P veck sbor pt ata
Download
1 / 8

Pěvecký sbor Ptáčata - PowerPoint PPT Presentation


  • 81 Views
  • Uploaded on

Pěvecký sbor Ptáčata. V pěveckém sboru Ptáčata zpívají žáci 1 . - 2. tříd pod vedením Mgr . Jany Wichrové , korepetitorem sboru je Mgr. Dana Kusinová.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Pěvecký sbor Ptáčata' - simone-morris


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
P veck sbor pt ata

Pěvecký sbor Ptáčata

V pěveckém sboru Ptáčata zpívají žáci 1. - 2. třídpod vedenímMgr. JanyWichrové, korepetitorem sboru je Mgr. Dana Kusinová.

Ptáčata se každoročně účastní krajské přehlídky DPS v Orlové, kde si v roce 2012 a 2013 vyzpívala krásné stříbrné pásmo, mezi úspěchy sboru patří také pěkné umístění na soutěži Vánoční akordy v Ostravě, kde získal zvláštní cenu skladatele P. Šibileva za umělecký dojem. V prosinci 2013 si vyzpívaly děti zlaté pásmo na festivalu DPS ve Frýdku – Místku, kde rovněž pravidelně vystupují se svým programem.

K repertoáru sboru patří písně populární, lidové a sborové úpravy písní, které děti rády doprovázejí na nástroje.


V t n ob nk

Vítání občánků

Zpěváčci pravidelně vystupují na vánočních a jarních koncertech školy. Svým zpěvem také těší obyvatele havířovského Stacionáře a účastní se havířovské akce Vítání občánků.
ad