1 / 19

ĪSS RAKETLONA NOTEIKUMU APRAKSTS - PowerPoint PPT Presentation

• 153 Views
  • Uploaded on

ĪSS RAKETLONA NOTEIKUMU APRAKSTS. Noteikumu pārskats Spēles setu kārtība - no mazākās raketes līdz lielākajai: Galda teniss Badmintons Skvošs Teniss Katru sporta veidu spēlē pēc attiecīgā sporta veida noteikumiem, izņemot servēšanas kārtību un rezultāta skaitīšanu

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha

PowerPoint Slideshow about 'ĪSS RAKETLONA NOTEIKUMU APRAKSTS' - akando

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

• Katra izspēle noslēdzas ar punktu, ko iegūst izspēles uzvarētājs
  • Ja pēc visiem 4 setiem punktu skaits abiem spēlētājiem ir vienāds, spēlē izšķirošo punktu – “Gumijas roku”

• Pirmā no abām servēm ir jāservē no labās puses (izņemot galda tenisu). Otrā serve jāservē no kreisās puses
  • Tiklīdz kāds no spēlētājiem sasniedzis 11 punktus, spēlētāji apmainās laukuma pusēm (izņemot skvošu )
  • Pēc 20 – 20 serve pāriet pēc katra punkta izspēles līdz seta iznākums ir izšķirts
  • Tenisā servētājam ir divas iespējas – pirmā vai otrā serve – tāpat kā normālā tenisā, izņemot mača izšķirošā punkta, jeb “Gumijas rokas” izspēlē
slide17

“Gumijas roka”

• Ja pēc 4 setiem abiem spēlētājiem ir pilnīgi vienāds punktu skaits, tiek izspēlēts viens papildus punkts tenisā, saukts arī par „Gumijas roku”