ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ ПО СТАТИСТИЧНИХ ПОКАЗНИКАХ ТРЕНІНГОВИХ ...
Download
1 / 8

- PowerPoint PPT Presentation


  • 158 Views
  • Uploaded on

ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ ПО СТАТИСТИЧНИХ ПОКАЗНИКАХ ТРЕНІНГОВИХ ЦЕНТРІВ ЗА ЛЮТИЙ – КВІТЕНЬ 2011 року. ТРЕНІНГИ У ТЦ (зведено по усіх областях). Кількість проведених тренінгів. Кількість бібліотекарів, які взяли участь у тренінгах.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - benito


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
2011
ЗВЕДЕНИЙ ЗВІТ ПО СТАТИСТИЧНИХ ПОКАЗНИКАХ ТРЕНІНГОВИХ ЦЕНТРІВ ЗАЛЮТИЙ – КВІТЕНЬ 2011 року


2011
ТРЕНІНГИ У ТЦ ПОКАЗНИКАХ ТРЕНІНГОВИХ ЦЕНТРІВ ЗА(зведено по усіх областях)

Кількість проведених тренінгів

Кількість бібліотекарів, які взяли участь у тренінгах

У квітні2011 року загальна кількість тренінгів для бібліотекарів зросла з 77 (березень 2011) до 92 і загальна кількість бібліотекарів, які брали участь у тренінгах також зросла з 1041 (March 2011) to 1210. Ця зміна відбулася завдяки зростанню кількості додаткових тренінгів (з 51 у березні до 68 в квітні 2011 року)

* Пояснення термінів див. у кінці документу


2011

Питома вага різних типів тренінгів для бібліотекарівпо усіх областях

Середня кількість учасників додаткових тренінгів

Питома вага додаткових тренінгів для бібліотекарів зросла ще більше в квітні 2011 року. Причини такої популярності додаткових тренінгів – це їхня коротка тривалість та можливість проводити їх для більшої кількості бібліотекарів за один раз.


2011

Типи тренінгів у ТЦ тренінгів для бібліотекарівпо усіх областях

Загальна кількість усіх видів діяльності залишається стабільною в квітні. Кількість тренінгів для бібліотекарів зросла (з 77 у березні до 92 у квітні 2011),проте водночас кількість заходів для користувачів та заходів інших організацій в ТЦ трохи скоротилася (61 у березні проти 55 у квітні – заходів для користувачів та 20 у березні проти 15 у квітні – заходів інших організацій)


2011
Цільова аудиторія для тренінгів/заходів для користувачівпо усіх областях

Найпопулярніша цільова аудиторія для ТЦ - це студенти та учні середніх шкіл, пенсіонери та інваліди.Питома вага пенсіонерів та інвалідів залишилася майже стабільною у той час як питома вага студентів скоротилася (з 33% в березні до 23% в квітні 2011 року).


2011
Партнери у проведенні тренінгів/заходів для користувачівпо усіх областях

Найпопулярніші партнери у проведенні тренінгів/заходів для користувачів – це навчальні заклади (40% в березні та квітні 2011) та НУО (їхня питома вага зросла з 13% у березні до 21% в квітні 2011). Це відповідає найпопулярнішій для бібліотек цільовій аудиторії (див. попередній слайд). Водночас близько 20% заходів для користувачів ТЦ проводять без участі партнерів.


2011
Джерела співфінансування ТЦ та видатки ТЦпо усіх областях

Видатки ТЦ з інших джерел трохи зросли в квітні (6% в березні 2011 та 7% в квітні). Близько 85% усіх видатків на утримання та функціонування ТЦ використовуються для забезпечення базових потреб, як-от: комунальні платежі та заробітна платня. Видатки на інші цілі у квітні трохи зросли порівняно з березнем, але все-таки складають лише невелику частину усіх видатків 16%.


2011
Терміни, що використовуються видатки ТЦ

  • Модуль 1 (M1) – Обов’язковий тренінг з “ІТ та Інтернету”, який проводять для бібліотек-учасниць програми. Цей тренінг складається з вхідного та вихідного тестів, 40 аудиторних годин та 20 годин індивідуальної роботи.

  • Модуль 2 (M2) – Обов’язковий тренінг з “Доступу до Інтернету як бібліотечної послуги” , який проводять для бібліотек-учасниць програми. Цей тренінг складається з вхідного та вихідного тестів, 40 аудиторних годин та 20 годин індивідуальної роботи.

  • Модуль 3 (M3) – Обов’язковий тренінг з “Інновації у бібліотеках” , який проводять для бібліотек-учасниць програми. Цей тренінг складається з вхідного та вихідного тестів, 40 аудиторних годин та 20 годин індивідуальної роботи.

  • Додаткові тренінги - усі інші тренінги, які ТЦ проводили для бібліотекарів. До додаткових тренінгів немає суворих вимог щодо їхньої тривалості або змісту.

  • Тренінги/заходи для користувачів– це заходи, які проводять ТЦ для різних груп відвідувачів, наприклад, для школярів, ініціативних груп громадян, представників НУО і т. і.

  • Заходи інших організацій – це заходи, які в ТЦ проводять інші організації (зустрічі, міні-конференції, круглі столи, тренінги). ТЦ лише надає приміщення, а організаторами таких подій можуть бути держслужбовці, приватні особи, НУО, бюджетні організації, приватний бізнес і т. і.

  • Інші джерела фінансування. Приклади: Бізнес, НУО, приватний спонсор, державна цільова програма, міжнародний або місцевий фонд чи спонсор і т.п.