Pro nast vaj c seniory i pro ty kter to ek
Download
1 / 13

Pro nastávající seniory i pro ty, které to čeká ... - PowerPoint PPT Presentation


  • 74 Views
  • Uploaded on

Pro nastávající seniory i pro ty, které to čeká. Chviličku před započetím smutečního obřadu se obřadník v síni otočí ke stařičké vdově a ptá se: „Kolik bylo vašemu manželovi?“ „Devadesát vosum“, odpoví vdova, „byl o dva roky starší než já.“ „Takže vám je tedy devadesát šest“, podotkne obřadník.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Pro nastávající seniory i pro ty, které to čeká ...' - justise-quintin


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Chviličku před započetím smutečního obřadu se obřadník v síni otočí ke stařičké vdově a ptá se: „Kolik bylo vašemu manželovi?“ „Devadesát vosum“, odpoví vdova, „byl o dva roky starší než já.“

„Takže vám je tedy devadesát šest“, podotkne obřadník.

Dáma odpoví: „Už skoro nemá cenu chodit domů, co?“


Reportér hovoří se stočtyřletou dámou: obřadník v síni otočí ke stařičké vdově a ptá se: „Kolik bylo vašemu manželovi?“ „Devadesát vosum“, odpoví vdova, „byl o dva roky starší než já.“

„A co je podle vás nejlepší na tom dožít se věku 104 let?“

„Že už nepodléháte nátlaku svých vrstevníků.“


Už jsem opravdu starej! Mám dva bypassy a umělej kyčelní kloub a koleno, bojuju s rakovinou prostaty, s cukrovkou, jsem napůl slepej, neslyším nic tiššího než startující letadlo, beru čtyřicet různých léků, z kterých jsem malátnej a mám vokna. Demence na postupu, mizernej krevní oběh, v rukách a nohách nemám cit. Už si nepamatuju, jestli je mi vosumdesátvosum nebo devadesátjedna.

Už jsem přišel o všechny přátele. Chválapánubohu, že mám aspoň ten řidičák.


Cítil jsem, že mám tělo absolutně z formy a tak jsem se přihlásil do fitnessklubu. Rozhodl jsem se, že budu chodit na cvičení pro seniory. Ohýbal jsem se, kroutil, svíjel, skákal a potil se skoro hodinu, ale než jsem se konečně navlík do cvičebního úboru, tak cvičení skončilo.


Starší dáma se rozhodla připravit svoji poslední vůli a sdělila svému duchovnímu svá dvě poslední přání. Jednak si přála být zpopelněna a za druhé si přála být rozptýlena v obchodním domě Tesco.

„V Tescu“, užasl duchovní, „proč v Tescu?“

„Budu mít jistotu, že za mnou děti přijdou aspoň jednou za tejden“.


Paměť už mi neslouží jako dřív. a sdělila svému duchovnímu svá dvě poslední přání. Jednak si přála být zpopelněna a za druhé si přála být rozptýlena v obchodním domě Tesco.

Jo, a taky paměť mi už neslouží jako dřív.


Jak zabránit tvorbě vrásek? a sdělila svému duchovnímu svá dvě poslední přání. Jednak si přála být zpopelněna a za druhé si přála být rozptýlena v obchodním domě Tesco.

Cpát se dokud se kůže nenatáhne.Poslední dobou je na polovině věcí v mém nákupním vozíku napsáno:

Přináší rychlou úlevu.


Modlitba vozíku napsáno:

Bože, obdaruj mě senilitou, abych zapomněl na lidi, který jsem stejně nikdy neměl rád, dej mi to štěstí narazit na ty, které rád mám, a dopřej mi zraku, abych je dokázal od sebe rozeznat.


...a teď si představ, že bys tohle měl poslat pěti, šesti nebo dokonce deseti dalším. Vyprdni se na to a někomu to pošli, pokud si vůbec na někoho vzpomeneš.


KONEC šesti nebo dokonce deseti dalším. Vyprdni se na to a někomu to pošli, pokud si vůbec na někoho vzpomeneš.

Lubajsek


ad