PREZENTACJA - PowerPoint PPT Presentation

Prezentacja
Download
1 / 4

  • 151 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

PREZENTACJA. Daria Widomska KrZZTo1011b. Ćwiczenie 2 - Życiorys.

I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.

Download Presentation

PREZENTACJA

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


Prezentacja

PREZENTACJA

Daria WidomskaKrZZTo1011b


Wiczenie 2 yciorys

Ćwiczenie 2 - Życiorys

Nazywam się Daria Widomska urodziłam się w Krakowie 10 maja 1994 roku i mam 20 lat. Obecnie mieszkam i pracuję w Krakowie. Mam jednego brata oraz dwie siostry. Mój ojciec ma 42 lata i pracuje w hurtowni kosmetycznej jako kierowca, matka natomiast ma 40 lat i pracuje jako fryzjerka, prowadząc własną działalność gospodarczą.

W 2005 roku ukończyłam Szkołę Podstawową nr 12 w Krakowie. Następnie uczęszczałam do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Michałowicach, do klasy o profilu humanistycznym. W 2013 roku zdałam maturę. Naukę kontynuuje na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Towaroznawstwo.Już w trakcie studiów biorę czynny udział w życiu studenckim, jestem między innymi skarbnikiem stowarzyszenia studenckiego. Od ubiegłego roku pracuję jako pracownik inwentaryzacji w firmie RGIS. Z siedzibą w Krakowie. Obsługujemy sklepy takie jak Carrefour, Tesco, Zara, Bershka oraz inne. Praca rozpoczyna się w późnych godzinach nocnych i trwa do wczesnych godzin porannych.Mam bardzo szeroki zakres zainteresowań. Moją pasją jest wizaż i charakteryzacja, w przyszłości chciałabym ukończyć szkołę o tym profilu. Aktywnie spędzam swój czas, w lecie jeżdżę na rowerze, rolkach w zimie na nartach. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi. Chodzimy do kina, teatru, spędzamy czas na świeżym powietrzu często również jeździmy na basen.Kolejnym moim zainteresowaniem są książki. Na bieżąco śledzę nowości polskie i zagraniczne. Preferuję książki akcji, psychologiczne oraz dramaty.Moim marzeniem jest podróżowanie po świecie, poznawanie nowych kultur i zwiedzanie ciekawych miejsc na świecie.


Wiczenie 3 excel

Ćwiczenie 3 - Excel


Excel wykres

Excel - wykres


  • Login