Abramovich - PowerPoint PPT Presentation

slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Abramovich PowerPoint Presentation
play fullscreen
1 / 22
Abramovich
161 Views
Download Presentation
waxiba
Download Presentation

Abramovich

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Презентація 9-Б класуКласний керівник :Абрамович І.В.

 2. Тема уроку:«Розкажу вам про свою родину»

 3. Мета: Формувати у дітей почуття єдності родини і Батьківщини ; почуття святості сім’ї ,відчуття спільності і наступності поколінь ,ознайомити дітей з оберегами української родини,сімейними реліквіями кожного роду;пробуджувати пізнавальний інтерес до історії свого роду,почуття шани до людей старшого віку, бажання зберігати родинні традиції,наладжувати тісний зв’язок сім’ї та школи. «Людське безсмерття з роду і до роду у вись росте з корінням родоводу і тільки той, у кого серце чуле,хто знає ,береже минуле і вміє шанувать сучасне-лиш той майбутнє вивершить прекрасне.» Іван Огієнко • Обладнання : рушники,квіти,проектор,вислови,квіти із бумаги,віночок. • Хід заходу: 1)На стіні прикрашеній рушником слова: В щасливі і сумні години Куди б нам не стелився шлях Не згасне вогнище родинне, В людських запалених серцях. Д.Білоус 2)На дошці :родинне дерево

 4. Наші традиції

 5. №3 • Вчитель :Зверніть увагу на дошку ,прочитаємо вірш Д.Білоус .Нехай цей вірш буде для вас девізом нашої зустрічі сьогодні.. На дошці родинне дерево ,у вас на столах яблука різного кольору,напишіть на них слова,якості характеру,які виховуються у родинах:доброта,любов,повага до старших,взаєморозуміння,допомога тощо.. (Хтось один від столу іде до дошки ,читає і приклеює до дерева).Ось і вийшло дерево виховання,а в кінці уроку ми з вами складемо букет взаєморозуміння між батьками і дітьми вдома,звертаючи увагу на свою родину і виховання у сім’ї . №4 • Ведуча: Батьки і діти! Діти і батьки! Нерозділиме і одвічне коло. Ми засіваємо житейське поле, І не на день минулий — на віки. У народі кажуть, що гарна та сім’я, де виростають гарні діти. І це справедливо.

 6. №5 • Ведучий: Сім’я,де батьки живуть не заради дітей,але і заради себе,а живуть усі разом , радісним життям. • Ведуча: Де панує атмосфера взаєморозуміння,тепла,турботи,там ростуть щасливі діти : Спробуйте пригадати прислів’я (Який дуб, такий тин; який батько, такий…..син). • – А тепер якого слова не вистачає у прислів’ї ? • – Дякую за активну працю . • Ведучий: «Очі матері всебачучі. Це вони відкривають дитині світ.Руки матері невтомні.Це вони дають перші уроки праці. Серце матері – доброта і мудрість. Це вони вчать любити людей,боротися за їхнєщастя,забуваючи про себе .» Л.Українка №6 Презентації кожної родини з класу.

 7. №7 Пісня про маму Роки пролітають, наче хмари голубі,І життя нам біди посилає,Мамо, мамо, хочу я подякувать тобі,Мамо, ти у мене лиш одна є!Приспів:Мамо, моя рідненька,Ти, наче сонце, одна єдина!Мамо, як у дитинствіЯ знов і знову до тебе лину!Ти одна пробачиш, зрозумієш все, як є,Мамо, ти одна у мене віриш,Теплим поглядом розрадиш серденько моє,Рани всі загоїти зумієш. ПриспівСкільки пережито, скільки пройдено доріг,Доля то голубить, то лютує.Та коли мені не милий цілий білий світ,Лиш твоя любов мене рятує!ПриспівРечитатив:Мамочко моя, рідненька,Моя кам’яна стіна,Найрідніша,Найдорожча людина в світі,Дякую тобі за все!

 8. №8 Результати анкети на передодні : «Чому мене навчила мама?» «Чого мене навчив тато?» №9 Ведуча : Ким для кожного з нас є батько? Батько-захисник ,годувальник. Його слово закон.Батьківськалюбов має бути стриманою ,врівноваженною. Ведучий : Споконвіку батько у сім’ї вважався господарем,ой як важко було б мамі у житті ,якби не було тата… Ведуча : Старість неминуча.І добре роблять у тих сім’ях ,де вчать поважати найстарших у сім’ї – бабусю,дідуся,прислухаються до їх думок…

 9. А також ми всі дружно збирали букет

 10. Ось такі в нас вийшли букети

 11. Вишивка однієї з учениць

 12. Ось такий цікавий урок у нас відбувся

 13. До зустрічі