slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Premium iş zekasi erp - mrpI / mrpII

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 35

Premium iş zekasi erp - mrpI / mrpII - PowerPoint PPT Presentation


 • 225 Views
 • Uploaded on

Premium iş zekasi erp - mrpI / mrpII. PRODER YAZILIM İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. Sunu İçeriği. KONULAR. PRODER Hakkında Premium İş Zekasında Neler Yapabilirsiniz? Modüler Yapı Size Ne Sağlar? Premium İş Zekasının Entegrasyon Çözümleri. PRODER ‘i Tercih Etmenizde Haklı Sebepleri.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Premium iş zekasi erp - mrpI / mrpII' - mikayla-joseph


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Premium iş zekasi

erp-mrpI/mrpII

PRODER YAZILIM İLETİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş.

sunu eri i
Sunu İçeriği

KONULAR

 • PRODER Hakkında
 • Premium İş Zekasında Neler Yapabilirsiniz?
 • Modüler Yapı Size Ne Sağlar?
 • Premium İş Zekasının Entegrasyon Çözümleri.
 • PRODER ‘i Tercih Etmenizde Haklı Sebepleri.
 • Basit Üretim
 • MRP-II Üretim Sistemi

Sunu 1.02.04

b z k m z
» BİZ KİMİZ ?  
 • PRODER, profesyonelliği yakalayarak, insanların kendi yaşam standartlarında, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.PRODER misyonunda ve vizyonunda belirttiği hedefleri doğrultusunda çalışmalarına hız vermekte, sektörün lider  firması  olmaya doğru hızla ilerlemektedir.

Bu ilerlemesinin altındaki sırrı; insanların profesyonelce yaşamaları ve profesyonelce bir yaşam  özlemi içerisinde olmalarının nedeni olduğunu bilerek her zaman daha profesyonel olmak için üstün gayret göstermektedir.

 • Şirketimiz, müşterilerimizin verimliliklerini arttırmayı amaçlayarak; onlardan gelen özel talepler doğrultusunda projeler geliştirmekte ve bunları uygulamaya geçirmektedir. Program yazılım, tasarım ve iletişim vb. tüm departmanlarımız, bu amaca yönelik çalışmalar yapmaktadır. Müşterilerimizin ve bayilerimizin iş hayatını kolaylaştırmak için kalite standartları çerçevesinde en doğru ve en performanslı çözümlere yönlendirilmektir.
 • PRODER A.Ş. olarak önceliklerimiz; Güven, kalite, maliyet ve hızlı hizmettir. Amacımız karşılıklı güven içerisinde çalışmalarımızı geliştirmektir.

Sunu 1.02.04

data yap s
Data Yapısı

Biz ’iz!..

Sunu 1.02.04

slide5

CRM

CRM, GÖREV YÖNETİM KONSOLU İLE YANINIZDA!

Görev yöneticisi ile bölüm yöneticileri ve şirket sahipleri tam ve kesin bilgi ile sürekli izleme olanağı ile ortamındaki aksaklıkları gözlemleyip kontrol altına alabilirler.

Sunu 1.02.04

slide6

Tüm Görevler Takip altında – Raporlama

Premium İş Zekâsındaiş yönetimi ile ilgili tüm görevler iş gruplarına ve kişilere göre izlenebilir.

Günlük iş takibi, haftalık ve aylık planlanmış iş tablosu, kritik tarih ve reddedilmiş görevler diğer bilgiler arasında yer alıyor.  Ayrıca günlük haftalık ve aylık yapılan iş takibinin izlendiği raporları filtre kriterlerine tabi tutarak detaylı izlenilebildiği gibi esnek rapor dizaynı ile istenilen yazıcı çıktısı da alınabilmektedir.

Sunu 1.02.04

slide7

Tüm Görevler Takip altında – SMS / MAİL

Görev zamanlayıcı ile günlük, haftalık ve aylık olarak sürekli yaptığınız işler size hatırlatmaktadır.

Görev zamanlayıcısı üzerinden tüm görevler, bitiş tarihine göre Kritik Görevler listesinden takip edilebilir.

Tanımlamış olduğunuz görevi çalışma şeklinize göre SMS veya e-mail olarak hatırlatmasını da sağlayabilirsiniz.

Yöneticileriniz tarafından atanan görevleri reddedebilir, reddetme sebebinizi, görev yöneticinize atanan görev üzerinden bildirebilirsiniz.

Görev Yönetici sayesinde size  atanmış ve tamamladığınız görevleri de işin bitiş ölçütlerine göre açıklayarak, yöneticilerinize bildirebilirsiniz

Sunu 1.02.04

slide8

Dokümantasyon Yönetimi

Premium iş zekâsı ile Cari kartlarında bayi ve müşterilerimize ait ; bayi sözleşmeleri, vergi levhası, imza sirküleri, iç yazışmalar , teknik dokümanlar …gibi evraklar ilişkilendirilebilmektedir.

Eksik evraklar için tebliğ tarihi ve tebliğ edilen kişi, evrakın geliş tarihi gibi bilgiler evraklara göre izlenebilmektedir. Ayrıca tüm modüllerde evrak takibi için entegrasyon mevcut olup Sipariş, Teklif, Çek, Fatura ile ilişkili dokümanları taranıp ilgili modüllerle ilişkilendirilebilir.

Sunu 1.02.04

slide9

İnsan Kaynakları

Personel modülünde giriş-çıkış kontrol sistemi:Parmak izi, kart okuyucu,yüztanıma sistemi ile veya manuelolarak personel giriş çıkış takibi, bu veriler ışığında personel maaşları ve puantaj hesaplanır.

Personel Randevu Sistemi:Ofiste olmayan ya da toplantıda olan personel için durum tanımlayabilir ve randevu alınırken ilgili personelin durumu göz önünde bulundurularak randevuları yönetebilir.

Personel Performans Değerlendirme ve Kota Sistemi:Personele satışından ya da tanımlanabilen diğer kota türlerinden yola çıkarak prim veya ceza uygulayabilir, prim ve cezaları maaşlara yansıtabilir.

Sunu 1.02.04

slide10

WEB YÖNETİMİ – e-ticaret (B2B*B2C)

 • Premium İş Zekası İle İşinize Farklı Bir Boyut Kazandırın. Dünyaya Açılın

Premium İş Zekâsında yer alan Wapex Web Modülü ile kurumsal web sayfanızı Program üzerinden oluşturup yönetebilir, internet ortamındaki yerinizi alabilirsiniz.

Wapex ile tüm ürünlerinizi kurumsal sitenizden yayınlayabilir, (B2C) modülü ile satış operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bayilik yapılanması da (B2B) İş Zekâsı tarafından düşünülmüştür.

Ayrıca bayiler, finans bilgileri, ürün bilgileri, ürün iadeleri ve arzu ettikleri diğer tüm bilgilere Wapex Web modülü ile kurumsal web sitenizden online olarak işlem yapmanın ayrıcalık lığını yaşayacaklardır.

Sunu 1.02.04

slide11

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

SİPARİŞ YÖNETİMİ İLE AYRICALIKLARI YAŞAYIN

ApexPremium iş Zekasında öne çıkan özelliklerden biride Sipariş Yönetimi'dir. Alınan, verilen, iptal edilen siparişlerin standart takibi yapılabildiği gibi depo sipariş bilgi ekranı ile desteklenmektedir.Siparişleri anında üretime/depoya bildirilmektedir.

Alınan siparişler yeniden talep siparişine dönüştürülmekte, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda İrsaliye, Teklif, Fatura gibi evraklara satır bazında seçimler yapılarak dönüştürülebilmektedir. Ayrıca yetersiz ürünlerde de miktarlar parçalı olarak muhasebelendirilebilir.

Sipariş Yönetimi

Sunu 1.02.04

slide12

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Bırakın İş Süreçlerinizi Premium İş Zekasının Sihirbazları Yönetsin!

Otomatik Güncelleme Sihirbazı;Otomatik güncelleme sihirbazı sizi, programın yeni sürümü çıktığı anda uyaracak, yapılan güncellemeler hakkında bilgi verecektir. Programınızı herhangi bir ücret ödemeksizin güncelleme ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

  Rapor Sihirbazı;Raporlarınızı mouse (etiket üzerinde veri tanımlama sistemi) ile dizayn ettiğiniz gibi Rapor sihirbazı ile istenilen raporlarda kolon seçimleri yaparak otomatik olarak rapor dizaynınız oluşturulmaktadır. Arzu ederseniz bu dizaynı kayıt edebilir ve raporları Excel’e aktarabilirsiniz.

Grafik Sihirbazı:Grafik sihirbazı ile tüm raporlarınıza dilediğiniz verileri kullanarak grafik oluşturabilir, grafiğin görüntüsünü dilediğiniz şekilde değiştirebilir, resim dosyası olarak kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz.

Sunu 1.02.04

slide13

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Bırakın İş Süreçlerinizi Premium İş Zekasının Sihirbazları Yönetsin!

Otomatik Barkod Oluşturma Sihirbazı;Stoklarınızı gelişmiş filtreleme seçeneği sayesinde stok adına , gruplarına ve eklenme tarihlerine göre listeler oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu listeler üzerinde dilerseniz tüm ürünlerinize yeni barkod oluşturabilir veya var olan barkodları koruyarak sadece barkodsuz ürünler üzerinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Evrak Aktarma Sihirbazı (Veri Transferi) :Herhangi bir evrağı (fatura, sipariş, teklif..) aynı cariye tekrar tekrar işlemeniz gerektiği durumlarda evrak aktarma sihirbazı ile evrağı otomatik olarak cari hesabına işleyerek kolay ve seri bir bilgi girişi sağlanmaktadır. Aynı işlemler diğer cari kayıtlar için de uygulanabilir. Ayrıca gelen siparişlere ve faturalara göre Alıştan Satış Oluşturma işlemleri de otomatik olarak yapılabilmektedir.

Sunu 1.02.04

slide14

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Bırakın İş Süreçlerinizi Premium İş Zekasının Sihirbazları Yönetsin!

İşlem Kolaylığı:Premium iş zekasında raporlar ve kart listelerinden işlemler yapabilme kolaylığı ile işlerinizi daha hızlı yürütebileceksiniz. Örneğin Müşteri kartları üzerinden hareket girişleri yapabilir tahsilat ve tediye makbuzlarını yazdırabilir, bunların yanında hareket raporlarına ve buradan da ilgili evraklara anında ulaşabilirsiniz.

Kayıtlara Hızlı Ulaşın:Liste ekranlarından aranılan özellikler de filtreleme yapılarak kayda hızlı bir şekilde ulaşılabilir, tüm liste ekranlarında (cari Kartları, stok kartları, depo kartları, üretim reçeteleri) hızlı filtreleme yapılabildiği gibi tüm raporlarda da hızlı filtreleme imkanı bulunmaktadır.

Ayrıca Stok kartında aradığınız özelliklere göre filtreleme yapabilir, stok özellikleri uyuşan ürünler içerisinde muadil ürünleri Apex Premium İş Zekası otomatik olarak seçerek getirecektir.

Sunu 1.02.04

slide15

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Premium İş Zekâsında Size Ait Çok Şey Var!

Ana menü seçeneği:Alışkanlıklarınızın Premium İş Zekası için önemli olduğu alternatifli ana menü seçeneği ile tescil edildi. Kullanıcı özelliklerine göre üç (Ağaç Menü, Hızlı Menü, Standart Menü) ayrı menü seçeneğinden size en yatkın olanı kullanabilirsiniz. Ayrıca Sık Kullanılan Menüler seçeneği ile sık kullandığınız menülere pratik bir şekilde ulaşmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

 Kolon Ayarları;Kullanmadığınız kolanları gizleyebildiğiniz gibi tekrar çağırabilir ve yerlerini çalışma yapınıza göre sıralayabilirsiniz. Premium İş Zekası, kendinize göre özelleştirdiğiniz tüm liste ve raporları Excele aktarabilir, ayrıca  Fatura, İrsaliye, Sipariş gibi modüllerin içeriklerini listeler ve raporlar üzerinden ön izleme özelliği ile ilgili evrağı açmadan inceleyebilirsiniz.

Kısa Yol Tanımlama;Aktif olarak kullanılan liste ekranları, veri giriş ekranları ve fatura ekranlarında kendi tercihleriniz doğrultusunda sık kullandığınız tuşlara kısayol tanımları yaparak Premium İş Zekâsını kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

Sunu 1.02.04

slide16

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Premium İş Zekasında İşletmenizin Gelişimi İçin Düşünülmüş Birçok Özellik Bulacaksınız.

SMS – Mail Sistemi : Premium İş Zekası ile profesyonel, pratik ve uygun maliyetli çözümler sunmakta Sms, Mail ve Dokümantasyon takibi ile iletişim ve kırtasiyeden  kurtarır ve hatasız bir çalışma ortamı oluşturur.

Evrak karşılaştırma:Seçilen bir faturanın yine seçilen irsaliye, teklif, sipariş ve satın alma fişleriyle karşılaştırılması, miktar fiyat ve stok bazında farklılık olup olmadığının kontrolünü yapabilir.

Otomatik Fiyat Güncelleme : Premium İş Zekası, tedarikçiden alınanfiyat listeleri excel ortamında otomatik güncellenmekte, güncellenen alış fiyatlarına tanımladığınız kar oranı baz alınarak satış fiyatlarını otomatik oluşturabilir.

İs ortaklarınız ve müşterileriniz Kurumsal Wapex Web Sitenizde tanımlanan ve değiştirilen bilgilerini otomatik olarak sisteme yükler ve günceller.

Sunu 1.02.04

slide17

APEX PREMIUM İŞ ZEKASINDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

YÖNETİCİ KONSOLU İLE İŞ YÖNETİMİNİZ DAHA KOLAY!..

Yönetici Konsolu :Premium iş zekasında Öne çıkan özelliklerinde biride Yönetici Konsoludur.

Tarih bazlı Pratik Raporlama: Yöneticiler günlük, haftalık, aylık ve tümü şeklinde raporlarına anında ulaşabilir Kar/zarar analizlerini Liste ve Grafiksel olarak kolaylıkla takip edebilirler.

Sunu 1.02.04

slide18

Modül Yapısı

Premium İş Zekasında İşletmenizin Gelişimi İçin Düşünülmüş Birçok Özellik Bulacaksınız.

MOBİL SATIŞ

PROMED

MRP2

CRM

TAKSİT

SERİ NO

DEPO

BONUS

İNSAN KAYNAKLARI

PROPOS

GSM

TEKNİK SERVİS

SATIN ALMA

SANTRAL

GENEL MUHASEBE

KARGO YÖNETİMİ

STOK

CARİ

KASA

FATURA

ÇEK

SENET

TEKLİF

SİPARİŞ

İRSALİYE

DÖVİZ

ÜRETİM

BANKA

Sunu 1.02.04

slide19

Data Yapısı

Premium İş Zekasının Entegrasyon Çözümleri

Market Kasa - Terazi Entegrasyonları

Mobil Satış PDA – PALM Entegrasyonları

Parmak İzi –Kart PDKS Cihaz Entegrasyonu

Web Entegrasyonu

Sevk işlemleri PDA – PALM Entegrasyonları

Sunu 1.02.04

slide20

ERP- MRPI/MRPII ÜRETİM PLANLAMASI

PRODER Premium İş Zekası ERP –MRPI-MRPII

ERP MRPI-MRPII Premium iş zekasında MRPI ve MRPII üretim sistemi ile tümleşik bir ERP yapısı oluşturmaktadır.

Premium İş Zekası ile işletmenizin tüm ihtiyaçları ürün tedariki, üretim planlama, kargo yönetimi ,insan kaynakları ve pda desteği ile kusursuz bir şekilde yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Sunu 1.02.04

slide21

İş İstasyonu /Makine Tanımlama

PRODER ERP-MRPI/MRPII İşletmenizin yapısına uygun bir üretim yapısı sağlayacaktır.

ERP MRPI-MRPII de işletmeniz bünyesinde bulunan iş istasyonların tanımlaması yapılmaktadır.

İş İstasyonu Tanımlama ; İş istasyon tanımlama, İnsan kaynakları ile paralel çalışmakta olup personel departmanlarına göre İş istasyonları oluşturulmaktadır. İş istasyonlarına çalışılan vardiya süresi, makine sayısı, Personel Sayısı,… gibi tanımlamalar da yapılabilmektedir.

Makine Tanımlama; İş yerinizde oluşturulmuş iş istasyonlarda bulunan (cnc, torna, freze, …) gibi makineler iş istasyonlarına tanımlanır. Tanımlanan makinelerin hazırlık süresi , üretim süresi , makine aktif/pasif durumlarının tanımlamaları da yapılmaktadır.

Sunu 1.02.04

slide22

Operasyon Tanımlama

PRODER ERP İle Üretim Sürecinize Bağlı İşlerinizin Yönetim ve Kontrolü Çok Kolay Olacaktır.

Operasyon Tanımlama; İşletmenin üretim sınıflarına göre yapılacak işlerin operasyonel tanımlamasının yapılması sağlanmaktadır.

Yapılacak İşin niteliğine göre uygulama yapılacak istasyon ataması yapılmaktadır. İşin durumuna bağlı olarak hazırlık ve üretim sürelerinin tanımlamaları yapılmaktadır.

Sunu 1.02.04

slide23

Mamül ve Yarı Mamül (Reçete) Tanımlama

Ürün Ağacının Temel Taşı Reçeteler ile Premium ERP Size Özel Çözümler Sunar.

Üretim süreçlerin Mamül ve yarı mamül reçetelerinin oluşturulması; Üretilecek ürünlerin üretimdeki niteliklerine göre yarı mamül veya mamül reçeteleri olarak tanımlanır.

Reçeteyi oluşturan bileşenlerinin miktar ve fiyatlarına göre reçete maliyet tutarları oluşturulmaktadır.

Üretimi yapılacak mamül ve yarı mamül ürünlerin üretileceği iş istasyonu ve üretim sonunda stoklanacağı depo tanımları da reçete üzerinde tanımlanarak işletmenin çalışma mantığına uygun çözümler üretilmektedir.

Sunu 1.02.04

slide24

Üretim Planlama (Serbest /Sipariş Planlama)

Üretim İşlemlerinizi Planlamak Tahmininizden Daha Kolay …

Üretim planlama; Premium ERP nin size sağladığı avantajlardan biride tercihli üretim planlaması yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Üretim de işinizin durumuna göre serbest üretim veya siparişe dayalı üretim planlamalar yapabilme olanağı sağlamaktadır.

Sunu 1.02.04

slide25

Kalite Kontrol İşlemleri

Kaliteli Bir Üretim Geleceğe Yapılan En Büyük Yatırımdır.

Kalite Kontrol ; Üretimi yapılacak yarı mamül veya mamülünkalite kontrolü kriterlerini MRPII de tanımlanabilir. Üretimin herhangi bir aşamasında Kalite kontrol süreçlerinin yürütülmesi sağlanabilmektedir.

Kalite standartlarına uymayan ürünlerin değişimi için depo iş emirleri oluşturulmakla beraber hurda üretimlerin hurda depolara transfer işlemi de sağlanmaktadır.

Sunu 1.02.04

slide26

Masraf Merkezi Tanımlama

Tüm Giderleriniz (Kargo, Mazot, Elektrik, Su,…) Üretim Maliyetlerine Yansıtabilirsiniz.

Masraf Merkezi Tanımlama; Premium iş zekasında tanımlanmış hizmet masraf kartlarından üretime yansıtılacakların seçimi yapılarak üretim masraf merkezi oluşturmaktadır.

Tanımlanan Masraf merkezinden oluşacak maliyetler üretim oranına göre seçenekli olarak genel yönetim giderleri olarak stoklara yansıtılmaktadır.

Sunu 1.02.04

slide27

Üretim maliyeti Hesaplama

Üretim Maliyeti hesaplama sistemi ile ürettiğiniz ürünlerin gerçek maliyetlerine ulaşabilirsiniz.

Üretim Maliyet Hesaplama İşlemleri;

Üretim yaptığınız ürünlerin üretim maliyetlerinin belirlenmesinde uygulanacak masraf kalemlarinin üretim oranına göre yansıtılmasına olanak sağlanmaktadır.

Üretim maliyetlendirme de belirteceğiniz zaman aralığı içerisinde ouşanpersonel giderleri, genel yönetim giderleri, fire maliyetleri, reçete maliyetleri otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca oluşturulan bu maliyetler tercihli olarak ürün fiyatlarına yansıtılmaktadır.

Sunu 1.02.04

slide28

Malzeme Gereksinim Planlama –Ürün Ağacı

Üretim Planlamasına göre İhtiyaç Duyulan Malzemelerin Tedariki Premium ERP de hazır.

Malzeme Gereksinim Planlama; Üretim yapabileceğiniz ürünlerin bileşenlerinin kontrollerini yaparak ihtiyaç duyulan ürünlerin tedariki için Satın alma emri oluşturmaktadır.

Ayrıca üretim esnasında ihtiyaç olan stokların üretime aktarılması için tedarikçi depolara da depo tedarik iş emirleri oluşturmaktadır.

Üretime tabi tutulan ürünlerin ürün ağacına da malzeme gereksinim planlamadan ulaşabilirsiniz.

Sunu 1.02.04

slide29

İş Emirleri Oluşturma ( Tekil/Çoğul)

PRODER ERP’ de Üretim süreçleri sizin denetiminizde yürütülmektedir.

İş emirleri Oluşturma; ERP de iş emirleri oluşturma üretiminizin niteliğine, çalışma mantığınıza uygun olarak tekil yada toplu iş emirleri oluşturarak üretim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sunu 1.02.04

slide30

Lot -Seri No Takip İşlemleri

Üretiğiniz Ürünlerin Kimliklendirilmesinde PRODER ERP En İyi Yardımcınız Olacaktır.

Lot –Seri No Takip İşlemleri; Üretim yapılacak ürünlerin seri nolarına göre üretiminde her üretim için ayrı bir iş emri ve buna bağlı olarakta seri no oluşturma imkanı PRODER ERP de size sunulmaktadır.

Oluşturulan Seri nolar içinde sistem tarafından barkodlara dönüştürülüp çıktı alma olanağı sağlamaktadır.

Sunu 1.02.04

slide31

Üretim Reçeteleri Bileşen Yönetim Sistemi

ERP ile Üretimde Zaman Kayıplarının Önüne Geçebilirsiniz.

Üretim Reçeteleri Bileşen Yönetim Sistemi ; Bileşen yönetim sistemi ile üretimini yaptığınız mamül, yarı maül ve reçetelerin katagorize edilmesi, bu katagoriye uygun reçeteler içerisindeki ürünlerin yeni ürünlerle değiştirilmesi gibi kompleks bir çözüm oluşturmaktadır.

Ürün fiyatı Güncelleme; Reçetelerde kullanılan bileşenlerin alış fiyatların değişimlerini reçete fiyatlarına yansıtılmasını ve reçete maliyetlerinin gerçek maliyetlere dönüştürülmesi işlemine olanak sağlamaktadır.

Sunu 1.02.04

ret m raporlari miktar ve maliyetlendirme
ÜRETİM RAPORLARI – Miktar ve Maliyetlendirme

Üretim Raporları (SQL-Excel,PDF Dönüşümleri)

Üretim Rapoları ;Üretim aşamalarında belirtilen üretime ait raporlar miktar ve maliyet bazlı alınabilir

 • Gelişmiş raporlama sayesinde üretim koduna , tanımlanmış özel kodlarına, üretim tarih aralığına ve üretim emrini veren kişilere kadar takip edilebilmekte ve istenilen raporlar kriterler belirlenerek alınabilmektedir.
 • Kriterlere göre oluşturulmuş raporlar ; gelişmiş rapor dizaynı ile istenilen formatlara dönüştürülerek yazıcı dökümleri alınabilir.
 • Oluşturulan raporlar ; excele aktarılabilir ve isteğe göre grafiksel analizleri yapılabilmektedir.

Sunu 1.02.03

slide33

Raporlama Yapısı (SQL Monitor)

 • Analiz, Raporlama
 • Modül Raporları
 • Grafik desteği
 • Dönüşümler (excel, pdf,..)
 • Mail desteği
 • SQL Monitor

Sunu 1.02.04

slide34

Neden PRODER?

 • Neden PRODER ?

» Kullanım kolaylığı için!.. » Gelişmiş teknolojik yapısı için!..» Sürekli gelişen program ve desteği için!..» Programsal ihtiyaçlara anında cevap verdiği için!..» İnternet üzerinden hızlı ve güvenilir kullanım için!..» Sektörlere yönelik profesyonel çözümler sunduğu için!..“profesyoneldüşünenleriçin!..”

Sunu 1.02.04

seminerimize kat l mlar n zdan dolay te ekk r ediyoruz
Seminerimize katılımlarınızdan dolayıteşekkür ediyoruz.

PRODER İletişim

PRODER Genel Merkez

 • Adres Selçuk Üniversitesi TeknokentNo:212 SELÇUKLU/ KONYA
 • Telefon444 2 125
 • Web Site www.proder.com.tr
    • www.prodersoft.com
 • E-Mail bayi@proder.com.tr

hasan@proder.com.tr

Sunu 1.02.04