slide1 n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Bytové družstvo Lavičky PowerPoint Presentation
Download Presentation
Bytové družstvo Lavičky

play fullscreen
1 / 13
Download Presentation

Bytové družstvo Lavičky - PowerPoint PPT Presentation

phoebe
75 Views
Download Presentation

Bytové družstvo Lavičky

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Bytové družstvo Lavičky Vítejte na prezentaci Bytového družstva Lavičky, které vám představuje projekt výstavby bytových domů/bytů v areálu Bella Vita v obci Lavičky na okraji Velkého Meziříčí. Tento projekt vznikl ve spolupráci předních odborníků na bydlení. Nabízí dostupný způsob, jak si pořídit byt za velmi zajímavých podmínek formou družstevního vlastnictví. V porovnání s dřívějšími bytovými družstvy má nový projekt družstevního vlastnictví řadu podstatných výhod a byl vytvořen právě proto, aby se bydlení ve vlastním bytě stalo dostupné pro každého. Rádi vám celý koncept podrobně představíme.

 2. Výhody družstevního vlastnictví • byt je pro vás cenově dostupný • nemusíte prokazovat příjmy, je tedy vhodný i pro ty, kteří nedosáhnou na financování bytu hypotékou • bez zbytečných poplatků (daň, DPH, znalecké posudky atd. ) • převod do osobního vlastnictví po 5 letech v ceně nižší o DPH a bez daně z převodu nemovitosti, současně i bez dalších poplatků, jako je odhadce, právníci atd. • správa a údržba nemovitosti zajištěna • kdykoli můžete byt převést na třetí osobu bez souhlasu družstva a financující banky

 3. Výhody družstevního vlastnictví Největší výhodou a rozdílem od ostatních projektů je proinvestování celého projektuz prostředků investora a banky. Zájemce se přihlásí do družstva, tím se stane řádným členem družstva, a vlastní hodnotu svého bytu začíná splácet až v době kolaudace. To znamená, že při podpisu Přihlášky do družstva zaplatíte pouze 25 000 Kč jako základní členský vklad a 6000 Kč jako zápisné. V současné době je schválen úvěr a projekt je jako naprosto výjimečný podporován Státním fondem rozvoje bydlení.

 4. O Bella Vita Residenzen Bella Vita Residenzen nejsou jen moderní domy v krásné lokalitě, je to velkoryse koncipovaný areál, který je citlivě začleněn do krajiny a vzniká v úzké spoluprácis obcí Lavičky, na jejímž kraji se nachází. Areál bytového družstva má promyšlenou infrastrukturu s množstvím přidaných služeb a možnostmi, které ocení rodiny s dětmi i senioři. Nabízíme vám víc než jen bydlení, nabízíme vám ideální místo pro život.

 5. O Bella Vita Residenzen Co vám komplex Bella Vita nabízí? Nabízíme více forem bydlení. Můžete si družstevní byt pořídit, pronajmout nebo zainvestovat. Velikost garsonek začíná už od 33 m2, velké byty lze variabilně upravovat. Byty mají předzahrádky nebo balkony. Obyvatelé areálu mohou současně využívat bohaté služby v rezidenci pro seniory.

 6. O Bella Vita Residenzen Jaké jsou další výhody? Vzhledem ke své unikátní poloze v Lavičkách u Velkého Meziříčí, tedyv srdci Vysočiny, nabízí areál Bella Vita ideální spojení krásné přírody a blízkosti městského centra. Najdete zde nejen prostor pro kvalitní odpočinek v malebné přírodě, ale zároveň všechny potřebné obchody, služby i kulturní a sportovní vyžití. K dopravnímu spojení můžete využívat autobus nebo vlak, dálnice na Brno nebo Prahu je vzdálena 1 km. Okolní krajina láká k vycházkám a výletům, takže se v Lavičkách jistě nebudete nudit.

 7. O Bella Vita Residenzen Kdy se můžete nastěhovat? Komplex Bella Vita je právě ve výstavbě. První obyvatelé se nastěhují v průběhu roku 2014.

 8. Vizualizace domů a areálu

 9. Vizualizace interiérů

 10. Příklady bytů k dispozici

 11. O Bytovém družstvu Lavičky Kde se dozvíte víc? Na vaše dotazy ráda odpoví a podrobnosti vám vysvětlí Margita Bučková. Volejte na telefonní číslo 607 548 899, pište na e-mail info@bellavita.cz nebo buckova@cmprague.cz. Komplexní informace najdete také na www.bellavita.cz a www.bdlavicky.cz. INVESTIČNÍ PARTNER A GENERÁLNÍ DODAVATEL STAVBY Agrostav, akciová společnost Hruškové Dvory 3, 586 01 Jihlava tel.: 567 221 371, fax: 567 221 366 e-mail: agrostav@agrostav-ji.cz www.agrostav-ji.cz INVESTOR Care Management Prague s.r.o. Bělohorská 187/159, 169 00 Praha 6 - Břevnov Margita Bučková, tel.: 607 548 899 e-mail: info@bellavita.cz, buckova@cmprague.cz www.bellavita.cz, www.bdlavicky.cz