slide1
Download
Skip this Video
Download Presentation
GOLD DROP УКРАЇНА

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 16

GOLD DROP УКРАЇНА - PowerPoint PPT Presentation


  • 160 Views
  • Uploaded on

GOLD DROP УКРАЇНА. Lemon Fresh - рідина для миття посуду.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'GOLD DROP УКРАЇНА' - verity


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
lemon fresh
Lemon Fresh-рідина для миття посуду

Засіб призначений для миття скляного, металічного та пластмасового посуду. Спеціально підібрані поверхно-активні речовини забезпечують ефективне усунення бруду з поверхні, одночасно надаючи посуду блиск. Не залишає плям та розводів. Не подразнює шкіру рук. Добре піниться. Густа консистенція засобу дозволяє витрачати його економно. Завдяки підібраним ароматичним композиціям миття посуду стає приємним. Пропонується в пляшках місткістю 0.5 л, 1.5 л та каністрі 5л. жовтого та зеленого кольорів із запахом лимону.

.

gold cytrus
Gold Cytrus - рідина для миття посуду

Ефективний засіб, призначений для миття кухонного посуду зі скла, металу та штучних матеріалів. Має приємний запах. Рідина містить активні компоненти, які гарантують ефективне усунення бруду з поверхні посуду і одночасно надають блиск, не залишаючи смуг та розводів. Прекрасно піниться, є економним у використанні. Засіб не подразнює шкіру рук. Асортимент представлений в пляшках місткістю 500 мл, 1 л, 1.5 л, каністрі 5 л трьох видів: зелений лимон, жовтий лимон та грейпфрут., а також бальзам об'ємом 500 мл.

slide4
“Економ Продукт” -рідина для миття посуду

Для кращого задоволення наших споживачів, ми випустили засіб для миття посуду – Економ Продукт, який допоможе краще планувати бюджет, роблячи економію на покупках засобів для миття. Крім того, рідина легко видаляє жир, який можна видалити навіть в холодні й воді.

Відмінно підходить для миття скляного і хрустального посуду, а також посуду із металу та штучних матеріалів. Не подразнює шкіру рук. Пропонується в пляшках місткістю 500 мл та 5 л.

slide5
Dix- порошок для чищення посуду

Універсальний порошок призначений для миття забруднених поверхонь. Прекрасно підходить для чищення раковин, ванн, піддонів, кухонних плит, посуду із нержавіючої сталі. Містить ретельно підібрані компоненти, помякшуючі абразивні та поліруючі речовини, завдяки яким порошок швидко та ефективно видаляє засохший пригорілий жир, вапняковий наліт, не царапаючи при цьому поверхонь. Випускається в трьох ароматичних варіантах: лимонний, фруктовий та мя”тний у пляшках місткістю 450 гр.

lemon fresh1
Lemon Fresh- порошок для чищення посуду

Універсальний порошок, призначений для чищення умивальникiв, ванн, басейнiв для дiтей, кухонних плит, а також рiзного посуду. Завдяки ретельно підібраним компонентам швидко та ефективно видаляє засохший та пригорілий жир, вапняковий наліт та інші забруднення, не залишаючи при цьому подряпин на поверхні, що очищається. Залишає в приміщенні приємний запах. Пропонується в красивій та функціональній упаковцi мiсткiстю 450 г трьох видів - лимон, лимон і м'ята, лимон і грейпфрут.

slide7
Dix- молочко для чищення

Дуже ефективний засіб з додаванням активних відбілюючих компонентів. Видаляє всеможливого роду забруднення, жир, пригорілі речовини, вапнянковий наліт та іржу, а також мильний осад. Не залишає подряпин. Є сучасним густим засобом, незамінним в кухні та ванній зі свіжим приємним запахом. Ефективно чистить емалевий та сталевий із нержавіючої сталі посуд, раковини, ванни, кухонні плити, холодильники, поверхні із кахлю. Є дуже ефективним та економним в користуванні. Молочко пропонується в двох варіантах – лимонне та

active fresh в упаковці 550 г.

slide8
Dix- таблетки для посудомийних машин

Dix  таблетки для миття посуду -- виконують 7 функцій:

- ефективний чистящий ефект;

- функція полоскання;

- функція помякшення води;

- запобігає утворенню корозії;

- захист металу;

- захист посудомийної машини;

- эффективний при t=40°C

Завдяки спеціально підібраним ензимам ефективно видаляє навіть засохлі та пригорілі забруднення з поверхні посуду. а активний кисень, що міститься в таблетках, забезпечує видалення слідів від кави та чаю.

Пом'якшуючі компоненти захищають машину від накипу. Після DIX таблеток посуда буде чистою без плям та розводів. Вага 640 гр..

window plus
Window plus- засіб для миття вікон

Засіб виготовлений згідно спеціальної технології на основі нашатирного спирту та оцтової кислоти. Завдяки цьому Window Plus відмінно миє

вікна, дзеркала, порцелянові, пластикові, хромовані поверхні та поверхні із нержавіючої сталі. Видаляє навіть найстійкіші сухі забруднення та жирні плями. Висока якість гарантує отримання чистих вікон без смуг і розводів. Характеризується антистатичними властивостями, які запобігають повторному утворенню пилюки. Призначений для використання в кухні та ванній кімнаті. Під час миття швидко висихає, що дуже важливо в зимовий період. Хімічні компоненти засобу безпечні для навколишнього середовища і піддаються біологічному розпаду. Засіб пропонується в зручних та функціональних пляшках місткістю 500 мл і 1.0 л з розпилювачем та без нього (запаска) в трьох варіантах: синій (з нашатирним спиртом), зелений та жовтий (на основі оцтової кислоти).

slide10
Luga - синтетичний крохмаль

Сучасний рідкий синтетичний крохмаль призначений для підкрохмалювання всіх видів тканин як в ручну, так і в пральних машинах. Завдяки вмісту ретельно підібраним компонентам діє дуже ефективно. Має здатність покращувати білизну тканин і відновлювати їх колір. Надає тканинам приємний та свіжий аромат. Може використовуватися для підкрохмалювання при температурі максимум 30°С. Пропонується в пляшках місткістю в 500 мл та 1.0 л., а також каністрі 4,0 л

slide11
Lugaзасіб для полегшення прасування

Засіб є додатком до асортименту крохмалю ługa. Сучасний та безвідмовний рідкий засіб, призначений для полегшення прасування тканин: сорочок, блуз,білизни, скатертин, гардин. Завдяки вмісту крохмалю надає вигладженим тканинам форму. Запобігає електризації тканин. Надає тканинам свіжий та приємний запах. Засіб є абсолютно безпечним для навколишнього середовища, так як всі його компоненти піддаються біологічному розпаду. Виріб пропонується в двох ароматних композиціях в пляшках місткістю 500 мл з розпилювачем, що дає можливість ефективно та легко наносити препарат на тканину.

floor
Floor- засіб для чищення килимів

Засіб призначений для ручного чищення килимів, оббивки меблів та автомобілів, килимових покриттів. Завдяки активній піні чудово видаляє плями та запобігає повторному забрудненню. Завдяки спеціально підібраним високоякісним компонентам, засіб є дуже ефективним та економним в користуванні. Floorзалишає після чищення приємний аромат в приміщенні. Пропонується в пляшках 500 мл з розпилювачем та без нього (запаска) в двох ароматних варіантах: spring fresh и citrus fresh.

floor1
Floor -засіб для автоматичного чищення килимів

Сучасний засіб для автоматичного чищення килимів, килимових покриттів, меблевої та автомобільної оббивок з ароматом Spring Fresh. Завдяки АКТИВНІЙ ПІНІ прекрасно видаляє плями та попереджає повторне їх утворення. В засобі містяться активні компоненти, що дозволяє застосовувати його в миючих порохотягах. Швидко та без зусиль може повернути поверхням їх першочерговий вигляд. Освіжає та надовго залишає приємний запах в приміщенні. Пропонується в пляшці об'ємом 500 мл. Спосіб застосування – розвести 100 мл засобу в 2 літрах води з температурою 40ºC. Дотримуватися вимог щодо експлуатації порохотяга..

floor2
Floor- засіб для миття універсальний

Сучасний унiверсальний засiб широкого застосування. Має антибактеріальні властивості. Призначений для миття рiзних видiв поверхонь: дерев'яних, лакованих, керамiчних, а також підлоги, панелей, пiдвiконникiв, кухонних меблiв, стiн тощо. Не тiльки досконало миє, але й дезiнфiкує. Завдяки спеціально підібраним ароматичним композиціям поверхня, що очищується, надовго зберігає приємний запах. Пропонується в упаковцi мiсткiстю 1,5 л чотирьох видів: весняні квіти, тропічний цитрус, гірські квіти та садові квіти.

floor3
Floor- засіб для миття дерев'яних поверхонь з сосновою олією

Підходить для миття лакованих, керамічних та пластикових підлог, в

тому числі із ПВХ, каменю та ламінату. Завдяки вмісту натурального

соснового масла, засіб є ефективним у видаленні забруднень, повертає

дерев’яним поверхням красивий та свіжий вигляд, не пошкоджуючи

їх структури, залишає після миття стійкий приємний запах. До складу

входить антистатичний компонент, який запобігає повторному

осіданню пилу на поверхні підлоги. Не викликає алергічних

подразнень. Пропонується в пляшці з ручкою місткістю 1,0 л..

floor4
Floor- засіб для миття ламінату з апельсиновою олією

Завдяки вмісту натурального апельсинового масла, засіб є

надзвичайно ефективним для видалення різного роду забруднень

та жиру. Після миття поверхня надовго залишається чистою та

блискучою. Ретельно підібрана ароматична композиція залишає

приємний апельсиновий запах в приміщенні. Є дуже економним у

використанні, має антистатичні та поліруючі властивості. Продукт

пропонується в упаковці з ручкою місткістю 1,0 л ..

ad