بازتاب های خبری در
Download
1 / 10

بازتاب های خبری در مطبوعات دوازدهم اسفند ماه 1392 - PowerPoint PPT Presentation


  • 188 Views
  • Uploaded on

بازتاب های خبری در مطبوعات دوازدهم اسفند ماه 1392. روابط عمومی شهرداری منطقه 16. بسم الله الرحمن الرحیم. عناوین اخبار برگزاری ویژه برنامه‌های بهار فاطمی درمنطقه 16 نیروگاه بعثت تبدیل به موزه می شود.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about ' بازتاب های خبری در مطبوعات دوازدهم اسفند ماه 1392' - cana


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

بازتاب های خبری در مطبوعاتدوازدهم اسفند ماه1392

روابط عمومی شهرداری منطقه 16


بسم الله الرحمن الرحیم

عناوین اخبار

برگزاری ویژه برنامه‌های بهار فاطمی درمنطقه 16

نیروگاه بعثت تبدیل به موزه می شود


۱۱ اسفند ۱۳۹۲ (۹:۱۲ق.ظ) در طرح استقبال از بهار؛

برگزاري ويژه برنامه‌هاي بهار فاطمي درمنطقه 16

معاون امور اجتماعي و فرهنگي منطقه ي 16 از تجهيز امکانات پايانه ي مسافربري ترمينال جنوب و ايجاد فضاي آرام جهت اسکان نوروزي مسافران و برپايي مراسم ايام فاطميه از جمله برنامه‌هاي اجتماعي و فرهنگي اين منطقه به عنوان دروازه‌هاي جنوبي تهران براي ميزباني مسافران نوروزي در بهار 93 خبر داد.به گزارش خبرگزاري موج، سيد مازيار علوي با اعلام اين خبر گفت: به مناسبت فرا رسيدن فصل بهار و آغاز مسافرت‌هاي نوروزي و هم زمان با مقارن شدن نوروز 93 با ايام فاطميه، ويژه برنامه‌هاي استقبال از بهار، همچنين برنامه‌هاي شهادت ايام فاطميه با رويکرد فاطميه اجرا مي‌شود. وي با اشاره به اينکه هم زمان با تعطيلات نوروزي مسافرت‌ها و گردشگري‌ها آغاز مي‌شود، اظهار کرد: منطقه ي 16 به عنوان يکي از مبادي اصلي ورودي شهر و به منظور رفاه حال مسافران نوروزي و اعطا تسهيلات به افرادي که از شهرستان‌ها و مناطق ديگر به تهران مي‌آيند، برنامه گردشگري و ميهمان تهران را با برپايي دو ويژه برنامه در اين منطقه اجرا مي‌کند.به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه ي 16، علوي در ادامه عنوان کرد: برپايي ايستگاه اطلاع‌رساني در ورودي‌هاي منطقه واقع در ابتداي خيابان شهيد رجايي، اتوبان آزادگان و مجموعه ي ورزشي يادآوران و يک ايستگاه، در بزرگراه تندگويان و ترمينال جنوب و ايستگاه مترو برپا مي‌شود. وي درخصوص موضوعات اطلاع‌رساني در اين ايستگاه‌ها اظهار کرد: در ايستگاه‌هاي اطلاع‌رساني کتاب‌هايي هستند که راجع به تهران گردي چاپ شده و در آن اماکن تفريحي و ورزشي تهران معرفي مي‌شود و همچنين بليت هايي به صورت نيم‌بها که توسط شهرداري تهيه شده به شهروندان عرضه مي‌شود.معاون امور اجتماعي و فرهنگي به مکان‌هاي داراي اسکان نوروزي در منطقه اشاره و تصريح کرد: تجهيز دو مکان جهت مکان اسکان مسافرين نوروزي در مجموعه ي ورزشي يادآوران و در حوالي ترمينال جنوب به منظور ايجاد مکان امن با امکانات استراحت مناسب از ديگر فعاليت‌هاي شهرداري منطقه در طرح استقبال از بهار است.وي به ديگر برنامه‌هاي طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: جمع‌آوري آسيب‌ديدگان اجتماعي در سامان سراي بهمن و سامان سراي احسان وصال که دو سامان سرا در منطقه هستند و همچنين کمک به افراد نيازمند و زنان سرپرست خانوار از جمله برنامه‌هاي اين اداره است.علوي به ويژه برنامه‌هاي ايام فاطميه اشاره کرد و افزود: به اين مناسبت برنامه ي محلي در مساجد محوري محلات برگزار شده و بخش‌هاي متمرکز که با همکاري شورا ياران و بسيجيان و هيات مذهبي است در گلزار شهداي گمنام بوستان بهمن نازي‌آباد و گلزار شهداي گمنام بوستان يا دواره شهداي محله ي خزانه بخارايي برگزار مي‌شود.وي در ادامه درخصوص ايمني چهارشنبه ي آخر سال در منطقه اشاره و خاطر نشان کرد: به منظور پيشگيري از رفتارهاي پرخطر کودکان و نوجوانان، آموزش‌هاي شهروندي در مراکز فرا آموز و ايستگاه‌هاي سلامت برگزار مي‌شود.


تهران:۱۲:۲۱ ,  ۱۳۹۲/۱۲/۱۱ نسخه چاپي    ارسال اين خبربه دوستان برگزاری ویژه برنامه‌های بهار فاطمی در منطقه 16 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 از تجهیز امکانات پایانه مسافربری ترمینال جنوب و ایجاد فضای آرام جهت اسکان نوروزی مسافران و برپایی مراسم ایام فاطمیه برای میزبانی مسافران نوروزی در بهار 93 خبر داد. به گزارش "تهران سما" به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 سید مازیار علوی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و آغاز مسافرت‌های نوروزی و همزمان با مقارن شدن نوروز 93 با ایام فاطمیه ویژه برنامه‌های استقبال از بهار و همچنین برنامه‌های شهادت ایام فاطمیه با رویکرد  فاطمیه اجرا می‌شود.  وی با اشاره به اینکه همزمان با تعطیلات نوروزی مسافرت‌ها و گردشگری‌ها آغاز می‌شود، اظهار کرد: منطقه 16 به عنوان یکی از مبادی اصلی ورودی شهر و به منظور رفاه حال مسافرین نوروزی و اعطا تسهیلات به افرادی که از شهرستان‌ها و مناطق دیگر به تهران می‌آیند، برنامه گردشگری و مهمان تهران را با برپایی دو ویژه برنامه در این منطقه اجرا می‌کند. علوی در ادامه عنوان کرد: برپایی ایستگاه اطلاع‌رسانی در ورودی‌های منطقه واقع در ابتدای خیابان شهید رجایی ،اتوبان آزادگان و مجموعه ورزشی یادآوران و یک ایستگاه، در بزرگراه تندگویان و ترمینال جنوب و ایستگاه مترو برپا می‌شود.  وی در خصوص موضوعات اطلاع‌رسانی در این ایستگاه‌ها اظهار کرد: در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی کتاب‌هایی هستند که راجع به تهران گردی چاپ شده و در آن اماکن تفریحی و ورزشی تهران معرفی می‌شود و همچنین بلیط‌هایی به صورت نیم‌بها که توسط شهرداری تهیه شده به شهروندان عرضه می‌شود. معاون امور اجتماعی و فرهنگی به مکان‌های دارای اسکان نوروزی در منطقه اشاره و تصریح کرد: تجهیز دو مکان جهت مکان اسکان مسافرین نوروزی درمجموعه ورزشی یادآوران و در حوالی ترمینال جنوب به منظور ایجادمکان امن با امکانات استراحت مناسب از دیگر فعالیت‌های شهرداری منطقه درطرح استقبال از بهار است. وی به دیگر برنامه‌های طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری آسیب‌دیدگان اجتماعی در سامان سرای بهمن و سامان سرای احسان وصال که دو سامان سرا در منطقه هستند و همچنین کمک به افراد نیازمند و زنان سرپرست خانوار از جمله برنامه‌های این اداره است. علوی به ویژه برنامه‌ها ی ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: به این مناسبت  برنامه محلی در مساجد محوری محلات برگزار شده و بخش‌های متمرکز که با همکاری شورا یاران و بسیجیان و هیات مذهبی است در گلزار شهدای گمنام بوستان بهمن نازی‌آباد و گلزار شهدای گمنام بوستان یا دواره شهدای محله خزانه بخارایی برگزار می‌شود. وی در ادامه در خصوص ایمنی چارشنبه آخر سال در منطقه اشاره و خاطر نشان کرد: به منظور پیشگیری از رفتارهای پرخطر کودکان و نوجوانان، آموزش‌های شهروندی در مراکز فراآموز و ایستگاه‌های سلامت برگزار می‌شود.


شهرنوشت چاپي    ارسال اين خبربه دوستان

  کد خبر: 5619 1392/12/11 - 12:03   در طرح استقبال از بهار؛ برگزاری ویژه برنامه‌های بهار فاطمی درمنطقه 16 معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 از تجهیز امکانات پایانه مسافربری ترمینال جنوب و ایجاد فضای آرام جهت اسکان نوروزی مسافران و برپایی مراسم ایام فاطمیه از جمله برنامه‌های اجتماعی و فرهنگی این منطقه بعنوان دروازه‌های جنوبی تهران برای میزبانی مسافرین نوروزی در بهار 93 خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 سید مازیار علوی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و آغاز مسافرت‌های نوروزی و همزمان با مقارن شدن نوروز 93 با ایام فاطمیه ویژه برنامه‌های استقبال از بهار و همچنین برنامه‌های شهادت ایام فاطمیه با رویکرد فاطمیه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همزمان با تعطیلات نوروزی مسافرت‌ها و گردشگری‌ها آغاز می‌شود، اظهار کرد: منطقه 16 به عنوان یکی از مبادی اصلی ورودی شهر و به منظور رفاه حال مسافرین نوروزی و اعطا تسهیلات به افرادی که از شهرستان‌ها و مناطق دیگر به تهران می‌آیند، برنامه گردشگری و مهمان تهران را با برپایی دو ویژه برنامه در این منطقه اجرا می‌کند. علوی در ادامه عنوان کرد: برپایی ایستگاه اطلاع‌رسانی در ورودی‌های منطقه واقع در ابتدای خیابان شهید رجایی ،اتوبان آزادگان و مجموعه ورزشی یادآوران و یک ایستگاه، در بزرگراه تندگویان و ترمینال جنوب و ایستگاه مترو برپا می‌شود. وی در خصوص موضوعات اطلاع‌رسانی در این ایستگاه‌ها اظهار کرد: در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی کتاب‌هایی هستند که راجع به تهران گردی چاپ شده و در آن اماکن تفریحی و ورزشی تهران معرفی می‌شود و همچنین بلیط‌هایی به صورت نیم‌بها که توسط شهرداری تهیه شده به شهروندان عرضه می‌شود. معاون امور اجتماعی و فرهنگی به مکان‌های دارای اسکان نوروزی در منطقه اشاره و تصریح کرد: تجهیز دو مکان جهت مکان اسکان مسافرین نوروزی درمجموعه ورزشی یادآوران و در حوالی ترمینال جنوب به منظور ایجادمکان امن با امکانات استراحت مناسب از دیگر فعالیت‌های شهرداری منطقه درطرح استقبال از بهار است. وی به دیگر برنامه‌های طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری آسیب‌دیدگان اجتماعی در سامان سرای بهمن و سامان سرای احسان وصال که دو سامان سرا در منطقه هستند و همچنین کمک به افراد نیازمند و زنان سرپرست خانوار از جمله برنامه‌های این اداره است. علوی به ویژه برنامه‌ها ی ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: به این مناسبت برنامه محلی در مساجد محوری محلات برگزار شده و بخش‌های متمرکز که با همکاری شورا یاران و بسیجیان و هیات مذهبی است در گلزار شهدای گمنام بوستان بهمن نازی‌آباد و گلزار شهدای گمنام بوستان یا دواره شهدای محله خزانه بخارایی برگزار می‌شود. وی در ادامه در خصوص ایمنی چارشنبه آخر سال در منطقه اشاره و خاطر نشان کرد: به منظور پیشگیری از رفتارهای پرخطر کودکان و نوجوانان، آموزش‌های شهروندی در مراکز فراآموز و ایستگاه‌های سلامت برگزار می‌شود.


شهردار آنلاین چاپي    ارسال اين خبربه دوستان

 کد خبر: 2789یکشنبه، 11 اسفند 1392 - 12:41 برگزاری ویژه برنامه‌های بهار فاطمی در منطقه 16 شهردارآنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 16 از تجهیز امکانات پایانه مسافربری ترمینال جنوب و ایجاد فضای آرام جهت اسکان نوروزی مسافران و برپایی مراسم ایام فاطمیه برای میزبانی مسافران نوروزی در بهار 93 خبر داد.    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16 سید مازیار علوی با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن فصل بهار و آغاز مسافرت‌های نوروزی و همزمان با مقارن شدن نوروز 93 با ایام فاطمیه ویژه برنامه‌های استقبال از بهار و همچنین برنامه‌های شهادت ایام فاطمیه با رویکرد فاطمیه اجرا می‌شود. وی با اشاره به اینکه همزمان با تعطیلات نوروزی مسافرت‌ها و گردشگری‌ها آغاز می‌شود، اظهار کرد: منطقه 16 به عنوان یکی از مبادی اصلی ورودی شهر و به منظور رفاه حال مسافرین نوروزی و اعطا تسهیلات به افرادی که از شهرستان‌ها و مناطق دیگر به تهران می‌آیند، برنامه گردشگری و مهمان تهران را با برپایی دو ویژه برنامه در این منطقه اجرا می‌کند. علوی در ادامه عنوان کرد: برپایی ایستگاه اطلاع‌رسانی در ورودی‌های منطقه واقع در ابتدای خیابان شهید رجایی ،اتوبان آزادگان و مجموعه ورزشی یادآوران و یک ایستگاه، در بزرگراه تندگویان و ترمینال جنوب و ایستگاه مترو برپا می‌شود. وی در خصوص موضوعات اطلاع‌رسانی در این ایستگاه‌ها اظهار کرد: در ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی کتاب‌هایی هستند که راجع به تهران گردی چاپ شده و در آن اماکن تفریحی و ورزشی تهران معرفی می‌شود و همچنین بلیط‌هایی به صورت نیم‌بها که توسط شهرداری تهیه شده به شهروندان عرضه می‌شود. معاون امور اجتماعی و فرهنگی به مکان‌های دارای اسکان نوروزی در منطقه اشاره و تصریح کرد: تجهیز دو مکان جهت مکان اسکان مسافرین نوروزی درمجموعه ورزشی یادآوران و در حوالی ترمینال جنوب به منظور ایجادمکان امن با امکانات استراحت مناسب از دیگر فعالیت‌های شهرداری منطقه درطرح استقبال از بهار است. وی به دیگر برنامه‌های طرح استقبال از بهار اشاره کرد و گفت: جمع‌آوری آسیب‌دیدگان اجتماعی در سامان سرای بهمن و سامان سرای احسان وصال که دو سامان سرا در منطقه هستند و همچنین کمک به افراد نیازمند و زنان سرپرست خانوار از جمله برنامه‌های این اداره است. علوی به ویژه برنامه‌ها ی ایام فاطمیه اشاره کرد و افزود: به این مناسبت برنامه محلی در مساجد محوری محلات برگزار شده و بخش‌های متمرکز که با همکاری شورا یاران و بسیجیان و هیات مذهبی است در گلزار شهدای گمنام بوستان بهمن نازی‌آباد و گلزار شهدای گمنام بوستان یا دواره شهدای محله خزانه بخارایی برگزار می‌شود. وی در ادامه در خصوص ایمنی چارشنبه آخر سال در منطقه اشاره و خاطر نشان کرد: به منظور پیشگیری از رفتارهای پرخطر کودکان و نوجوانان، آموزش‌های شهروندی در مراکز فراآموز و ایستگاه‌های سلامت برگزار می‌شود.


1392 12 12
صبح اقتصاد چاپي    ارسال اين خبربه دوستان 1392/12/12


1392 12 121
اسرار چاپي    ارسال اين خبربه دوستان 1392/12/12


تهران:۱۱:۳۹ ,  ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ چاپي    ارسال اين خبربه دوستان عبداللهی در نظارت دوره‌ای از منطقه 16: نیروگاه بعثت تبدیل به موزه می شود معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نظارت دوره ای از منطقه 16 دستور بررسی و اجرایی ساماندهی بازار دوم نازی آباد و طرح‌های پیشنهادی معاونت خدمات شهری و فضای سبز این منطقه را برای سال 93 مورد تاکید قرار داد. به گزارش  تهران سما به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 16 مهندس  مجتبی  عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نظارت دوره‌ای اسفند ماه از معاونت خدمات شهری و فضای سبز منطقه 16 گفت: منطقه 16 نه تنها امروز بلکه در گذشته نیز از مناطقی بوده است که در آن خوب کار شده و شرکت‌های پیمانکار ما در این منطقه خوب کار می‌کنند و در مجموع از منطقه رضایت خوبی داریم. وی با اشاره به اینکه طرح استقبال از بهار با شعار فصل همدلی، از اول اسفند ماه آغاز و تا آخر فروردین ماه ادامه دارد افزود: به جهت حجم کار و به جهت تنوع کاری در حوزه خدمات شهری وضعیت ما از اینکه است بهبود می‌یابد و تلاش ما این است که شهر تهران و همه مناطق و منطقه 16 به یک وضعیت عادی برسند تا به عنوان یک پایتخت شهر خوبی داشته باشیم. معاون خدمات شهری شهرداری تهران پس از نظارت دوره ای از وضعیت خدمات شهری و فضای سبز منطقه16، طرح‌‌های پیشنهادی معاونت خدمات شهری و فضای سبز منطقه را مورد بررسی قرار داد.

وی به طرح  پیشنهادی ساماندهی بازار دوم نازی آباد اشاره کرد که می بایست مورد بررسی قرار گیرد و در خصوص اقدامات توسعه انرژی پاک گفت:   اقدامات توسعه انرژی نو با آبگرمکن‌های خورشیدی در ساختمان‌ها به منظور کاهش مصرف انرژی و ایجاد هوای پاک و توجه به موضوعات زندگی مردم از  مهمترین موضوعات مورد توجه در حوزه خدمات شهری است.سید محسن اسدی شهردار منطقه 16 در این جلسه نظارت دوره‌ای به موضوع انتقال کارخانه روغن نباتی و نیروگاه بعثت اشاره کرد و گفت: لازم است که نیروگاه بعثت و تعطیلی آن جز مصوبات بیاید و بهتر است با توجه به توجیح های فنی و کارشناسی این مکان به یک موزه تبدیل شود تا از آلودگی آن کاسته شود. در این جلسه همچنین ضمن اعلام رتبه برتر اداره زیبا سازی منطقه 16 در بین مناطق 22 گانه در خصوص احداث المان کودک شهید برای پارک 17 شهریور و احداث پل پیاده روی جوادیه برای ارتباط محله جوادیه به بوستان ولایت مصوباتی تهیه شد.


1392 12 122
همشهری چاپي    ارسال اين خبربه دوستان 1392/12/12


ad