PILOT
Download
1 / 3

PILOT Ų NUOTYKIAI - PowerPoint PPT Presentation


  • 107 Views
  • Uploaded on

PILOT Ų NUOTYKIAI. Naktį leidžiasi lėktuvas. Dispečeris: - Kas leidžiasi? Pilotas: - Atspėk, kas. Užgęsta pakilimo tako šviesos. - Atspėk, kur.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' PILOT Ų NUOTYKIAI' - denver


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

PILOTŲ NUOTYKIAI

Naktį leidžiasi lėktuvas.

Dispečeris:

- Kas leidžiasi?

Pilotas:

- Atspėk, kas.

Užgęsta pakilimo tako šviesos.

- Atspėk, kur...

- Čia lėktuvas numeris 123! Kviečiu dispečerį! Kuras nulis. Visi prietaisai nieko nerodo. Mes krentame žemyn...- Ko jūs taip šaukiat?! Aš gi girdžiu. Gerai, išbraukiu...

Pranešimas iš žinių:Didžiausia aviakatastrofa įvyko, dviviečiam Cesna lėktuvui nukritus ant kapinių. Gelbėtojai jau surado 837 kūnus. Gelbėjimo darbai dar tebevyksta.

- Alio, dispečeri... lėktuvas nebevaldomas, kairys variklis dega, važiuoklė nebeišsiskleidžia... man reikia instrukcijos šiai situacijai...

- Jus girdžiu... siunčiu instrukciją... Kartokite paskui mane: „Tėve mūsų, kurs esi danguje...“


PETRIUKAS IR CO

Petriukas klausia tėvo, kurį prilaiko durų stakta:

-Tėti, o Austrijos sostinė – Viena?

-Tai ne, bl... Dvi...

Mokytojas klausia Petriuko: - Tu iš tikrųjų toks protingas? - Kas? Aš? - Tai negi aš?

Petriukas: „Atrodė, kad mums šakės. Pasirodė, kad neatrodė“.

Du draugai susitinka:- O man sūnus neseniai gimė!- Sveikinu! Į ką panašus?- Į mane girtą.- ?!- Rėkia, seiliojasi ir pastoviai papų ieško.

Petriukas, pūsdamas torto žvakutes, tyliai sukuždėjo norą:- Kad kas dieną – gimtadienis!... po dviejų mėnesių numirė.

Dvi draugės kalbasi:– Mano naujasis vaikinas Petras - siaubingas egoistas.– Kas nutiko?– Nupirko mums krūvą prezervatyvų su ūseliais, gumbeliais ir visokiais kitokiais fintais.– Durne tu, taigi faina!– Faina?! Jis juos išvirkščius ant pimpalo maunasi!

Motina skaito moralą Petriukui:- Rūkysi – senatvės nesulauksi!- O senelis rūkė visą gyvenimą ir jam dabar 70!- Aha! O būtų nerūkęs, būtų 80!


SEX IR KITI

Vyras – kaip prabangi suknelė: lyg ir norisi, ir reikia…lyg ir atrodo neblogai, ir tinka… tik va jau ant kažkokios kalės matytas.

Kas bendro tarp sekso ir pokerio?Jeigu neturi geros poros, turėtum turėti gerą ranką!

Vyras žvelgia pro langą ir staiga sako:- Graži diena šiandien.Žmona:- Na, ir kas?Vyras:- Tu juk sakei, kad vieną gražią dieną išeisi ir mane paliksi.

Apie ką galvoja moterys po sekso žiūrėdamos į lubas:Meilužė – „Myli, nemyli?“Prostitutė – „Sumokės, nesumokės?“Žmona – „Perdažys, neperdažys?“

Žmona vyrui:- Kur tu šlaisteisi?- Bernvakary buvau.- Tai ten jau turbut nusisamdėt kokią vieną mergą ir visi iš eilės tvarkėt ją visą naktį?!!!- Ne. Iš kur tu ištraukei?- Tik man čia nereikia... Lygtai aš pati niekada bernvakary nesu buvusi.

Įdiegė į automobilį "Windows XP" operacinę sistemą. Važiuoja automobilis ir sustoja sankryžoje, o per gatvę eina nerealaus grožio blondinė. Ant priekinio stiklo pasirodo užrašas: "Jei norite šį vaizdą išsaugoti kaip ekrano užsklandą - spauskite akseleratorių."

Egzaminas medicinos universitete, atsakinėja jauna studentė:-Kiek spermos išsiskiria lytinio akto metu?-Pilna burna, -atsako raudonuojanti studentė.-Ne taip supratot, noriu išgirsti ne koks tūris, o koks kiekis?-Du gurkšniai.

Guliu su saviške, atsidaro

durys – įeina maniškė.


ad