d c a sledovac syst my pro pr myslovou automatizaci
Download
Skip this Video
Download Presentation
Řídící a sledovací systémy pro průmyslovou automatizaci

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 22

Řídící a sledovací systémy pro průmyslovou automatizaci - PowerPoint PPT Presentation


 • 89 Views
 • Uploaded on

Řídící a sledovací systémy pro průmyslovou automatizaci. Profil společnosti. Základní informace o společnosti: Název: CMS s.r.o. Datum vzniku: 11.10.1999 Základní jmění: 10 00 .000,- Kč Sídlo firmy: Nádražní 296 , 293 01 Mladá Boleslav Bankovní spojení: KB, č.ú: 276266530217/0100

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Řídící a sledovací systémy pro průmyslovou automatizaci' - kyna


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
profil spole nosti
Profil společnosti

Základní informace o společnosti:

 • Název:CMS s.r.o.
 • Datum vzniku:11.10.1999
 • Základní jmění:1000.000,- Kč
 • Sídlo firmy:Nádražní 296, 293 01 Mladá Boleslav
 • Bankovní spojení:KB, č.ú: 276266530217/0100
 • IČO:26119684
 • DIČ:048-26119684
 • Statutární zástupci: Ing.Milan Preisler, Ing.Michal Souček
 • Zaměření: Komplexní realizace automatických systémů řízení
slide3
Profil společnosti

Sídlo společnosti – Nádražní 296, MB

slide4
Profil společnosti

Historie

Firma CMS s.r.o byla založena v roce 1999, jako nástupce firmy

Datatrans v oblasti investičních aktivit, proto se dá říci, že na poli

průmyslové automatizace není nováčkem, ale naopak – všichni

pracovníci firmy včetně vedoucích pracovníků mají dlouholetézkušenosti

s návrhem a zprovozněním elektronických řídícíchsystémů. Samotný

vznik firmy je datován na konci roku 1999, vekterém firma Datatrans,

která původně vznikla za účelemposkytovaní servisních služeb hardware

a software pro stávajícířídící systémy v mladoboleslavské automobilce

Škoda, začalavelmi výrazně rozšiřovat svou aktivitu v oblasti zmíněného

návrhu,projekce, montáže a oživení průmyslové automatizace.

slide5
Profil společnosti

Historie

Aktivity zaměřené na nové projekty byly tak převedeny včetně zkušených zaměstnanců do nově vzniklých společností - CMS s.r.o., jejíž doménou jsou návrhy, projekty a realizace automatických řídících systémů a Conti MB s.r.o., která se zabývá realizací dispečerské úrovně řízení, tj. vizualizací procesů včetně dodávky odpovídajícího hardware a statistickým zpracováním výrobních dat podle požadavku zákazníka. Firma CMS má tak k dispozici kvalitní technické zázemí, odborný personál, který má rozsáhlé zkušenosti z doposud realizovaných projektů (viz. stránka referencí vlastních i projektů firmy Datarans s.r.o).

slide6
Profil společnosti

Současnost

Doménou naší činnosti jsou v současné době zejména komplexní dodávky řízení dopravních systémů pro strojírenský průmysl (viz seznam referencí). Dodáváme kompletní řízení technologie založené na programovatelných automatech (PLC), zejména firem GE Fanuc a Siemens, ale i jiných podle požadavku zákazníka. Pro danou technologii jsme schopni doporučit nejvhodnější typ řídícího systému i ostatních součástí řízení, včetně návrhu konfigurace. Projekt dodáváme zpracovaný v systémech CAD (v současnosti používáme CAD software E-Plan nebo Autocad) v úpravě podle požadavku a zvyklostí zákazníka.

slide7
Profil společnosti

Současnost

Disponujeme i kapacitami pro výrobu a montáž rozvaděčů včetně jejich dodávky na místo určení a kabeláže. Pro naprogramování a oživení systému využíváme schopností sehraného týmu programátorů s hlubokými zkušenostni v programování PLC i PC (viz seznam referencí) a pro speciální účely jsme rovněž schopni vytvořit zákaznické aplikace např. pro zajištění spolupráce a vytvoření rozhraní nově budované aplikace na stávající standartní i nestandartní technologii. Otevřenost a spolehlivost námi nabízených systémů umožňuje velmi snadné rozšíření a modifikaci daného zařízení v budoucnosti a tím snižuje náklady na případnou rekonstrukci a rozšíření.

slide8
Profil společnosti

Současnost

Zejména u zmiňovaných řídících systémů GE Fanuc sahá otevřenost až na úroveň hardware a umožňuje tak snadnou integraci řídících komponent od třetí strany do připravovaného řídícího systému. Tuto výhodu jsme již měli možnost v praxi několikrát realizovat a ověřit. Disponujeme rovněž značnými zkušenostmi s oživováním a optimalizací námi navrhovaných i stávajících řídících systémů. Jsme rovněž schopni zajistit smluvní servis pro řídící systémy námi dodané a po dohodě i pro systémy dodané od třetích stran.

slide9
Profil společnosti

Současné aktivity

Jsme autorizovaným servisním partnerem renomované německé firmy LJU Industrieelektronik GmbH, která vyvíjí a vyrábí řídící systémy pro dopravníky EHB (elektrický závěsný dopravník).Pro tyto systémy zajišťujeme návrhy řešení, aplikaci včetně nadřízeného řídícího systému i servis celého sortimentu

slide10
Profil společnosti

Současné aktivity

Od konce roku 2000 jsme rovněž distribučním partnerem pro automobilový průmysl firmy applicom international, která vyvíjí a vyrábí komunikační karty pro standartní průmyslová rozhraní řídících a testovacích systémů a systémů sběru dat. Dodáváme kompletní sortiment karet applicom a applicomIO včetně aplikací a podpory.

slide11
Profil společnosti

Současné aktivity

Ne bez významu jsou i naše rozsáhlé zkušenosti s aplikací bezkontaktní elektronické identifikace v průmyslu (radiofrekvenční identifikační systémy Texas Instruments TIRIS v průmyslovém provedení dodávané firmou Grosse Elektrotechnik GmbH).

slide12
Profil společnosti

Současné aktivity

Jsme autorizovaným dodavatelem kompletního sortimentu řídících systémů (PLC) i průmyslového software GE Fanuc Automation.Pro PLC GE Fanuc nabízíme rovněž komplexní řešení od analýzy a návrhu až po vývoj software a náběh výroby

slide13
Divize PC

Profil společnosti

Současné aktivity

Od začátku roku 2001 jsme rozšířili naše aktivity o dodávky a servis výpočetní a kancelářské techniky, software a dodávky spotřebního materiálu pro výpočetní techniku.

slide14
Profil společnosti

Budoucnost

Společnost CMS. s r.o. byla založena s cílem vytvořit projekční a poradenské centrum v oboru průmyslové automatizace. Již od samého počátku pracoval ve firmě tým pracovníků se zkušenostmi s průmyslovou automatizací, který je schopen. poskytovat v této oblasti služby od projektů až po komplexní dodávky na klíč.

Filozofie firmy CMS s r.o. je založena na dokonalé analýze technického řešení, na základě vzájemné důvěry a vstřícnosti mezi zákazníkem a dodavatelem, v souladu s kvalitně odvedenou prací a vhodně aplikovanými komponenty.

slide15
Profil společnosti

Budoucnost

Pracovníci firmy jsou připraveni nabídnout technickou pomoc při lokálních aplikacích elektronických řídících systémů a připravit komplexní řešení rozsáhlých projektů v rozsahu přání zákazníka. Dlouhodobým cílem firmy je vybudovat silnou a zdravou společnost uznávanou nejen na domácím, ale i na zahraničním trhu, schopnou v předstihu a beze zbytku uspokojovat požadavky zákazníků.

slide16
Profil společnosti

Budoucnost

Skutečnost, že disponujeme vlastními projekčními, výrobními a montážními kapacitami, nám umožňuje cíleně zdokonalovat všechny poskytované služby a využít zkušenosti z již realizovaných projektů. Garantujeme vysokou kvalitu prováděných prací a poskytujeme trvalý záruční i pozáruční servis na dodané komponenty a realizované projekty.

Elektrické komponenty dodávané a používané naší společností jsou v souladu s protokolem o shodě na dodané komponenty a disponují certifikační známkou CE vyžadovanou pro produkty aplikované na trhu evropské unie.

slide17
Profil společnosti
 • Nabídka
 • Našim zákazníkům nabízíme kompletní i dílčí řešení pro automatizaci výroby a následnou technickou a servisní podporu.  
 • Analýza potřeb a záměrů zákazníka anávrhy řešení dané problematiky
 • Návrh konfigurace řídícího systému
 • Vypracování projektu elektrického vybavení a řídícího systému
 • Dodávka automatizační techniky a elektrického vybavení
 • Montáž, zapojení a testování rozvaděčů
 • Návrh struktury software řízení a naprogramování dané aplikace
 • Odladění software a jeho optimalizace
 • Zajištění asistence pro zkušební provoz a zaškolení obsluhy a údržby
 • Následná technická a servisní podpora
slide18
Profil společnosti

Nabídka

Mimoto jsme schopni zajistit dodávky náhradních dílů pro řídící systémy výše uvedených firem pro koncové zákazníky i systémové integrátory, včetně servisu. Zajišťujeme také smluvní servis pro software i hardware řídících systémů podle požadavků zákazníka od telefonické podpory až po stálou pohotovost u zákazníka. Servisní službu je možné po dohodě sjednat i pro řídící systémy dodané třetí stranou. Nabídka uvedených činností není vázána na výše uvedenou HW platformu řídících systémů, rozhodující je požadavek či výběr zákazníka. Naše aktivity na poli průmyslové automatizace se snažíme neustále rozšiřovat a poskytnout tak záruku kvality poskytovaných služeb.

slide19
Profil společnosti

Nabídka

Pro námi dodávané řídící systémy nabízíme i systémové školení pro koncové uživatele i systémové integrátory podle standartního programu školení nebo i v individuálním rozsahu podle požadavku zájemce. Aktuální nabídka školení je k dispozici na našich internetových stránkách, školení se koná v prostorách naší firmy, kde je k dispozici i potřebné technické vybavení.

slide20
Profil společnosti

Reference

RokPopis projektu

1999Úprava dopravníkového systému sedaček pro Y2K

1999Rekonstrukce meziobjektového dopravníku

1999Elektro-řízení montážní linky Fabia

1999SW řízení regálového skladu karoserií

2000Vývoj a dodávka komunikačního protokolu FIS Optimo

2000Rozšíření serveru Cimplicity pro M1C

2000Signalizace vodního testu a konzervace

2000Servis řízení na lince pro výrobu tlumičů

2000Servis řízení a úpravy linky na výrobu zámkové dlažby

2000Demontáže elekrického vybavení dopravníků A02-Felicia

slide21
Profil společnosti

Reference

2000Demontáže elektrického vybavení dopravníků lakovny CFC

2000Úpravy ovládacího pultu dispečinku montáže M1C

2000Rekonstrukce komunikace PC pro výrobní linku sedadel

2000Napojení sítě FIS Optimo na ŘS linky tlumičových jednotek.

2000Rekonstrukce napájení pro ŘS dopravníků sedaček

2000Úpravy SW řízení linky na výrobu tlumičů

2000Přesun pracoviště zástavby dveří

2000Signalizace poruch dopravníku linky montáže kokpitu

2000Řízení rychlosti plniček provozních kapalin montáže Fabia

2000 Propojení dispečinku montáže vozu a podv.orgánů

2000Signalizace zástavby agregátu a vizualizace pracoviště2000Přehledový systém zástavby agregátu

slide22
Profil společnosti

Kontakty

Internet: http:/www.cmsys.cz

e-mail: [email protected], PC divize: [email protected]

Telefon: +420 326 732390

Fax: +420 326 732391

ad