Download
slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
ВІТАЄМО ВАС ! 19 ЧЕРВНЯ 2014 Комінтернівський район PowerPoint Presentation
Download Presentation
ВІТАЄМО ВАС ! 19 ЧЕРВНЯ 2014 Комінтернівський район

ВІТАЄМО ВАС ! 19 ЧЕРВНЯ 2014 Комінтернівський район

211 Views Download Presentation
Download Presentation

ВІТАЄМО ВАС ! 19 ЧЕРВНЯ 2014 Комінтернівський район

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. ВІТАЄМО ВАС ! 19 ЧЕРВНЯ 2014 Комінтернівський район ДНЗ №289

 2. Кількість груп з : 9 год. перебуванням- 7 10,5 год. перебуванням (сад) - 1 Перспективна мережаДНЗ № 289 на 2013-2014навчальнийрік

 3. ЯКІСНИЙ СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДНЗ №289

 4. Виконання системних профілактично-оздоровчих заходів у 2013–2014 навчальному році сприяло підтримці захворюваності дітей на достатньому рівні, кількість пропущених днів однією дитиною по хворобі склала 2,8 дня, у 2012-2013- 2.9 дня

 5. Показникивідвідуваннядітьми ДНЗ №289 за 2013-2014 навчальнийрік

 6. Профілактично-оздоровчі заходи в дошкільному навчальному закладі:Загальні загартувальні заходи:Дотримання режиму дняРаціональне харчуванняЩоденні прогулянки на свіжому повітріОдяг відповідно погодіПовітряний та температурний режим приміщеньРегулярне провітрювання приміщеньСпеціальні загартувальні заходи: сонячні ванни вліткуАеротерапія (повітряні ванни під час прогулянок)Контрастні повітряні ванни після сну (перебування дітей в приміщеннях з різницею температури)Водні процедури (миття рук до ліктів та ніг прохолодною водою)Нетрадиційні методи загартування:Рефлексотерапія (ходіння по стежині здоров’я)Гімнастика пробудженняДихальна гімнастикаПальчиковий масажОздоровчий біг та ходьба

 7. Порівняльнийаналізосвоєнихкоштів за період 2011 - травень 2014 р.р.

 8. Проведення ремонтних робіт за позабюджетні кошти в ДНЗ №289 за 2013 – 2014

 9. Придбання за позабюджетні кошти в ДНЗ № 289 за 2013-2014

 10. Завдання на 2013 – 2014 навчальний рік та оздоровчий період 2014 року.Керуючись Державною Національною програмою “Освіта” (Україна ХХІ століття), спираючись на досягнення дошкільної освіти та враховуючи недоліки, колектив дошкільного закладу №289 продовжує працювати над єдиною науково – методичною темою:«Розвиток особистості дитини та формування продуктивних форм активності через створення відповідного розвивального середовища»Для реалізації якої висуває наступні пріоритетні завдання:- Формувати гендерне самоусвідомлення як умову соціалізації дітей дошкільного віку через різні види ігор.- Зміцнення здоров’я дошкільників через створення навчально-ігрових комплексів для самостійної оздоровчої діяльності дітей.- Удосконалюватимовленнєвукомпетентністьдошкільників через створеннясюжетно-ігровихситуацій.

 11. Педагоги ДНЗ №289 для підвищення кваліфікаційного рівня відвідували міські та районні методичні об’єднання, педмайстерні та семінари.

 12. Результатом проведеноїнауково-методичноїроботи стало засвоєннядітьмизнань, уміньінавичокзгідноПрограми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина» та Програмирозвиткудітей старшого дошкільноговіку (6-й рікжиття) «Впевнений старт»

 13. У 2013 - 2014 навчальному році проводились розваги, святкові ранки для дітей та батьків.

 14. Традиційно діти та педагогічний колектив ДНЗ вітали спонсорів (“Укравіарух”, “Укргазгеофізика”) зі святами та демонстрували свої таланти.

 15. Протягом 2013-2014 навчального року проводились різні виставки поробок та малюнків дітей разом з батьками. Дякуємо батькам за співпрацю!

 16. У квітні 2014 року на базі ДНЗ проводився районний семінар для музичних керівників за темою «Вихованнямузичнихздібностейдітей через народнуказку» та районнийсемінар для практичнихпсихологів.

 17. Для будь-якої організації у наш час дуже важливо мати своє представництво в мережі Інтернет! На нашому сайті висвітлюються питання щодо функціонування дошкільного навчального закладу, а також теоретико–методичні засади формування вмінь і навичок дітей дошкільного віку. Сайт вміщує такі розділи: «новини», «галерея», «науково-методична робота», «історія», «адміністрація», «чат». Запрошуємо до співпраці батьків, науковців, батьківську громадськість. Адреса сайту: http://dnz289.edu.kh.ua/

 18. В наш час всі ланки освіти широко застосовуютьінформаційнітехнології. Наш садок не відстаєвідцього. Три групиоснащенітелевізорами та DVD (гр.№3, 8, 7). В ДНЗ використовується проектор та екран для проведеннязанятть на сучасномурівні. За допомогоюігровогорозвиваючого та навчальногоматеріалу “Уроки бабушки Сови”(рос.), “Вундеркіндзпелюшок”, “Розвивайко”, “РозвиваючізавданнявідПізнайки” та інших, дітимаютьможливістьздійснюватирежисерськугру, стимулюватикреативніздібності, гнучкістьмислення, навчатисяграмоті, конструювання, математики, рідноїмови.

 19. В нашомудошкільномузакладіпроводятьсяфізкультурні свята разом з батьками. Активна руховадіяльністьдітей та батьків, забезпеченняучасті кожного з них , створенняпіднесеного настрою під час фізкультурного свята–найважливіша мета заходу. Робота дошкільногонавчального закладу та сімї в ціломуспрямовується на підтримку, збереження та розвиток здорового способу життядошкільників, формуваннямотивації здорового способу життя.

 20. ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ !