S damen dal
Download
1 / 4

- PowerPoint PPT Presentation


  • 137 Views
  • Uploaded on

Südamenädal. Kõik, kellel on huvitavaid ja põnevaid südamekujulisi asjakesi, tooge need õpetaja Liina kätte, et neist saaks kokku panna näituse “Südamekujulised vidinad.” Vidinad on oodatud 16-20. aprillini. Südamenädal. 20.04

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about '' - abram


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
S damen dal

Südamenädal

Kõik, kellel on huvitavaid ja põnevaid südamekujulisi asjakesi, tooge need õpetaja Liina kätte, et neist saaks kokku panna näituse “Südamekujulised vidinad.”

Vidinad on oodatud 16-20. aprillini.


S damen dal1
Südamenädal

20.04

  • 4.-5. klassid - 3.tund igast klassist 3-5 õpilast on oodatud laste muretelefoni nõustaja loengule "Minu mure"(tantsuklassis)

  • 6.-7. klassid 4.tund igast klassist 5 õpilast on oodatud laste muretelefoni nõustaja loengule "Minu mure"(tantsuklassis)


T helepanu petajad
Tähelepanu õpetajad!!!!!

20.04

  • Kell 10.00-13.00 suurepärane ja ainulaadne võimalus mõõta oma vererõhku, veresuhkrut ning kolesterooli. Kõik nimetatud protseduurid viiakse läbi ruumis A-107. Saage oma tervisenäitajad teada!


S damen dal2
Südamenädal

23.04

  • 6.-7. klassid valmistage ette etteaste teemal

    "Mis vaevab minu südant..."