1 / 47

„SZKOLNE ASY”

„SZKOLNE ASY”. 2013. Martyna Ludwig z kl. 3b. Tytuł „SUPER UCZEŃ 2013” w kategorii klas III-IV. Szymon Michałowski z kl. 1a. 2 miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „CYFERKA”. Maksymilian Pstrąg z kl. 3a. Wyróżnienie II-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”.

yorick
Download Presentation

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. Content is provided to you AS IS for your information and personal use only. Download presentation by click this link. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server. During download, if you can't get a presentation, the file might be deleted by the publisher.

E N D

Presentation Transcript

1. „SZKOLNE ASY” 2013

2. Martyna Ludwig z kl. 3b • Tytuł „SUPER UCZEŃ 2013” w kategorii klas III-IV

3. Szymon Michałowski z kl. 1a • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „CYFERKA”

4. Maksymilian Pstrąg z kl. 3a • Wyróżnienie II-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR”

5. Maja Siermantowska z kl. 2b • Wyróżnienie II-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Matematycznym „CYFERKA”

6. I miejsce w Miejskim Konkursie Kolędy Niemieckiej zdobył zespół z kl. 2b w składzie: • Adrianna Allamoda • Kinga Jezierczak - Aleksandra Pstrąg • Weronika Sadza • Maja Siermantowska • Aleksandra Sosna • Paulina Zaremba

7. Weronika Sadza z kl 2b • 3 miejsce w Miejskim Konkursie Dziecięcej Prozy i Poezji Niemieckiej

8. Adrianna Allamoda z kl. 2b • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Dziecięcej Prozy i Poezji Niemieckiej

9. 1 miejsce w Dzielnicowym konkursie ”BERAĆ KAŻDY MOŻE” zespół z klas trzecich w składzie: • Natalia Boniatowska • Paulina Bylicka • Krzysztof Gaertner • Martyna Ludwig • Stanisław Obermajer • Milena Przybysławska • Wiktoria Tomalska • Dagmara Walencka

10. Martyna Filipek z kl. 2a • 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

11. Karolina Babula z kl. 2a • 2 miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

12. Szymon Bielec z kl. 2a • 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Moje ulubione miejsce w Łabędach”

13. Jakub Paszek z kl. 2a • 3 miejsce w Rekordach Gliwic w Pływaniu • 3 miejsce w klasyfikacji generalnej GLP • 3 miejsce w zawodach „BIEGAM Z SERCEM” • 2 miejsce w zawodach „BIEG PO FLAGĘ”

14. Mikołaj Janiszewski z kl. 6a • Tytuł „SUPER UCZEŃ” w kategorii klas V-VI • Zwycięzca całorocznegp konkursu zbiórki makulatury

15. Kamil Hockuba z kl. 6c • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English” • 3 miejsce w konkursie „HISTORIA I KULTURA STANÓW ZJEDNOCZONYCH” • Wynik bardzo dobry i 2 miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego „FOX 2013” • Uczestnik II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego oraz z matematyki

16. Justyna Felkel z kl. 6a • 3 miejsce w finale X małej Olimpiady Matematycznej konkursu klas szóstych Gliwic • Wyróżnienie II stopnia w konkursie matematycznym „KANGUR” 2013 • Uczestniczka II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki z elementami przyrody

17. Kamila Wyrwas z kl. 6b • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English” • Uczestniczka II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego z elementami z historii

18. Tomasz Grabowski z kl. 4a • Wyróżnienie I-go stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR” 2013 • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK” • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej tenisa stołowego Ligii szkolnej

19. Jan Gorczyński z kl. 4a • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „ŚWIETLIK”

20. Filip Kucharski z kl. 6a • 2 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „ Łabędy znane i te mniej znane”

21. Mikołaj Krysik z kl. 6a • Finalista XII Miejskiego Konkursu „Mistrz Tangramu” • 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „MASTER OF English”

22. Filip Chałubiec z kl. 6a • Finalista XII Miejskiego Konkursu „MISTRZ TANGRAMU”

23. Julia Maśko z kl. 6c • 1 miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim poświęconym Julianowi Tuwimowi

24. Emilia Kolczarek z kl. 4a • Wynik dobry i 6 miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „FOX 2013”

25. Marta Pietrzak z kl. 6a • 1 miejsce w dzielnicowym konkursie „Ja też mam talent” • 3 miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Mój przyjaciel-pies”

26. Kamila Szyc z kl. 6a • 1 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „Łabędy znane i mniej znane”

27. Tomasz Gondek z kl. 5a • 2 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze” • 2 miejsce w dzielnicowym konkursie fotograficznym „Łabędy znane i mniej znane”

28. Dominik Piskor z kl. 5a • 3 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze”

29. Milena Sosnowska z kl. 5b • 3 miejsce w Dzielnicowym Konkursie Historycznym „Średniowiecze” • 3 miejsce w konkursie plastycznym „Las w zimowych barwach

30. Małgorzata Tenerowicz z kl. 6a • 2 miejsce w konkursie plastycznym „Las w zimowych barwach”

31. Aleksandra Kaldonek z kl. 6b • 3 miejsce w dzielnicowym konkursie plastycznym „WIOSENNY KAPELUSZ”

32. Martyna Skalska z kl. 4c • 3 miejscew dzielnicowym konkursie plastycznym „WIOSENNY KAPELUSZ”

33. Natalia Hetman z kl. 4a • 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w ramach akcji „STOP PRZEMOCY”

34. Ksenija Szeliemietowa z kl. 4a • 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w ramach akcji „STOP PRZEMOCY”

35. Mateusz Filipek z kl. 6a • 3 miejsce w Międyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ręcznie malowana bombka”

36. Agnieszka Kazura z kl. 4c • 2 miejsce w konkursie „Z piosenką przez Unię Europejską”

37. SUKCESY PŁYWACKIE

38. Maciej Ejfler z kl. 4a • 2 miejsce w Rekordach Gliwice w Pływaniu

39. Wiktoria Gural z kl. 6a • podziękowania za ogromne zaangażowanie i inicjatywę w Samorządzie Uczniowskim jako przewodnicząca.

40. Drużynę pływacką z kl 6a tworzą: • Michał Bomastyk • Bartosz Twardzik • Filip Kucharski • Mikołaj Janiszewski którzy są także w Kadrze Śląska oraz 5. Adrian Reichelt 6. Sonia Sugier 7. Julia Wasilewska 8. Wiktoria Gabryś 9. Wiktoria Gural 10. Justyna Felkel

41. Drużyna reprezentowała szkołę w następujących zawodach:

42. 4 edycje Ligi Klubów ŚląskichRocznik 2000 • Michał Bomastyk zdobył 3 medale • Bartosz Twardzik zdobył 1 medal • Sztafety Klubu Sikret – 6 medali

43. 2 edycje Mistrzostw Okręgu Wzięło w nich udział 20 uczestników, a Filip Bomastyk zdobył 6 medali, a Filip Kucharski 2 medale.

44. Ogólnopolski Miting Pływacki w Tarnowskich Górach • Michał Bomastyk zdobył 3 medale • Filip Kucharski zdobył 1 medal • Sztafeta zdobyła 1 medal

45. Miting Pływacki w Pławniowicach • Bartosz Twardzik zdobył 1 medal • Michał Bomastyk zdobył 1 medal • Filip Kucharski zdobył 1 medal

46. Międzynarodowe Zawody Pływackie w Kędzierzynie-Koźlu „Koziołki Pływackie” • Justyna Felkel zdobyła 1 medal • Filip Kucharski zdobył 3 medale • Julia Wasilewska zdobył 1 medal • Bartosz Twardzik zdobył 6 medali • Michał Bomastyk zdobył 6 medali

47. Nasza drużyna pływacka brała również udział w: • 3 edycjach Gliwickiej Ligi Pływackiej • Ogólnopolskim Sprawdzianie Wszechstronnościi Wytrzymałości Pływackiej • Pucharze Silesia w Pływaniu w Katowicach • Pucharze Rycerza Kmity w Zabierzowie