Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh - PowerPoint PPT Presentation

jsou pneumatiky do sn hu pouze na sn h n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh PowerPoint Presentation
Download Presentation
Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh

play fullscreen
1 / 4
Download Presentation
Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh
9 Views
Download Presentation

Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh?

  2. Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh? • Název má historické důvody a bývalo to tak, že se jednalo o pneumatiku, která byla používána při jízdě na sněhu. S vývojem konstrukce i materiálů se pneumatikyna sníh transformovaly na zimní pneumatiky, které mohou a měly by být používány po celou zimu od doby, kdy jsou teploty pod nulou.

  3. Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh? • Když přijde zima, potřebujete pneumatiku určenou pro zimní použití. Zimní pneumatiky mají symbol, který označuje, že byly oficiálně testovány a schváleny pro použití v zimních podmínkách. Bez tohoto symbolu není bezpečné na nich řídit. U kaučukových směsí v pneumatikách, které nejsou určeny na zimní použití, se při nízkých teplotách příliš zhoršují vlastnosti a nedají vám potřebnou trakci a zůstanete bez jakéhokoli záběru. Nepokoušejte se na nich jezdit. Takže přejděte na zimní pneumatiky už před zimou a zůstaňte v bezpečí!

  4. Jsou Pneumatiky Do Sněhu Pouze Na Sníh? • Další informace týkající se pneumatik do sněhu naleznete na: nokiantyres.cz