Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms - PowerPoint PPT Presentation

PPS – k. B. Š.
Download
1 / 36

  • 121 Views
  • Uploaded on
  • Presentation posted in: General

PPS – k. B. Š. Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha

Download Presentationdownload

Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms

An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Presentation Transcript


I saugokime em lietuvos mon ms

PPS – k. B. Š.

Išsaugokime Žemę Lietuvos žmonėms


I saugokime em lietuvos mon ms

Lietuvos pilieti, gyvename nuostabiame pasaulio kampelyje ir Europos viduryje. Turime lietų, švarų vandenį, žalią vasarą ir snieguotą žiemą. Turime auksinį rudenį ir žydintį pavasarį. Šią vietą pasirinko mūsų protėviai. Taip pat turime laisvę Lietuvoje – galime nukeliauti prie jūros, ežero, upės, kol dar ne Privati valda.


I saugokime em lietuvos mon ms

Žemė yra svarbiausias ir esminis mūsų valstybės egzistavimo pagrindas, be žemės - nėra valstybės. Šioms prigimtinėms teisėms atsirado didelis pavojus. Yra kėsinamasi į Lietuvos Žemę, valstybinį suverenitetą ir teritorijos vientisumą.


I saugokime em lietuvos mon ms

Visais amžiais dėl žemės vyko kovos. Dabar mažiau naudojama ginkluotė, bet vis daugiau liejasi melas ir klasta. Prisiminkime, kokią tragediją patyrė indėnai Amerikoje, kai pardavė savo žemes už svaigalus, įvairius blizgučius ir jie išnyko.


I saugokime em lietuvos mon ms

Štai ką pasakė Indėnų vadas Sietlo 1854 metais JAV prezidentui:Mano tautai mūsų žemė – Motina. Mes – tos žemės dalis, ir ji – dalis mūsų pačių. Kiekviena žemės pėda yra Šventa. Kiekvienas žvilgantis pušies kankorėžis, kiekvienas smėlio krantas... viskas šventa mūsų tautos atmintyje ir jausmuose.


I saugokime em lietuvos mon ms

Tautai labai svarbi Žemė, o valstybei – teritorija. Tai įsitikino ir ilgai klajoję žydai, kurie įkūrė Izraelio valstybę Palestinos žemėje. Tai skaudus palestiniečių likimas, kai iš jų buvo atimta žemė. Indija buvo turtingiausia pasaulio šalis iki britų kolonizacijos. Ją okupavo ne Britanijos karinės pajėgos, o komercinė firma East Indian Company ir supirko žemes.


I saugokime em lietuvos mon ms

Kaip jaučiasi mūsų tautiečiai, kurie darbuojasi Ispanijos, Olandijos šiltnamiuose, Anglijos braškių laukuose, Danijos kiaulidėse, vištidėse ir didelėse gamyklose? Ar patiktų mums, likusiems Lietuvoje, jaustis beteisiais, benamiais ir tapti vergais savo tėvynėje kaip svetimoje žemėje?


I saugokime em lietuvos mon ms

Tokiais galime tapti Lietuvos žemėje, kuri laistyta savo protėvių krauju ir prakaitu. Jau labai daug Lietuvos žemės nusipirko svetimšaliai, prisidengę įmonėmis. Atsakykime į klausimą, nuo ko priklauso Lietuvos ekonomika? Nuo mūsų šalies ūkio: dirbamos žemės ir žmonių darbo.


I saugokime em lietuvos mon ms

Lietuva – žemdirbių kraštas. Žemė – mūsų maitintoja ir gyvybės šaltinis. Todėl maisto resursai negali būti valdomi kitų šalių! Palyginkime Lietuvą su JAV, Rusija, Kinija. Tai tik mažas žemės lopinėlis ir galime jo netekti. Lietuvos žmonės privalo apsaugoti savo Žemę nuo pardavimo užsieniečiams.


I saugokime em lietuvos mon ms

2003 m. nusikalstamai buvo pakeista Konstitucija ir išbraukta Lietuvos piliečių teisė į savo žemę. ES direktyva reikalavo tik laisvo prekių judėjimo. Taigi, parduoti nebūtina, o užtenka tik nuomoti. 2004 metais stojimo į ES sutartyje buvo įrašytas žemės pardavimas užsieniečiams nuo 2014 metų gegužės.


I saugokime em lietuvos mon ms

Jei norime išsaugoti brangią protėvių dovaną, turime vienintelį būdą veikti. Tai – referendumas. Lietuvos Žemė turi priklausyti tik Lietuvos piliečiams. Skaudu, kad referendumui pradėti reikia 300 000 parašų. Mums būtina susigrąžinti tautos valią – mažinti parašų skaičių referendumui surengti iki 50 000 parašų.


I saugokime em lietuvos mon ms

Seimo ir vyriausybės žmonės (jie) sako:Žemė - tai prekė, ji turi laisvai  judėti po visą Europos Sąjungą! Mes, referendumo organizatoriai teigiame: Lietuvos žemė -tai Lietuvos teritorija.  Žemė – svarbiausias ir esminis valstybės egzistavimo pagrindas, be žemės – nėra valstybės.


I saugokime em lietuvos mon ms

Jie sako: Lietuvi, jei skurdžiai gyveni, brangiai parduok žemę ir gyvensi geriau.Mes teigiame: Lietuvos teritorija vientisa ir neskaidoma. Ji mūsų tėvų ir protėvių  ginklu apginta. Krauju laistyta žemė negali būti preke!


I saugokime em lietuvos mon ms

Jie sako:Bus  geriau pasirūpinta žeme, jumis,  nei jūs...! Mes teigiame:Motina žemė  -  mūsų pragyvenimo šaltinis.  Maisto resursai negali būti kontroliuojami kitų šalių! 


I saugokime em lietuvos mon ms

Jie sako:Parduotos žemės niekas niekur neišsiveš. Ji liks ten kur buvusi. Mes teigiame: Kaip motina, tėvas, vaikai neparduodami, taip ir motina Žemė, Tėvynė neparduodami. Tai mūsų vaikų ir vaikaičių ateitis! 


I saugokime em lietuvos mon ms

Pasekime Vengrijos pavyzdžiu. Vengrai pasakė NE savo žemių pardavimui užsieniečiams. Broliai, seserys, tėvai, mamos, jaunimas, prašome registruotis ir pagelbėti organizuojant referendumą.


I saugokime em lietuvos mon ms

Neparduokime, nekeiskime, nemainykime žemės ir jos gelmių į svetimą duoną! Lietuvos žemė – Lietuvai ir tik Lietuvos piliečiams!Norintys rinkti parašus referendumui surengti kreipkitės į šiuos referendumo sąjungos asmenis:


I saugokime em lietuvos mon ms

Šliužas Pranciškus 8 698 02118 el. paštas pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.ltStasiūnaitė Elona8 646 69511eloniux@gmail.comKaulinis Romas8 685 27278romaskaulinis@gmail.com


I saugokime em lietuvos mon ms

Vilius Streckis8 678 38892viliusstreckis88@gmail.comL. Laurinavičienė 8 656 44695laurinaviciene.Laima@gmail.comDaugiau:www.referendumailietuvos.infowww.ZemesVardu.lt


ad
  • Login