Beata grabarska
Download
1 / 5

Beata Grabarska - PowerPoint PPT Presentation


  • 187 Views
  • Uploaded on

Beata Grabarska. 164913 KrZZTo2011b. Ż yciorys.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Beata Grabarska' - pules


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
Beata grabarska

Beata Grabarska

164913 KrZZTo2011b


Yciorys
Życiorys

  • Nazywam sie Beata Grabarska za nie długo skończę 21 lat dokładnie z a 2 tygodnie :)Obecnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku towaroznawstwo .wcześniej uczęszczałam do gimnazjum nr1 w Krakowie na ulicy Bernardyńskiej na przeciwko Wawelu .Następnie rozpoczęłam naukę w liceum ogólnokształcącym nr 10 w Krakowie im. Komisji Edukacji Narodowej. Niestety nauka w tej szkole nie była za przyjemna wiec zmieniłam szkole na Liceum nr 24 w Krakowie im. Jana Pawła II . Ukończyłam tam naukę z małym wyróżnieniem :) Niestety nie dostałam sie na wymarzony kierunek Farmacje wiec teraz jestem tutaj i pisze na informatyce jakieś głupoty o sobie :P .Kontynując jestem teraz na 2 roku studiów jeszcze 3 lata przede mną albo mniej ...zobaczymy .Dzisiaj jest piękna pogoda a do godz. 17 mam zajęcia wiec nawet nie skorzystam z początku pięknej , wspanialej Wiosny .Po tych zajęciach mam zajęcia na Sienkiewicza jest to ulica znajdująca sie w pobliżu placu inwalidów. Beda to zajęcia z towaroznawstwa przemysłowego.

  • Doszłam dopiero do 2 linijki a juz kończą mi sie pomysły na dalsza opowieść o swojej jakże interesującej osobie. ostatnio znalazłam prace w restauracji na Kazimierzu jako barmanka. byłam bezrobotna prawie 3 miesiące .Byłam chyba na 10 rozmowach kwalifikacyjnych...eh tragedia. jakie ludzie maja wymagania w dzisiejszych czasach to jest tragedia .Wymagają znajomości 3 jeżyków biegle do pracy jako kelnerka ... chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A za takie wymagania proponują od 4 w porywach do 6 zl jak za takie pieniądze sie utrzymać??? Ja jako osoba studiująca musze zarobić na opłacenie każdego semestru a za 5 zl za godzinne jest to nie możliwe pracując nawet codziennie .Przeglądając ogłoszenia o prace czytałam te chore rzeczy wypisywane przez pracodawców przykładowo: poszukujemy osoby studiującej i dyspozycyjnej cały tydzień!!!!!! Co za idiota to napisał czy ludzie nie maja rozumu!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie dość ze płaca tak marnie to jeszcze co trzeba zrobić żeby w ogóle zostać przyjętym .trzeba przejść kilka etapów rekrutacji

  • żeby zarabiać 5 zl za godzinę ja rozumiem takie rekrutacje prowadzić do poważnej dobrze opłacalnej pracy a nie do pracy za takie grosze!!!!!!!!!! to nawet nie jest jałmużna!!! Polska jest chorym krajem bardzo żałuje ze nie uradziłam sie gdzieś indziej gdzieś gdzie szanują człowieka i nie podnoszą ciągle cen a pensje wciąż obcinają!!!! Kto w ogóle wymyślił taki system polityczny w którym dzieją sie takie rzeczy ze płacimy tak wysokie podatki a pensje mamy tak niskie. trudno mam nadzieje ze jakoś sobie z tym poradzę i na pewno będę starała sie cos z tym zrobić bo nie może być tak przez cale moje Zycie!!!a wiec ponarzekałam trochę sobie na życie i nasz kraj a szczególnie na warunki pracy jakie tu panują . Po woli zbliżam sie do końca a teraz wszystkich pozdrowię ale mając nadzieje ze nikt tego tak naprawdę nie przeczyta :PPP mam nadzieje ze pisze to tylko na wymyśl naszego kochanego pana wykładowcy i dla jego czystej ciekawości :)jeszcze 2 godziny zajęć i jestem ciekawa co będziemy robić dalej:) a wiec zegnam:)


Reakcje chemiczne
Reakcje chemiczne