jak to vlastn bylo n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Jak to vlastně bylo. PowerPoint Presentation
Download Presentation
Jak to vlastně bylo.

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6
jaime-avery

Jak to vlastně bylo. - PowerPoint PPT Presentation

80 Views
Download Presentation
Jak to vlastně bylo.
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Jak to vlastně bylo. Nikola Petráková

  2. Jednou jsem si z nudy projížděla facebook a najednou jsem viděla ostatní holky co si dávají za fotky na facebook,dala jsem si tam fotku ve spodním prádle a najednou si mě začalo přidávat víc a víc lidí.Ze začátku to bylo super měla jsem víc přátel víc komentářu u fotky.Ale pak si mě přidal neznámý kluk jménem Martin.Napsala jsem mu „my se známe“?on na to „ne neznáme,ale mohli by jsme se poznat“.Napsala jsem mu že časem možná.

  3. Druhý den mi napsal znova,vyptával se pořád kolik mi je a kde bydlím.Já jsem mu to ale neřekla popravdě.Potom chtěl poslat moje fotky “nahé“ …Já mu řekla že ne mu pošlu fotku z léta.On řekl že jo..ale já mu napsala ať taky pošle fotku,on že jo. Tak mi taky poslal fotku.

  4. Po nějaké době jsem mu dala můj skype,volali jsme spolu a on řekl ať jdu na webcameru.Řekla jsem mu jestli pujde taky na webku ale on řekl že nemá.Tak jsem šla na webku jen já,řekl mi ať mu ukážu prsa! Já jsem chtěla aby semnou chodil tak jsem mu je ukázala,ale on si je vyfotil přes mobil.To jsem nevěděla až když mě začal vydírat že to někomu pošle.Jestli se s nim nesejdu.

  5. Byla jsem úplně zoufalá a nevěděla jsem co dělat.Takže jsem mu řekla že se teda sejdeme.Měly jsme se sejít v Praze na náměstí.Čekala jsem tam,ale najednou tam přišel starý pán a říkal že mě zná že to je ten s kterým jsem si psala atd… Já jsem mu řekla že to není pravda,ale on pořád že je.Chytil mě za ruku a chtěl mě někam odvést,ale vytrhla jsem se mu z ruky a utekla.

  6. Vymazala jsem si ho z přátel všechny důvěrné věci atd..