a galiu imti ar duoti
Download
Skip this Video
Download Presentation
Aš galiu imti ar duoti?

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 15

Aš galiu imti ar duoti? - PowerPoint PPT Presentation


 • 245 Views
 • Uploaded on

Aš galiu imti ar duoti?. Parengė tikybos mokytoja Danutė Kratukienė. PAMOKOS TEMA / IDĖJA. Aš galiu imti ar duoti?. Parašykite. 3 min. rašykite “Ką gali žmogaus rankos”- teigiami aspektai 3 min. rašykite “Ką gali žmogaus rankos”- neigiami aspektai APIBENDRINIMAS. Ką gali mano rankos?.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Aš galiu imti ar duoti?' - chaeli


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
a galiu imti ar duoti

Aš galiu imti ar duoti?

Parengė tikybos mokytoja Danutė Kratukienė

para ykite
Parašykite
 • 3 min. rašykite “Ką gali žmogaus rankos”- teigiami aspektai
 • 3 min. rašykite “Ką gali žmogaus rankos”- neigiami aspektai
 • APIBENDRINIMAS
pirmasis lai kas tesalonikie iams
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams

1 Tes 5

 • Kaip laukti Viešpaties atėjimo? 1 Dėl laiko ir valandos, broliai, nėra reikalo jums rašyti. 2 Jūs patys gerai žinote, kad Viešpaties diena užklups lyg vagis naktį. 3 Kai žmonės kalbės: „Gyvename ramiai ir saugiai“, tada juos ir ištiks netikėtas žlugimas, tarytum gimdymo skausmai nėščią moterį, ir jie niekur nepabėgs.
pirmasis lai kas tesalonikie iams1
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams
 • 4 Bet jūs, broliai, neskendite tamsoje, kad toji diena jus užkluptų lyg vagis. 5 Juk jūs visi esate šviesos vaikai, dienos vaikai. Mes nepriklausome nakčiai nei tamsai. 6 Todėl nemiegokime kaip kiti, bet budėkime ir būkime blaivūs! 7 Mat kas miega, miega naktį, ir kas pasigeria, pasigeria naktį. 8 O mes, priklausydami dienai, būkime blaivūs ir dėvėkime tikėjimo bei meilės šarvus ir išganymo vilties šalmą.
pirmasis lai kas tesalonikie iams2
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams
 • 9 Juk Dievas paskyrė mus ne tam, kad užsitrauktume rūstybę, bet kad įgytume išganymą per mūsų Viešpatį Jėzų Kristų, 10 kuris numirė už mus, kad mes ir budėdami, ir miegodami gyventume susivieniję su juo. 11 Todėl guoskite ir stiprinkite vieni kitus, ką jūs ir darote.
pirmasis lai kas tesalonikie iams3
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams
 • Pamokymai bendruomenei
 • 12 Mes prašome jus, broliai, gerbti tuos, kurie darbuojasi jūsų tarpe, vadovauja Viešpatyje ir teikia jums pamokymų. 13 Labai branginkite ir mylėkite juos dėl jų darbo! Taikiai sugyvenkite tarp savęs!14 Raginame jus, broliai: įspėkite nedrausminguosius, padrąsinkite silpnuosius, būkite kantrūs visiems!
pirmasis lai kas tesalonikie iams4
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams
 • 15 Žiūrėkite, kad kas neatsimokėtų kam nors blogu už bloga, bet visuomet
 • skatinkite daryti gera vieni kitiems ir visiems.16 Visuomet džiaukitės, 17 be paliovos melskitės! 18 Už viską dėkokite, nes to Dievas nori iš jūsų Kristuje Jėzuje.19 Negesinkite dvasios!20 Neniekinkite pranašavimų!21 Visa ištirkite ir, kas gera, palaikykite!22 Susilaikykite nuo visokio blogio!
pirmasis lai kas tesalonikie iams5
Pirmasis laiškas Tesalonikiečiams
 • Baigiamieji linkėjimai
 • 23 Pats ramybės Dievas iki galo jus tepašventina ir teišlaiko tobulą bei nepeiktiną jūsų dvasią, sielą ir kūną mūsų Viešpaties Jėzaus atėjimui. 24 Tasai, kuris jus šaukia, yra ištikimas; jis ir įvykdys! 25 Broliai, melskitės už mus! 26 Pasveikinkite visus brolius šventu pabučiavimu. 27 Saikdindamas jus Viešpačiu, prašau, kad šis laiškas būtų perskaitytas visiems broliams.28 Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus malonė tebūna su jumis!