slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Proszę wskaż mi drogę którą trafię…… do Boga PowerPoint Presentation
Download Presentation
Proszę wskaż mi drogę którą trafię…… do Boga

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 18
nemo

Proszę wskaż mi drogę którą trafię…… do Boga - PowerPoint PPT Presentation

144 Views
Download Presentation
Proszę wskaż mi drogę którą trafię…… do Boga
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Dziękuję Ci Ojcze Święty z wyrazami największego szacunku Proszę wskaż mi drogę którą trafię……do Boga ewig4

 2. Otrzymałam wiadomość która bardzo do mnie przemówiła, postanowiłam nadać jej inna szatę i rozesłać do wszystkich osób z mojej listy adresowej. Myślę że do zmiany siebie na lepsze wzywa mnie Bóg !!!

 3. A oto treść wiadomości jaką otrzymałam. Dziękuję temu kto te słowa napisał I dziękuję temu kto mi ją przysłał.

 4. Wiadomość : To dziwne, jak proste jest dla ludzi wyrzucić Boga, a potem dziwić się, dlaczego świat zmierza do piekła. To śmieszne, jak bardzo wierzymy w to, co napisane jest w gazetach, a podajemy w wątpliwość to, co mówi Pismo Święte.

 5. To dziwne, jak bardzo każdy chce iść do nieba pod warunkiem, że nie będzie musiał wierzyć, myśleć, mówić ani też robić czegokolwiek, co mówi Słowo Boże. To dziwne, jak ktoś może powiedzieć: "Wierzę w Boga" i nadal iść za szatanem, który tak a propos również wierzy w Boga.

 6. To dziwne, jak łatwo osądzamy, ale nie chcemy być osądzeni…

 7. To dziwne, jak możesz wysyłać tysiące "dowcipów" przez e -mail, które rozprzestrzeniają się jak nieokiełznany ogień, ale kiedy wysyłasz przesłania dotyczące Pana Boga, ludzie dwa razy zastanawiają się, czy podzielić się nimi z innymi.

 8. To dziwne, jak ktoś może być zapalony dla Chrystusa w niedzielę, a przez resztę tygodnia jest niewidzialnym chrześcijaninem.

 9. To śmieszne, że kiedy przeczytasz tę wiadomość, nie wyślesz jej do zbyt wielu osób z Twojej listy adresowej, ponieważ nie jesteś pewny, co pomyślą o Tobie, kiedy im to wyślesz. To śmieszne, jak bardzo mogę być przejęty tym, co inni ludzie pomyślą o mnie, zamiast tym, do czego wzywa mnie Bóg !!!

 10. Człowiek wyszeptał: - Boże, przemów do mnie ! I oto słowik zaśpiewał. Ale człowiek tego nie usłyszał, więc krzyknął: Boże, przemów do mnie ! I oto błyskawica przeszyła niebo... Ale człowiek tego nie dostrzegł,

 11. rzekł: • Boże, pozwól mi się zobaczyć. • I oto gwiazda zamigotała jaśniej, • - Ale człowiek jej nie zauważył

 12. więc zawołał:- Boże, uczyń cud !I oto urodziło się dziecko.Ale człowiek tego nie spostrzegł

 13. Płacząc w rozpaczy, powiedział:  - Dotknij mnie, Boże, niech wiem, że tu jesteś. Bóg schylił się więc i dotknął człowieka. Ale człowiek strzepnął motyla ze swego ramienia i poszedł dalej.

 14. Bóg jest wśród nas. Także w małych i prostych rzeczach, nawet w dobie komputerów, więc człowiek płakał:  - Boże, potrzebuję Twojej pomocy ! I oto dostał maila z dobrym słowem i słowami zachęty. Ale człowiek usunął go i kontynuował płacz....

 15. Moim zadaniem było wysłać tego maila do osób, którym chciałem, by Bóg im pobłogosławił.

 16. Wybrałem Ciebie. Prześlij tego maila osobom, którym życzysz tego samego.

 17. Wyślij to do osób, które uważasz za swoich przyjaciół nawet jeśli nie często je widujesz , nawet jeśli nie często z nimi rozmawiasz......... I pamiętaj : „ Wszystko co się nam przytrafia , dzieje się zawsze z jakiegoś powodu „