kubu puchatek n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Kubuś Puchatek PowerPoint Presentation
Download Presentation
Kubuś Puchatek

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 6
Download Presentation

Kubuś Puchatek - PowerPoint PPT Presentation

lynn
224 Views
Download Presentation

Kubuś Puchatek

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Kubuś Puchatek • Opis • Charakter • Przyjaciele • Wrogowie • Dla Kubusia

  2. Opis Kubuś Puchatek jest małym, wesołym misiem, który uwielbia jeść miód i bawić się ze swoimi przyjaciółmi. Mieszka on w Stumilowym Lesie wraz z innymi lokatorami lasu. Kubuś Puchatek ma piękne, żółte futerko na które zakłada czerwoną bluzeczkę. Na noc misio ubiera długą koszulę nocną i czapkę. Lubi on chodzić w ciepłych kapciach wraz z poduszką.

  3. Charakter Misio Puchatek bardzo lubi jeść miód, spać i spędzać czas wspólnie z przyjaciółmi. Kubuś robi wiele podwieczorków, ponieważ sprawia mu to wielką przyjemność. Miś zawsze znajduje czas na długą drzemkę po każdym posiłku. Jest on przyjazny dla ludzi, dlatego wszyscy szaleją za Kubusiem Puchatkiem.

  4. Przyjaciele Kubuś Puchatek jest wiernym przyjacielem Prosiaczka, Tygryska oraz Kłapouchego, ale lubi spędzać czas również z Królikiem, Kangurzycą, Kangurzątkiem, Sową i swoim doradcą - Krzysiem.

  5. Wrogowie Największymi wrogami Kubusia Puchatka są pszczoły, ponieważ miś lubi miód, który zabiera im z ich ula. Pszczoły gonią za to misia i próbują go użądlić i odzyskać miód, na który ciężko pracowały. Najczęściej miś zdąża uciec pszczółkom, lecz nie zawsze mu się to udaje. Nieraz jest cały obolały po ucieczce przed pszczołami. Czasem Kubuś się poświęca i w trakcie ucieczki skacze do wody.

  6. Dla Kubusia Puchatka Agnieszka Baczyńska