PPS – k. B. Š.
Download
1 / 36

Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms - PowerPoint PPT Presentation


  • 157 Views
  • Uploaded on

PPS – k. B. Š. Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms' - hansel


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

PPS – k. B. Š.

Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms


Lietuvos pilieti, gyvename nuostabiame pasaulio kampelyje ir Europos viduryje. Turime lietų, švarų vandenį, žalią vasarą ir snieguotą žiemą. Turime auksinį rudenį ir žydintį pavasarį. Šią vietą pasirinko mūsų protėviai. Taip pat turime laisvę Lietuvoje – galime nukeliauti prie jūros, ežero, upės, kol dar ne Privati valda.


Žemė yra svarbiausias ir esminis mūsų valstybės egzistavimo pagrindas, be žemės - nėra valstybės. Šioms prigimtinėms teisėms atsirado didelis pavojus. Yra kėsinamasi į Lietuvos Žemę, valstybinį suverenitetą ir teritorijos vientisumą.


Visais amžiais dėl žemės vyko kovos. egzistavimo pagrindas, Dabar mažiau naudojama ginkluotė, bet vis daugiau liejasi melas ir klasta. Prisiminkime, kokią tragediją patyrė indėnai Amerikoje, kai pardavė savo žemes už svaigalus, įvairius blizgučius ir jie išnyko.


Štai ką pasakė Indėnų vadas Sietlo egzistavimo pagrindas, 1854 metais JAV prezidentui:Mano tautai mūsų žemė – Motina. Mes – tos žemės dalis, ir ji – dalis mūsų pačių. Kiekviena žemės pėda yra Šventa. Kiekvienas žvilgantis pušies kankorėžis, kiekvienas smėlio krantas... viskas šventa mūsų tautos atmintyje ir jausmuose.


Tautai labai svarbi Žemė, o valstybei – teritorija. Tai įsitikino ir ilgai klajoję žydai, kurie įkūrė Izraelio valstybę Palestinos žemėje. Tai skaudus palestiniečių likimas, kai iš jų buvo atimta žemė. Indija buvo turtingiausia pasaulio šalis iki britų kolonizacijos. Ją okupavo ne Britanijos karinės pajėgos, o komercinė firma East Indian Company ir supirko žemes.


Kaip jaučiasi mūsų tautiečiai, įsitikino ir ilgai klajoję žydai, kurie įkūrė Izraelio valstybę Palestinos žemėje. Tai skaudus palestiniečių likimas, kai iš jų buvo atimta žemė.kurie darbuojasi Ispanijos, Olandijos šiltnamiuose, Anglijos braškių laukuose, Danijos kiaulidėse, vištidėse ir didelėse gamyklose? Ar patiktų mums, likusiems Lietuvoje, jaustis beteisiais, benamiais ir tapti vergais savo tėvynėje kaip svetimoje žemėje?


Tokiais galime tapti Lietuvos žemėje, įsitikino ir ilgai klajoję žydai, kurie įkūrė Izraelio valstybę Palestinos žemėje. Tai skaudus palestiniečių likimas, kai iš jų buvo atimta žemė.kuri laistyta savo protėvių krauju ir prakaitu. Jau labai daug Lietuvos žemės nusipirko svetimšaliai, prisidengę įmonėmis. Atsakykime į klausimą, nuo ko priklauso Lietuvos ekonomika? Nuo mūsų šalies ūkio: dirbamos žemės ir žmonių darbo.


Lietuva – žemdirbių kraštas. įsitikino ir ilgai klajoję žydai, kurie įkūrė Izraelio valstybę Palestinos žemėje. Tai skaudus palestiniečių likimas, kai iš jų buvo atimta žemė. Žemė – mūsų maitintoja ir gyvybės šaltinis. Todėl maisto resursai negali būti valdomi kitų šalių! Palyginkime Lietuvą su JAV, Rusija, Kinija. Tai tik mažas žemės lopinėlis ir galime jo netekti. Lietuvos žmonės privalo apsaugoti savo Žemę nuo pardavimo užsieniečiams.


2003 m. nusikalstamai buvo pakeista Konstitucija ir išbraukta Lietuvos piliečių teisė į savo žemę. ES direktyva reikalavo tik laisvo prekių judėjimo. Taigi, parduoti nebūtina, o užtenka tik nuomoti. 2004 metais stojimo į ES sutartyje buvo įrašytas žemės pardavimas užsieniečiams nuo 2014 metų gegužės.


Jei norime išsaugoti brangią protėvių dovaną, turime vienintelį būdą veikti. Tai – referendumas. Lietuvos Žemė turi priklausyti tik Lietuvos piliečiams. Skaudu, kad referendumui pradėti reikia 300 000 parašų. Mums būtina susigrąžinti tautos valią – mažinti parašų skaičių referendumui surengti iki 50 000 parašų.


Seimo ir vyriausybės žmonės ( vienintelį būdą veikti.jie) sako:Žemė - tai prekė, ji turi laisvai  judėti po visą Europos Sąjungą! Mes, referendumo organizatoriai teigiame: Lietuvos žemė -tai Lietuvos teritorija.  Žemė – svarbiausias ir esminis valstybės egzistavimo pagrindas, be žemės – nėra valstybės.


Jie sako: vienintelį būdą veikti. Lietuvi, jei skurdžiai gyveni, brangiai parduok žemę ir gyvensi geriau.Mes teigiame: Lietuvos teritorija vientisa ir neskaidoma. Ji mūsų tėvų ir protėvių  ginklu apginta. Krauju laistyta žemė negali būti preke!


Jie sako: vienintelį būdą veikti.Bus  geriau pasirūpinta žeme, jumis,  nei jūs...! Mes teigiame:Motina žemė  -  mūsų pragyvenimo šaltinis.  Maisto resursai negali būti kontroliuojami kitų šalių! 


Jie sako: vienintelį būdą veikti.Parduotos žemės niekas niekur neišsiveš. Ji liks ten kur buvusi. Mes teigiame: Kaip motina, tėvas, vaikai neparduodami, taip ir motina Žemė, Tėvynė neparduodami. Tai mūsų vaikų ir vaikaičių ateitis! 


Pasekime Vengrijos pavyzdžiu. vienintelį būdą veikti. Vengrai pasakė NE savo žemių pardavimui užsieniečiams. Broliai, seserys, tėvai, mamos, jaunimas, prašome registruotis ir pagelbėti organizuojant referendumą.


Neparduokime, nekeiskime, nemainykime žemės ir jos gelmių į svetimą duoną! Lietuvos žemė – Lietuvai ir tik Lietuvos piliečiams!Norintys rinkti parašus referendumui surengti kreipkitės į šiuos referendumo sąjungos asmenis:


Šliužas Pranciškus 8 698 02118 el. paštas žemės ir jos gelmių į svetimą duoną! Lietuvos žemė – [email protected] Stasiūnaitė Elona8 646 69511 [email protected] Kaulinis Romas 8 685 27278 [email protected]


Vilius Streckis 8 678 38892 žemės ir jos gelmių į svetimą duoną! Lietuvos žemė – [email protected] Laurinavičienė 8 656 44695 [email protected] Daugiau:www.referendumailietuvos.infowww.ZemesVardu.lt


ad