Dla Mamy
Download
1 / 13

Dla Mamy - PowerPoint PPT Presentation


  • 170 Views
  • Uploaded on

Dla Mamy. Od Kuby. Wiersze od serca. Za to, że zawsze jesteś przy mym boku Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku Za to, że dni moje tęcza malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję. Wiersze od serca.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Dla Mamy' - sunee


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Dla Mamy

Od Kuby


Wiersze od serca
Wiersze od serca

  • Za to, że zawsze jesteś przy mym bokuZa to, że wskazujesz drogę mi w mrokuZa to, że dni moje tęcza malujeszdziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.


Wiersze od serca1
Wiersze od serca

  • Kochana Mamo,Kiedy przytulam się do Ciebie,To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!


Wiersze od serca2
Wiersze od serca

  • Znam jedną kobietę o sercu gołębiajej oczy to czysta tajemnic głębiaprzy niej się goi każda ma ranataka jest właśnie ma Mama kochana.


Wiersze od serca3
Wiersze od serca

  • Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna mądra, dobra, ukochana taka bliska - nasza Mama. Dużo Ci dziś mówić miałyśmy lecz gdy biegłyśmy - zapomniałyśmy. Więc Mamusiu nadstaw uszka i zapytaj się serduszka niech Ci powie jego bicie że kochamy Cię nad życie.


Wiersze od serca4
Wiersze od serca

  • Dziękuję Ci Kochana Mamo za to,że mnie bardzo kochasz.Twój uśmiech otwarłaś dla mnie,zamknęłaś w sercu każdy smutek. Dziś moje serce mówi: dziękuję Mamo za Twa miłość.Ona pozostanie jak światło na całe moje życie. Dziękuję Ci za drobiazgi,Zwyczajne sprawy,Których się zwykle nie docenia;Błahostki, gdy spogląda się na nieZ perspektywy codzienności,A zarazem rzeczy urastająceDo nieogarniętych umysłem rozmiarów,Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie lata dzieciństwa.


Wiersze od serca5
Wiersze od serca

  • Kochana Mamo  - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.

Podziekowania

Dzięki ci za wszystko

Od Kuby


ad