Robert lewandowski
Download
1 / 14

Robert Lewandowski - PowerPoint PPT Presentation


  • 162 Views
  • Uploaded on

Robert Lewandowski. Duma reprezentacji Polski. Napastnik Borussi Dortmund.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Robert Lewandowski' - santa


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript


Napastnik borussi dortmund
Napastnik Borussi Dortmund


Pocz tki

  • Karierę zaczynał w Partyzancie Leszno. W 1997 roku trafił do Varsovii Warszawa. Tam grał 7 lat. Występował także w Delcie Warszawa. W stołecznym klubie grał do lata 2005 i strzelił dla niego w IV lidze cztery bramki.

Początki


  • Latem 2006 roku odszedł do Znicza Pruszków. W ciągu dwóch sezonów strzelił tam 38 goli.W sezonach 2006/2007 oraz 2007/2008 Lewandowski był Królem Strzelców odpowiednio trzeciej i drugiej ligi.

„Lewy” na meczu Znicza Pruszków.


  • 18 czerwca 2008 roku Lewandowski trafił do Lecha Poznań. W sezonie 2008/2009 zdobył z Lechem Remes Puchar Polski. Latem 2009 roku sięgnął po Superpuchar Polski.15 maja 2010 roku zdobył mistrzostwo Polski z Lechem, a sam wywalczył koronę króla strzelców.

Robert w barwach Lecha Poznań


Borussia dortmund

  • 11 czerwca 2010 roku Lech Poznań osiągnął porozumienie z niemieckim klubem Borussi Dortmund i został sprzedany za kwotę szacowaną na 4.500.000 €. Robert W pierwszym sezonie zdobył z Mistrzostwo Niemiec. Z Borussią Dortmund zadebiutował w Lidze Mistrzów. W pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt (4:1) Lewandowski strzelił 4 bramki. Został tym samym pierwszym w historii graczem, któremu udało się strzelić Realowi tyle bramek w jednym meczu LM. Dodatkowo został pierwszym graczem w historii LM, który strzelił 4 bramki na poziomie półfinałów.

Borussia DortmundTym samym daje awans Borussi do finału Ligi Mistrzów !


Dlaczego jest idolem dla m odzie y

Dlaczego jest idolem dla młodzieży?


Za co go ceni

  • Za jego na szczyt światowego futbolu. Potrafi strzelać bramki nie tylko w niemieckiej Bundeslidze, ale i również na boiskach Ligi Mistrzów ! pracowitość i upartość w dążeniu do swojego celu. Za jego szybkością i dynamiką stoi wiele setek czy nawet tysięcy godzin spędzonych na treningach. Robertowi jednak pomaga jego talent.

Za co go cenię?


Robert
Robert na szczyt światowego futbolu. Potrafi strzelać bramki nie tylko w niemieckiej Bundeslidze, ale i również na boiskach Ligi Mistrzów !


„Lewy” na szczyt światowego futbolu. Potrafi strzelać bramki nie tylko w niemieckiej Bundeslidze, ale i również na boiskach Ligi Mistrzów !


Lewandowski
Lewandowski na szczyt światowego futbolu. Potrafi strzelać bramki nie tylko w niemieckiej Bundeslidze, ale i również na boiskach Ligi Mistrzów !


ad