději: přestávky a kolektiv

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Luckou, Alešem,

  Míšou, Zuzkou, Kubou Dvořákem

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády

 • Poslouchám ráda: pop

 • Nejraději se dívám na:komedie,horory

 • Ostatním bych vzkázala: I když jsme se většinou nebyli schopni na něčem domluvit a byli jsme ta nejhorší třída na škole, byla to ta nejlepší třída.


Rka mejtsk
Šárka Mejtská druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Kevin mike ka
Kevin Mikeška druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodil jsem se: 25.3.1997

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Kevo,brácho

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Nečum!

 • Ve škole mám nejraději: tělocvik

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Danem,

  Patrikem, Kubou Dvořákem a Šimonem

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády

 • Rád poslouchám: Eminema, 50centa, Dr. Dre

 • Nejraději se dívám na: pohádky, komedie, akční filmy


Imon miksa
Šimon Miksa druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se:19.12.1996

 • Bydlím v: Kostelci u Jihlavy

 • Ve třídě mi říkají: simkarta

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Jak triviální!

 • Ve škole mám nejraději: tělocvik,chemii,

  matematiku a český jazyk

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s:Kevinem

 • Nejvíce se ve škole těším na: Oběd,i když je hnusnej.

 • Mimo školu se naplno věnuji: fotbalu a posilování

 • V budoucnosti chci být: vojákem

 • Poslouchám rád: Linkin park, Rybičky 48

 • Nejraději se dívám na: Simpsonovi, Star Gate

 • Ostatním bych vzkázal: Mějte se šampóni!


Daniel misa
Daniel Misař druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodil jsem se: 9.6. 1998

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve škole mám nejraději:tělocvik,pracovní činnosti

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Kevinem,

  Michalem

 • Nejvíce se ve škole těším na:konec hodiny

 • Mimo školu se naplno věnuji:minecrafttu

 • Rád poslouchám: To co jde

 • Nejraději se dívám na: Big bang theory,Simpsonovi, Futurama

 • Ostatním bych vzkázal: Hodně štěstí!


Nikola lenka moudr
Nikola Lenka Moudrá druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se:26.10.1996

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: niky nebo Nikčo

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Co to zas je?

  Já to nechápu! Netuším!

 • Ve škole mám nejraději: přestávky a volné hodiny

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Ájou, Michelle,

  Šárkou a Káťou

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády, zábavu a přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: Ropeskippingu

 • V budoucnosti chci být: doktorka nebo zdravotní sestra

 • Poslouchám ráda: LMFAO, Majk Spirit, The Black Eyed peas

 • Nejraději se dívám na: Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Helena, První krok a Chůva k pohledání

 • Ostatním bych vzkázala: Budete mi chybět, i když některé zrovna nemám ráda.


Ale pi n
Aleš Pišín druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Filip pokorn
Filip Pokorný druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Jo ka novotn
Jožka Novotný druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Zuzana s korov
Zuzana Sýkorová druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 7. 7. 1997

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Zuzka, Ego, Zuz

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: To je rebel!

  Mám hřeben, milujte mě!

 • Ve škole mám nejraději: zeměpis,společenskou výchovu,

  tělocvik, pracovní činnosti s Mgr. Švihálkem

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Luckou, Alešem, Natkou,

  Aničkou, Míšou, Jožkou a Fortym

 • Nejvíce se ve škole těším na: kamarády, zábavu a přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji:tanci (baletu), sportu, běhu a kamarádům

 • V budoucnosti chci být: právničkou nebo novinářkou

 • Poslouchám ráda: Nicki Minaj, LMFAO,David Guetta, Wiz Khalifa, DJ Antonie, Madonna, Pitbull

 • Nejraději se dívám na: Misfits,How I met your mother, The big bang theory, Gossip girl

 • Ostatním bych vzkázala: I když mě tahle škola někdy opravdu štvala,tak zážitky s touhle třídou jsou nezapomenutelný!! Všem přeju hodně štěstí v tom, co vás baví a čemu byste se chtěli v budoucnu věnovat. Doufám, že timhle naše kamarádství nekončí..:))


Kate ina t p nkov
Kateřina Štěpánková druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 20.4.1997

 • Bydlím ve: Vysoké

 • Ve třídě mi říkají: Káťa

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Jaká úloha, co?

  Nevím! Zabil!

 • Ve škole mám nejraději: matematiku a fyziku

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Šárkou, Nikolou, Michelle, Patrikem a Jakubem Dvořákem

 • Nejvíce se ve škole těším na: volné hodiny,přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: facebooku,jumpstylu,jízdě na koní,procházkám se psem a kamarádům

 • V budoucnosti chci být:architektka

 • Poslouchám ráda: R´n´B, techno

 • Nejraději se dívám na: animáky, horory, komedie a akční filmy

 • Ostatním bych vzkázala: Život je pse,a proto žít je psina.


Michaela v t
Michaela Vítů druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 7.9.1997

 • Bydlím v: Cejli

 • Ve třídě mi říkají: Míša

 • Moje nejoblíbenější hlášky jsou: Ty ptáku!

 • Ve škole mám nejraději:přestávky,

  výtvarku

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Terkou,

  Pájou

 • Nejvíce se ve škole těším na: přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: kamarádům

 • Poslouchám ráda:Rihannu

 • Nejraději se dívám na:horory a komedie


Petra z poto n
Petra Zápotočná druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • Narodila jsem se: 24.8.1996

 • Bydlím v: Jihlavě

 • Ve třídě mi říkají: Peťa

 • Ve škole mám nejraději:angličtinu a tělocvik

 • Ze spolužáků si nejvíc rozumím s: Fortym,Jožkou,

  Šimonem, Kevinem a Fousem

 • Nejvíce se ve škole těším na: přestávky

 • Mimo školu se naplno věnuji: volejbal,posilovna

 • V budoucnosti chci být: vojandou

 • Nejraději se dívám na: How I meet your mother,Big bang teory

 • Ostatním bych vzkázala: Děkuji za těch 9 let,co jsme spolu prožili. Byly to ta nejlepší léta. Ráda na vás budu vzpomínat.


U itel
Učitelé druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.


Veden koly

Mgr. Xenie Nováková druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Mgr. Stanislava Prokešová

Vedení školy

Mgr. Zdeněk Wohlhöfner


Mgr. Hrodková Jaroslava druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. třída dějepis

 • 8. - 9. třída zdravotní výchova

 • 9.třída společenská výchova


Mgr. Jana Picková druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 5-7 třída angličtina


Mgr. Vymazalová Šárka druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 7. třída dějepis, vaření

 • 8. - 9. třída český jazyk


Mgr. Cila Karel druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 9. třída hudební výchova

 • 8. - 9. třída přírodopis


Mgr jan franc lek

 • 7. - 9. třída mediálka druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

 • 9. třída pracovky, výtvarka

 • 8. - 9. třída chemie

Mgr. Jan Francálek


Mgr. Švihálek Miroslav druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 7. - 9. třída mediálka

 • 9. třída pracovní činnosti

 • 8. třída společenská výchova


Mgr. Hrušková Dana druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 9. třída němčina


Mgr. Procházková Vladimíra druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 7.třída ruština

 • 6. - 8. třída výtvarka


Mgr. Čermák Milan druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 9. třída zeměpis

 • 6. - 9. španělština


Mgr. Kunc Aleš druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 9. třída matematika, počítače (třídní učitel)


Mgr. Poul Josef druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 9. třída fyzika


Mgr. Čech Stanislav druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Klepnutím na ikonu přidáte obrázek.

 • 6. - 9. třída tělesná výchova(kluci)

 • 6. - 7. přírodopis


Zpracovali: druhý den v noci. Ve dvojcích jsme byli vypuštěni do lesa a museli jsme plnit úkoly, ale nikdy jsme nevěděli co se stane, co se objeví nebo kdo nás vyleká. Tato aktivita se líbila všem nejvíc. Večerku jsme měli různě, podle toho jak jsme byli hodní přes celý den. V čas oběda jsme se naobědvali a pak jsme měli osobní volno. Mohli jsme si jít hrát hry na hřiště, koupat se v rybníce, bazénu a nebo ho strávit úplně jinak. Pobyt zde se chýlil pomalu ke konci a nám se vůbec nechtělo domů, protože jsme si tu tak zvykli, že bychom tu zůstali o pár dní i déle. Poslední den před odjezdem jsme večer šli na diskotéku, kde jsme byli pomalu do půlnoci. Tento večer jsme měli i nejdelší večerku. Myslím si, že všichni byly s outdoorovým kurzem spokojeni. Naučili jsme se týmové práci, prohloubili jsme si společně mezi sebou důvěru a zažili jsme plno legrace a nových zážitků. A plno z nás zkusili věci do kterých by nikdy třeba nešli například skok do prázdna. Byli to 3 dny strávené s nabitým programem a ani chvíli jsme se nenudili a proto se nám outdoor zaryl do paměti a tam zůstane.

Lucie Čachotská

Zuzana Sýkorová

Michaela Kocmánková


ad