Sevgili Rotary Ailem Merhaba;
Download
1 / 7

Sevgili Rotary Ailem Merhaba; - PowerPoint PPT Presentation


  • 201 Views
  • Uploaded on

Sevgili Rotary Ailem Merhaba; Yaz sıcakları, tatile giden dostlarımız,Ramazan ayının başlamasıyla ağustos ayında biraz yavaşladık. Ama bu arada boş durmadık dostluklarımızı geliştirmek için toplandık. Bundan sonra yapacağımız projelerimizi tartıştık.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' Sevgili Rotary Ailem Merhaba;' - ferdinand-curtis


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

Sevgili Rotary Ailem Merhaba;

Yaz sıcakları, tatile giden dostlarımız,Ramazan ayının başlamasıyla ağustos ayında biraz yavaşladık. Ama bu arada boş durmadık dostluklarımızı geliştirmek için toplandık. Bundan sonra yapacağımız projelerimizi tartıştık.

Bildiğimiz gibi Ağustos ayı Rotary’ de üyelik ve büyüme ayıdır. Bizde bunu göz önünde bulundurarak Kulübümüze 2 yeni üye kazandırdık.

Sevgili Melek Taşkın ve Sevgili Hüseyin Mirkelam’ a aramıza tekrar hoş geldiniz diyorum.

Bu şekilde 30 kişiye çıkan Kulübümüzün üye sayısı 3 ile başlayan bir rakama tekrar ulaşması beni biraz doğrusu hem heyecanlandırdı, hem de mutlu etti.

Rotary’nin ana amacı,kişilerin toplumsal sorumluluk duyguları ile hizmet ideallerini birleştirmesidir.Her Rotaryan üye önerme sorumluluğunu taşımalı ve önereceği nitelikli kişilerle Rotary’i paylaşmanın Rotary’nin güçlenmesine yardımcı olacağını bilmelidir.

Bu bağlamda her üyemize bu dönemde en az 2 üye getirmeleri hedefimi tekrarlıyorum.

Sevgilerimle.


935. TOPLANTI

01.08.2012

Dönemimizin Dördüncü, Kulübümüzün 935. toplantısı kulüp başkanımız Utku Mersinli’nin açılışı ile başladı.

Bu toplantımız Ramazan münasebeti ile eşli iftar yemeği şeklinde yapıldı. Gaski Tesisleri Gölet Restaurant’ta düzenlenen geceye kulübümüz üyeleri, eşleri, çocukları ve konuklarımız katıldılar.

Geceye katılım oldukça yüksekti. Harika bir organizasyon oldu. Gecenin serinliğine sıcak sohbetlerimizin de eklenmesi ile çok güzel bir gece geçirdik.Bu organizasyonda bize büyük destek verip emeğini esirgemeyen üyelerimizden Sevgili Baran Ölçer’e çok teşekkür ederim.


936. TOPLANTI

08.08.2012

Dönemimizin Beşinci, Kulübümüzün 936. Toplantısını da Ramazan Dolayısı ile eşli toplantı şeklinde iftardan sonra yaptık. Bu defa mekan konusunda önemli bir sürpriz hazırladık.

Eski bir sit alanı olan şu anda çok şık kafe-restaurant şeklinde çalışan Batalhöyük Tesislerinde toplandık.

Burada muhteşem şehir manzarası eşliğinde ciğer ve sucuk partisinin keyfine kimse doyamadı. Dostluklarımızın pekiştiği eşli gecemize katılım çok yüksekti. Tüm üyelerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz.


937. TOPLANTI

22.08.2012

Dönemimizin Altıncı, Kulübümüzün 937.Toplantısını İşyeri ziyareti şeklinde üyelerimizden Buket Karslıgil’in bürosunda gerçekleştirdik.

Sevgili Buket’in muhteşem ikramlarına çok teşekkür ederiz.

Bu arada üyelerimiz yaklaşık 3 saat süren bitirmeye doyamadıkları Kulüp ile ilgili projelerin konuşulduğu,çok keyifli bir toplantı geçirdik.


938. TOPLANTI

29.08.2012

Dönemimizin Yedinci, Kulübümüzün 938. Toplantısını Tuğcan Otelinde normal toplantı düzenimizde gerçekleştirdik. Konuşmacı konuğumuz Guvarnör Yardımcımız Erkan Özsavaş’tı.Kendisi Bölge Projeleri konusunda bizleri bilgilendirdi.

Ayrıca üyelerimizden İnci Tezel ‘in misafiri Özel Taşdemir vardı.

Başkanımız bu dönem gerçekleştirmek istediğimiz ,2430. BÖLGE KAVAKLIK ROTARY KULÜBÜ “DOĞAYI KORUYALIM,KUŞLARI FOTOĞRAFLA AVLAYALIM” 2.ULUSAL ROTARY FOTOĞRAF yarışması konusunda bilgilendirme yaptı.


HABERLER

Dostlarımızdan Refika-Ertuğrul Ahi’nin kızları Seçkin Ahi Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünü ,

Gene dostlarımızdan Ökkeş-Serap Kömürcü nün oğlu Koray Kömürcü Zirve Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünü kazanmıştır.

Ayrıca İnci-Uğur Tezel in kızları Birce Tezel Kaliforniya Berkeley Üniversitesine kabul edilmiş olup,Endüstri Mühendisliği dalında master yapacaktır.

Kendilerini kutluyoruz.Çocuklarımızın başarılarının devamını diliyoruz.

Sevgili Dostlarımız,

Georgia Rotary Bursları Uluslararası Barış ve anlayışa katkıda bulunmak amacıyla öğrencilere bir yıl süreyle Georgia’daki üniversite ve yüksekokullarda bulunma imkanı sağlamaktadır. Rotary Kulüpleri aracılığıyla başvurulabilen programdan çeşitli ülkelerden her yıl toplam 70 öğrenci yararlanmaktadır. Georgia Bursları Rotary öğrenci Programı Ağustos’ta başlayıp Mayıs’ta sona ermektedir. Burs kapsamında öğrencinin okul ücreti, kitap masrafları, yiyecek ve konaklama masrafları karşılanmaktadır.  Aşağıda özet bilgisi ve başvuru formu verilen Programa başvuru için; www.grsp.org/apprequirements.htm & www.grsp.org/application.htm adreslerinden daha detaylı bilgi temin edilebilirsiniz.


MUTLU GÜNLER

DOĞUM GÜNLERİ

05.08 Alp Öktem,

07.08 Narin Ekinci

09.08 Mustafa Kanlı

11.08 Pelin Öğüt

15.08 Mina Ölçer

15.08 Ayşe Ertrküner

16.08 Merve Ölçer

22.08 Mine Hamamcıoğlu

22.08 Onur Mumbuç

30.08 Gülbin Özdinç

EVLİLİK YILDÖNÜMLERİ:

01.08 Nida& Erol Dai

06.08 Nurdan & Bülent Tunçözgür

16.08 Jale & Ersan Özkaya


ad