17 diaa mikkeli jhl ry 525 n 40 vuotis juhlista l.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista PowerPoint Presentation
Download Presentation
17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 17

17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista - PowerPoint PPT Presentation


  • 155 Views
  • Uploaded on

17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista. Siirry seuraavaan diaan esim. napsauttamalla hiirtä tai näytön alareunassa olevia nuolia käyttäen. Diaesityksen voit keskeyttää painamalla Esc-näppäintä . Mikkeli JHL ry 525. 40-vuotis juhla 11.11.2011

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista' - jolene


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
17 diaa mikkeli jhl ry 525 n 40 vuotis juhlista
17 diaa Mikkeli JHL ry 525 :n 40-vuotis juhlista
  • Siirry seuraavaan diaan esim. napsauttamalla hiirtä tai näytön alareunassa olevia nuolia käyttäen.
  • Diaesityksen voit keskeyttää painamalla Esc-näppäintä.
mikkeli jhl ry 525

Mikkeli JHL ry 525

40-vuotis juhla 11.11.2011

Etelä-Savon ammattiopistolla, Otavankatu 4

slide3

Mikkelin kaupunginjohtaja Kimmo Mikander onnittelemassa.Onnitteluja vastaanottamassa yhdistyksen sihteeri Raili Jalkanen, varapääluottamusmies Sirpa Hakkarainen, varapuheenjohtaja Helena Lindholm, pääluottamusmies Sirkka Härkönen ja puheenjohtaja Maija Hasanen.

slide5
Kaakkois-Suomen aluetoimiston Mikkelin toimiston aluetoimitsija Ritva Miettinen ja aluepäällikkö Hannu Repo.
slide7
Tilaisuudessa muistettiin yhdistyksen toiminnassa aktiivisesti mukana olleita, muun muassa mirja kääriäistä,
slide14

Muistetut yhteiskuvassa.Ylärivissä: Toini Heiskanen, Maija Ihalainen, Pentti Ripatti, Hellin Syrjäläinen, Ritva Rissanen, Sirkka Härkönen, Sirpa Hakkarainen, Helena Lindholm ja Raili Jalkanen.Alarivissä: Leena Kähärä, Aili Mäkelä, Mirja Kääriäinen, Eija Isokorpi, Maija Hasanen, Sirkka Manninen, Heikki Marttinen ja Vesa Tirronen.