Dla kochanej mamy
Download
1 / 7

Dla kochanej Mamy - PowerPoint PPT Presentation


  • 122 Views
  • Uploaded on

Dla kochanej Mamy. wierszyki. wiersze od serca. Dużo Mamie mówić miałem - lecz gdy biegłem zapomniałem. Więc Mamusiu nadstaw uszka i zapytaj się serduszka Niech Ci powie jego bicie, że ja kocham Cię nad życie.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Dla kochanej Mamy' - iain


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Wiersze od serca
wiersze od serca

Dużo Mamie mówić miałem - lecz gdy biegłem zapomniałem. Więc Mamusiu nadstaw uszka i zapytaj się serduszka Niech Ci powie jego bicie, że ja kocham Cię nad życie.


Dla kochanej mamy

W tym szczególnym dniu i nie tylkotak by się chciało być blisko... uściskać, przytulićZa wczoraj i za dziśza wszystkie trudy i staraniaza cierpliwość, wyrozumiałośći że jestem taką jaką jesteś - Dzięki!


To dla ciebie
To dla ciebie!!!

Z okazji Twojego dnia, Mamo,za wczoraj i dziś - zawsze tak samo,każdym czułym serca uderzeniemi każdym z niego płynącym życzeniemzdrowia, sił i codziennej radościwraz ze słowami największej wdzięcznościza wszystkie dla nas trudy i staraniaskładamy dzisiaj podziękowania.

Mamusiu droga!wciąż proszę Boga,który króluje na niebie,by ręką Boskaprzed wielka troskąochraniać zawsze chciał Ciebie.Dziś tym goręcejz duszy dziecięcejprośba się w górę wyrywa,abyś się miła,zdrowiem cieszyłai zawsze była szczęśliwa.Wierszyk od serca
Wierszyk od serca

Kochana Mamo,Kiedy przytulam się do Ciebie,To jest mi cieplej niż słońcu na niebie,Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion,Kocham Cię bardzo Moja Mamo!!!


Dla kochanej mamy

Podziękowania

Kocham Cię i dziękuję Ci za wszystko!!!

Od Dominika dla kochanej mamy!!!

Tylko jeden jest dzień taki, tej wiosny...Dzień ciepły, słoneczny, czuły i radosny...Bo przecież tylko jedną Mamę- mamy...I właśnie Ją najbardziej kochamy :)