Z z vada 2
Download
1 / 12

- PowerPoint PPT Presentation


  • 136 Views
  • Uploaded on

ZŠ Závada 2. Základná škola sa nachádza na začiatku obce na nevysokom vŕšku, odkiaľ je krásny výhľad na zrúcaninu Topoľčianskeho hradu a na najbližšiu obec Velušovce.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - delano


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Z z vada 2

Základná škola sa nachádza na začiatku obce na nevysokom vŕšku, odkiaľ je krásny výhľad na zrúcaninu Topoľčianskeho hradu a na najbližšiu obec Velušovce.


Z z vada 2

Každé ráno sa stretávame v dvoch triedach, v ktorých sú spojené ročníky 1. a 3. , 2.a 4..Hoci nás nie je veľa, ale cez prestávky sa nás zdá byť na tisíce. No s našim beťárstvom si vedia poradiť naši páni učitelia. Sme ako jedna rodina....


Z z vada 2

Učiť sa začíname o 7,30 hodine. Veľmi radi máme angličtinu, informatiku a samozrejme telesnú výchovu. Zapojili sme sa do projektu “ Pitný režim“ .Tak nám po celý deň nechýba chutný čaj.


Z z vada 2

Po vyučovaní sa môžeme naobedovať v školskej jedálni a poobedie stráviť v Školskom klube detí. Krúžky nám pomáhajú zdokonaliť sa v angličtine, v prednese poézie, v speve a tancovaní, v stolnom tenise a informatike.


Z z vada 2

Rady sa prezentujeme na akciách poriadanými okolitými obcami. V októbri si uctíme starších občanov. V decembri navodíme vianočnú atmosféru s príchodom Mikuláša, ktorému zaspievame , zarecitujeme, ba si s ním aj zatancujeme. Spolu s rodičmi si posedíme a porozprávame sa na jasličkovej slávnosti tradične poriadanej v budove školy. V máji potešíme naše mamičky zábavným programom.


Z z vada 2
Na polročné vysvedčenie si vždy zlepšíme náladu detským karnevalom. Spolu s deťmi MŠ si zatancujeme a zasúťažime.


Z z vada 2

Jún sa nám najviac páči. Vtedy sa nám dostáva spätne odmena za našu námahu. Deň detí oslávime súťažami za sladkú odmenu. Koncoročný výlet to je pre nás! Navštívili sme už veľa slovenských miest a pamiatok, napr. Banskú Štiavnicu, Martin, Bratislavu, Piešťany , Beckov, Červený Kameň, Trenčín a naposledy to boli Topoľčianky .


Z z vada 2
Medzi inými aktivitami sa nám podarí zájsť aj na divadelné predstavenie do Nitry, naučiť sa plávať na plaveckom výcviku.


Z z vada 2
Hoci žijeme v krásnom a zdravom prostedí pod Považským Inovcom ,vyskúšali sme si aj týždňový pobyt v škole v prírode.


Po letn ch pr zdnin ch sa v dy te me na kolu na u ite ov a samozrejme na nov ch prv ikov
Po letných prázdninách sa vždy tešíme na školu, na učiteľov a samozrejme na nových prváčikov.