slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
Apie “ Justitia Basket” krepšinio klubą:

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 9

Apie “ Justitia Basket” krepšinio klubą: - PowerPoint PPT Presentation


  • 106 Views
  • Uploaded on

“JustitijaBasket” krepšinio klubas. Apie “ Justitia Basket” krepšinio klubą:

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Apie “ Justitia Basket” krepšinio klubą:' - lewis


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1
“JustitijaBasket” krepšinio klubas

Apie “JustitiaBasket” krepšinio klubą:

Tai klubas ugdantis aukšto meistriškumo jaunuosius Lietuvos krepšininkus.Bendradarbiavimas su Lietuvos krepšinio federacija ir “Lietuvių namais” sudarys geriausias sąlygas tobulinant treniruočiųbei jaunųjų krepšininkų sveiko gyvenimo būdo programas. Tikimasi, kad nuosekliai dirbant su geriausiais Lietuvos ir užsienio treneriais, klubo krepšininkai papildys Lietuvos krepšinio rinktinių gretas, Lietuvos bei užsienio krepšinio klubus.

slide2
Misija

Sudaryti visiems klubo nariams (jauniesiems krepšininkams) vienodas galimybes sportuoti, gerinti sportinį meistriškumą, plėtoti užimtumą laisvu nuo mokslo metu.

Ugdyti sportininkų gebėjimą būti savarankiškais ir atsakingais šiuolaikinėje visuomenėje, naudotis šiuolaikinio sporto mokslo pasiekimais, norėti ir sugebėti nuolat tobulėti, kurti bendruomenės gyvenimą.

Įgyvendindamas savo misiją, krepšinio klubas “JustitiaBasket” siekia kurti atvirą ir patrauklią įstaigą visai bendruomenei.

slide3
Vizija

Moderni sporto ugdymo įstaiga tenkinanti jaunuolių sporto poreikius. Glaudžiai bendradarbiaujanti su Lietuvos krepšinio federacija ir “Lietuvių namais”, taip pat su užsienio šalimis rengiant ir vykdant bendrus projektus.

slide4
Planai ir siekiai

Planuojama suburti jaunuosiu krepšininkus iš užsienio bendruomenių ir sudaryti jiems geras sąlygas tiek tobulėti krepšinio aikštelėje, tiek siekti mokslo aukštumų Vilniaus vidurinėje mokykloje “Lietuvių namai”. Artimiausiu metu ši mokslo įstaiga ketina renovuoti sporto salę, kartu su Lietuvos krepšinio federacija bei padedant Lino Kleizos labdaros ir paramos fondui bus keičiama šios salės danga bei ji pritaikyta krepšiniui pagal naujus krepšinio taisyklių pakeitimus.

Būsimi krepšininkai jau nuo pirmojo sezono (2010 metų rudens) turės puikias gyvenimo sąlygas naujai suremontuotame “Lietuvių namų” bendrabutyje, artimiausiu metu ketanama renovuoti ir pačią mokymo įstaigą.

Kartu su Lietuvos krepšinio federacija sieksime “Lietuvių namuose” jau artimiausiu metu įkurti Lietuvos vyrų nacionalinės rinktinės muziejų bei diskusijų bei susitikimų su šios rinktinės žaidėjais klubą.

Sieksime, kad naujai suburta komanda aktyviai dalyvautų tarptautiniuose krepšinio turnyruose, kuriuose yra įsikūrusio lietuvių bendruomenės.

Nors šiuo metu akcentuojame ir dėmesingai laukiame atvykstant 1998 metais gimusių berniukų, tačiau taip pat yra kviečiami ir vyresni, nes klubas yra subūręs komandą “Justitia junior”, kurioje žaidžia jaunuoliai, gimę 1993 metais. Abi komandos (tiek Justitia 98”, tiek “Justitia junior”) šiuo metu rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje.

slide5
Vieta: Lietuva, Vilnius “Lietuvių namų” vidurinė mokykla. Vilnius yra Lietuvos sostinė bei didžiausias Lietuvos miestas, todėl tai ir didesnių galimybių vieta, didesnė tikimybė rasti rėmėjų, kurie taip pat būtų suinteresuoti reklamuoti savo veiklą.

Lietuvos krepšinis – Tai...daugiau nei jėga, sutelkta į vieną, nors ir mažos šalies egzistavimą, kuri nori, kovoja, palaiko, o svarbiausia tiki, kad mes buvome,esame ir būsime geriausi!

slide6
Struktūra: Asociacija, kurią sudaro, Lietuvos krepšinio federacija, “Justitia” klubas ir Vilniaus vidurinė mokykla “Lietuvių namai”

Bazė: “Lietuvių namų” vidurinė mokykla

Krepšininkų skaičius: ~ 20

Amžiaus grupė: berniukai, gimę 1998 m (ir jaunesni), taip pat vyresni, jeigu susidarys pakankama grupė.

Treniruočių intensyvumas ir laikas:2 treniruotės per dieną treniruotės krepšinio salėje, savaitgaliais varžybos.

slide7
Mokymo procesai:

Treniruotės (Fizinių savybių tobulinimas, krepšinio technikos įgudžių tobulinimas, individualių treniruočių programų sudarymas);

Paskaitos (Treniruotės su garsiais Lietuvos krepšininkais, treneriais apie krepšinį, sveika mitybą, psichologiją)

Stovyklos (Spec. stovyklos)

slide8
Varžybos, Lygos: Lietuvos moksleivių krepšinio lyga, Vilniaus miesto krepšinio lyga, regioninė krepšinio lyga

Šventės: Sezono atidarymo šventė, Kalėdinis vakarėlis, sezono uždarymo šventė

ad