1 / 9

Šumperk 7.10.2012

Šumperk 7.10.2012. JE NEDĚLE, PRŠÍ A MY MÁME 1. TURNAJ V ŠUMPERKU. NO ALE DOST NÁS CHYBÍ TAK TAK POSKLÁDÁME TÝM, MÁM OBAVY. PRVNÍ TURNAJ FAKTA POŘADATEL - ŠUMPERK ZAČÁTEK V 8:00 ORGANIZACE - DOBRÁ ROZHODČÍ - VELMI DOBŘÍ BUFET - ŽÁDNÝ POČASÍ – DEŠTIVO

makana
Download Presentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. Šumperk 7.10.2012

2. JE NEDĚLE, PRŠÍ A MY MÁME 1. TURNAJ V ŠUMPERKU NO ALE DOST NÁS CHYBÍ TAK TAK POSKLÁDÁME TÝM, MÁM OBAVY

3. PRVNÍ TURNAJ • FAKTA • POŘADATEL - ŠUMPERK • ZAČÁTEK V 8:00 • ORGANIZACE - DOBRÁ • ROZHODČÍ - VELMI DOBŘÍ • BUFET - ŽÁDNÝ • POČASÍ – DEŠTIVO • DOPRAVA – AUTY • POZNÁMKY – VELKÁ MARODKA,KLÍČOVÝ HRÁČI • CHYBÍ

4. Šternberk Šternberk Šternberk Šternberk ROZPIS ZÁPASŮ

5. SOUPISKA BRANKÁŘ – 15 – ULMON LIBOR C – 10 – NOVÁK JINDŘICH - 2 – MAZAL JAKUB - 5 - CHARVÁT VÍT - 13 – NEUMAN DAVID - 7 – MICHAEL BRABLEC - 17 – KORYTÁK ANTONÍN - 12 – KOVÁŘ LIBOR - 8 – JÁNOŠÍK ADAM

6. 1.ZÁPAS - SK K2 SPORTCENTRUM PROSTĚJOV • 1.POLOČAS • 1:48 – po chybě našeho gólmana prohráváme 0:1 • 2:21 – velmi silný tlak na soupeře • 2:50 – soupeř nám nastřeluje břevno, • 4:20 – útočník si sám vypracoval chybu soupeře (aktivním napadáním) a vyrovnává na 1:1 • 7:29 – parádní akce a dostáváme se do vedení 2:1 • 8:35 – a vedeme 3:1 • 9:35 – dostáváme nepříjemný gól do šatny 3:2 • 2.POLOČAS • 11:01 – parádní zákrok našeho brankáře,soupeř zvyšuje tlak • 12:44 – střelou od půlky soupeř vyrovnává 3:3 • 13:02 – odpovídáme krásnou inviduální akcí a opět vedeme 4:3 • 15:05 – soupeř opět střelou mezi nohy vyrovnává na 4:4 • 16:30 – střílíme vítěznou branku a začíná nervy beroucí závěr utkání 5:4 • 19:06 – hrajeme oslabení po faulu našeho kapitána,trenéři si vybírají oddechový čas zklidnují • hráče a i v oslabení dohráváme zápas a držíme první vítězství jak v turnaji tak i v sezoně. • I přes počáteční obavy (nejlepší hráči chybí) tým dokázal urvat své první a zasloužené vítězství a zaslouží si velkou pochvalu jako celek, PARÁÁÁÁDA !!! • Brankář první zápas vůbec odchytal výborně a nesrazil ho ani první neštastný gól mezi nohy. • KONEČNÝ STAV 5:4

7. 2.ZÁPAS FBC ZŠ UNIČOV • Jasný favorit tohoto utkání a celého turnaje Uničov potvrdil svoje kvality. • 1.POLOČAS • 0:30 – první naše šance ale výborný brankář soupeře byl proti vstřelení branky • 1:01 – dostáváme první gól 0:1 • 3:40 – 0:2 • 5:04 – po špatné rozehrávce našeho brankáře dostáváme druhý gól 0:3 • 5:30 – 0:4 • 7:25 – vyloučení našeho hráče za sekání • 7:40 – soupeř využívá přesilovku a zvyšuje na 0:5 • Tak skončil první poločas ve kterém jsme hráli statečně ale na výborného soupeře to nestačilo. • 2.POLOČAS • 10:33 – útočník soupeře se dostává do brejku a přesnou střelou zvyšuje na 0:6 • 12:00 – góóól paráda 1:6 • 14:03 – a znovu vstřelujeme branku a snižujeme na 2:6 • 14:43 – soupeř rozehrává standartku a přes špatně postavený blok zvyšuje na konečných 2:7 • Tak skončil tento zápas kdy se projevila velká marodka a i přes velmi výborné výkony našeho brankáře a celého týmu prohráváme. • KONEČNÝ STAV 2:7

8. 3.ZÁPAS FBC TATRAN LITOVEL A máme tu třetí zápas který vyzněl celkem jednoznačně pro náš tým a ve kterém jsme poprvé nedostali ani branku. 1.POLOČAS 3:58 – parádní akce a první branka 1:0 4:32 – 2:0 7:11 – 3:0 Co dodat……. 2.POLOČAS 12:25 – krásná spolupráce a je to 4:0 12:12 – 5:0 14:58 – 6:0 15:18 – po samostatné akci zvyšujeme na konečných 7:0 KONEČNÝ STAV 7:0

9. 4.ZÁPAS FBC ASPER ŠUMPERK Poslední zápas tohoto turnaje trenéři nenechávají nic náhodě a hned od začátku střídáme podle soupeře. 1.POLOČAS 3:19 – dostáváme první gól 0:1 7:00 – samostatná akce a střílíme první branku 1:1 7:33 – a hned vzápětí střílíme branku a dostáváme se do vedení 2:1 9:20 – dostáváme sporný gól a to do šatny,škoda 2:2 2.POLOČAS 13:00 – po faulu soupeře hrajeme přesilovku kterou ale nevyužíváme 16:20 – nervy drásající zápas nahoru a dolů (slabší jedinci z řad diváků hledají pilulky na snížení vysokého tlaku) 17:25 – po rozehrávce dáváme branku a dostáváme se do vedení 3:2 drama pokračuje ale dál 18:51 – soupeř si bere oddechový čas 19:41 – dáváme gól zvyšujeme na konečných 4:2 a uklidňujeme závěr utkání KONEČNÝ STAV 4:2