okumay seninle rendim hediye kitap kampanyas
Download
Skip this Video
Download Presentation
Okumayı Seninle Öğrendim Hediye Kitap Kampanyası

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 11

Okumayı Seninle Öğrendim Hediye Kitap Kampanyası - PowerPoint PPT Presentation


  • 170 Views
  • Uploaded on

Okumayı Seninle Öğrendim Hediye Kitap Kampanyası. TürkKızılayı Merter Şubesi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi. Deveci Şehit Er Ayhan Yılmaz İlkokulu Öğretmen: Mersiye Yılmaz İhtiyaç: Okul Öncesi Eğitim Seti : 5 , İlköğretim 1. Sınıf Okuma Seti : 8.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Okumayı Seninle Öğrendim Hediye Kitap Kampanyası' - morton


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
okumay seninle rendim hediye kitap kampanyas
Okumayı Seninle Öğrendim Hediye Kitap Kampanyası

TürkKızılayı Merter Şubesi Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi

slide2
DeveciŞehitErAyhanYılmazİlkokulu Öğretmen: MersiyeYılmazİhtiyaç: OkulÖncesiEğitimSeti: 5,İlköğretim 1. Sınıf Okuma Seti: 8
deveci ehit er ayhan y lmaz lkokulu retmen mersiye y lmaz
DeveciŞehitErAyhanYılmazİlkokulu Öğretmen: MersiyeYılmaz
  • “Okulöncesiilebirlikte 9 dersliğiolanküçükbirköyokuluyuz. Taşımalıeğitimyapmaktayız. Elimizdengeldiğikadaröğrencilerimizefaydalıolmayaçalışıyoruz. Bağlıbulunduğumuzilçedeokullararasısıralamadabirinciyiz , ilgenelindeiseMEB'ebağlıokullararasında 4.sırada yeralıyoruz. Başarımızıöğrencilerimizinokumasevgilerineborçluolduğumuzudüşünüyorum. Özellikle son birkaçyıldırelimizdengeldiğinceveyardımseverlerdenaldığımızdestekleöğrencilerimiziyenikitaplarlabuluşturuyoruz. "Ağaçyaşkeneğilir." atasözündenyolaçıkarakokumasevgisininküçükyaşlardadoğrueğitimlekazandırılabileceğiinancındayız. Bu amacımızdanyolaçıkarakbizler de hediyekitapkampanyanızdanyararlanmakistiyoruz. Şimdidençokteşekkürlerveçalışmalarınızdabaşarılardileriz.”
elia k lkokulu d yarbakir retmen s leyman g ven
Eliaçıkİlkokulu / DİYARBAKIRÖğretmen: SüleymanGüven
  • “ İyigünler! Çalışmalarınızdabaşarılardiliyorum.Eliaçıkİlkokulu-Bismil/DİYARBAKIR 1-A sınıfıöğretmeniyim. Kampanyanıziçin de çokteşekkürediyoruz. Yardımlarınızı bekliyoruz.17 taneöğrencimbulunmaktadır. Okuma setlerininokumayayenigeçecekolanöğrencilerimize ne kadarfaydalıolacağınısiz de düşünün. Güneydoğuşartlarınarağmeneğitimigüzelleştirmeyeveiyileştirmeyeçalışalımlütfen. Öğrenciler, Öğrenmeuğrunazorluklaragöğüsgeren; yarınındoktoru, mühendisi, öğretmeni, belkibaşbakanı, cumhurbaşkanıolabileceköğrencilerdir. Bu minikcevherlereyardımlarınızıesirgemeyin, lütfen! Hani derlerya, çorbadabizim de tuzumuzbulunsun, diye. Bunubirkere de sizsöylesenize! Çokbirşeydeğilistediğim, birkitapdahiolsayardımedin. Çobanarmağanı, çamsakızı… Birkitap, birtomurcuk… Birtomurcuk, birfidan… Yenibirfidanıellerinizleekmeye ne dersiniz?”
slide6
Karakentİlkokulu / AĞRIÖğretmen: DemetBilenİhtiyaç: İlköğretim 1. Sınıf Okuma Seti: 18
karakent lkokulu a ri retmen demet bilen
Karakentİlkokulu/ AĞRIÖğretmen: DemetBilen
  • “Önceliklebaşlattığınızkampanyamuhteşembirkampanyaöncelikleteşekkürediyorumbununiçin. Ben AğrıDoğubeyazıtilçesininKarakentköyündeöğretmenim. Öğrencilerimçokmasumlarfakatmaddiimkansızlıkçokfazla. Artık ben de yetemiyorumonlara. Özellikleokumasetialamadığımıziçinçokçoküzülmüştük. Fotokopilerlehalletmeyeçalıştık, fakatrenklikitaplargibietkiliolamıyormalesef. Bu konudabizeyardımcıolursanız ben vekuzularım size minnettarolacağız.”
slide8
Şehit Mehmet Karakurtİlkokulu / ŞIRNAKÖğretmen: GülserAyvaİhtiyaç: İlköğretim 1. Sınıf Okuma Seti: 35
ehit mehmet karakurt lkokulu irnak retmen g lser ayva
Şehit Mehmet Karakurtİlkokulu / ŞIRNAKÖğretmen: GülserAyva
  • «Merhaba3 senedirŞırnakmerkezebağlıbirköydegörevyapmaktayımveikisenedirbirincisınıfokutuyorum,köydekimaddiimkansızlıktanvevelilerinilgisizliğindendolayıçocuklarınokulihtiyaçlarınıkendiçabalarımlakarşılamayaçalışıyorumamaçoktayeterliolamıyorumçünkügeçensene 44 öğrencimvardıbuseneise 35 öğrencimvar.Derstekullanılacakmateryallerikendimhazırlamayaçalışıyorumyapabildiğimkadarfakatyeterliolamıyorum.Matematikdersiiçinaraç-gereçler,okumakitaplarıvebelkiçokerkenamatatildönemiiçintatilkitaplarıistiyorumsizden.»
slide10
ÇulfaŞehitHacıŞahinİlkokulu / AKSARAYÖğretmen: Fatmaİnanİhtiyaç: OkulÖncesiEğitimSeti: 15
ulfa ehit hac ahin lkokulu aksaray retmen fatma nan
ÇulfaŞehitHacıŞahinİlkokulu / AKSARAYÖğretmen: Fatmaİnan
  • “Merhabalar, görevyapmaktaolduğumÇulfaŞehitHacıŞahinİlkokuluanaokuluöğrencilerininokumayıseninleöğrendimdiyebileceklerihayırseverlereihtiyaçları var....”
ad