pozv nka dovolen vimperk 2012 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Pozvánka - Dovolená Vimperk 2012 PowerPoint Presentation
Download Presentation
Pozvánka - Dovolená Vimperk 2012

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Pozvánka - Dovolená Vimperk 2012 - PowerPoint PPT Presentation


  • 114 Views
  • Uploaded on

Pozvánka - Dovolená Vimperk 2012. Důležité informace. Pro úspěšnost loňské rodinné dovolené se psy (nejen Saarloosy ), si Vás dovoluji pozvat k zopakování této akce . Termín : od soboty 11.8. do 18.8. Místo konání : Hajná Hora – Vimperk Web : http://hajnahora.webnode.cz /

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Pozvánka - Dovolená Vimperk 2012' - marika


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
d le it informace
Důležité informace

Pro úspěšnost loňské rodinné dovolené se psy (nejen Saarloosy), si Vás dovoluji pozvat k zopakování této akce.

  • Termín : od soboty 11.8. do 18.8.
  • Místo konání : Hajná Hora – Vimperk
  • Web :http://hajnahora.webnode.cz/
  • Reservace : Nutná již teď! Buď přímo u majitele pana P.Horala (hajnahora@centrum.cz) nebo u mne na bily.milacek@seznam.cznebo na tel. +420 605917744 (Vaši reservaci postoupím panu Horalovi, který Vás bude kontaktovat).
  • Také týdenní termín je možné podle jednotlivých zájemců upravit - zkrátit nebo prodloužit.
popis
Popis
  • Jelikož jsem na Hájné Hoře byla již několikrát, mohu doporučit i pro rodiny s malými dětmi. Součástí každé chatky je WCa malé umyvadlo se studenou vodou, zásuvka, deky, polštáře a ložní prádlo. Areál je uzavřený, travnatý s hřištěm, pískovištěm a bazénem. Bázén je napájen vodou z potoka, takže pokud není teplé počasí voda je studenáSpolečná jídelna s možností plné penze, polopenze, nebo snídaní, společné sprchy s teplou vodou.Majitel i personál je velmi vstřícný. Šumavská příroda je bez konkurenční, areál se nachází přímo v lese. Je zde velká možnost výletů, které jsem v loňském roce společně i jednotlivě pořádali. Je to dovolená neorganizovaná a je na každém podle jeho vkusu a možností jestli se zapojí do společných akcí, nebo bude dovolenou trávit po svém. Psi mají zde neomezenou možnost pohybu, mají přístup do chatek. Je samozřejmě na každém, aby usoudil, jestli se jeho pes může pohybovat v areálu "na volno", aby nedocházelo k šarvátkám mezi psy a nebo neobtěžoval další ubytované hosty.Z loňské dovolené máme spousty krásných fotek a Ti, kteří ještě na Hájné Hoře nebyli a rádi by si udělali přesnější představu se mohou podívat na www.saarloos.rajce.idnes.cz...
na z v r
Na závěr …
  • Pokud navštívíte web H.H., dočtete se zde, že areál se prodává. Tuto sezónu provozuje areál stále pan Horal. Je Nám moc líto, že se areál prodává, a to je další důvod proč na dovolenou právě letos. Nevíme, jaký bude mít přístup k Našim miláčkům nový majitel.
  • S dotazy se obracejte na mne nebo na pana Horala! Doufám, že se Nás ve Vimperku sejde co nejvíce a strávíme zde krásnou dovolenou.

Jana Čapounová

slide5

Večerní posezení u ohně :))

Miraja přeje hezký den …

(www.mirajacz.webnode.cz) …