slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Ochrona środowiska PowerPoint Presentation
Download Presentation
Ochrona środowiska

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Ochrona środowiska - PowerPoint PPT Presentation


  • 88 Views
  • Uploaded on

Ochrona środowiska. 1.OPIS PROJEKTU 2.DOŚWIADCZENIA I WYZWANIA 3.ŻYCZENIA 4.KONTAKT. OPIS PROJEKTU :.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Ochrona środowiska' - richard-ayala


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Ochrona środowiska

1.OPIS PROJEKTU

2.DOŚWIADCZENIA I WYZWANIA

3.ŻYCZENIA

4.KONTAKT

slide2

OPIS PROJEKTU:

Projekt ma uświadamiać ludzi o problemie, który ma niekorzystny wpływ na życie kolejnych pokoleń. Jeśli teraz ludzie nie zaczną dbać o środowisko to za kilkanaście lat może się okazać że jest już za późno. Dlatego my w naszym projekcie za główny cel postawiliśmy wpłynąć na ludzi i ich dotychczasowe nawyki. Jesteśmy świadomi, że nie jest to łatwe zadanie, ale mamy nadzieje że dotrzemy chociaż do małego grona ponieważ to już będzie naszym wielkim sukcesem. Nie czekajmy aż będzie za późno na ratunek naszej planety .

slide3

DOŚWIADCZENIA I WYZWANIA

Na początku prezentacja naszego pomysłu została przedstawiona wśród patronów. Znalazła się osoba która była nim zainteresowana. Projekt został przedstawiony na radzie powiatu, jednak w tym czasie w Polsce trwały przygotowania do wyborów samorządowych i to postawiono za cel pierwszorzędny. Niestety nasz projekt został wstrzymany.

slide4

ŻYCZENIA

  • Mamy nadzieje, że projekt który od nas przejmiecie nie zatrzyma się ale zostanie zrealizowany. Jest nam przykro że nie udało się nam go dokończyć, ale jesteśmy pełni optymizmu, że wy nasi- następcy włożycie jeszcze więcej pracy i doprowadzicie do tego, aby wszedł w życie. Życzymy wam znalezienia osób chętnych do współpracy. O swoich postępach informujcie nas koniecznie.
  • Wierzymy, że wasze nowe świeże pomysły jeszcze bardziej urozmaicą nasz projekt dlatego też życzymy wam dużo energii, cierpliwości i zapału do pracy.
  • POWODZENIA!!!
slide5

KONTAKT

Dębińska Katarzyna: ka_ch_na@op.pl

Dłużewski Patryk: patulusxxx@o2.pl

Thiemann Anna: an_ul_ka0@op.pl