Download
1 / 4

Lista piratów na pokładzie - PowerPoint PPT Presentation


  • 103 Views
  • Uploaded on

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Lista piratów na pokładzie' - xerxes


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

3 września 2012 r. załoga statku pirackiego "II A" dostała zlecenie od "szefa" floty Gimnazjum nr 1 im. Marka Kotańskiego w Glinojecku przepłynięcia całego Oceanu Gimnazjalnego i niestracenie żadnego z członków załogi. Kapitan statku, p. Joanna Turalska, zebrała wszystkich piratów na pokładzie i wyruszyli na rejs po niespokojnych wodach mórz i oceanów. Mała załoga, licząca zaledwie 21 osób, świetnie sobie radzi i nikomu na niebezpiecznym morzu nie wadzi.

Mocną ręką wszystkich trzyma bosman Aleksandra Nawrocka i niestraszna z nią na pokładzie ciemna nocka. Pomocną dłoń otrzymasz od zastępcy Adama Laskowskiego, który nie boi się na morzu wyzwania żadnego. A gdy szukasz monet, to skarbnicy je mają, bo Daria Mrozińska i Łukasz Koziarski wszystkie zbierają. Nie brakuje też piratów dość zdolnych - oni nie lubią wykonywać prac mozolnych. Aleksandra Ozimkowska pieśni marynarskie wyśpiewuje, a cała załoga jej akompaniuje. Zaś piękno morza klasowe artystki uwieczniają - Milena Podlecka i Karolina Frankowicz dobrze się na tym znają. W nudnych chwilach rejsu majtek zabawia - to Przemek Pyszniewski tę radość kolegom sprawia. Nie brakuje też sportowców, którzy dobrze w piłkę grają, a to dlatego, że dwa Maćki: Szmytkowski i Lubiński szybko biegają. Nad kursem rejsu czujne oko geografa czuwa, bo Łukasz Borkowski ciągle współrzędne wkuwa. Zaś piratka Justyna Nitczyńska to wieczna optymistka, choć kiepska z niej telegrafistka. O sprzęt elektroniczny na pokładzie nie ma kto dbać, bo Patryk Majewski woli w gry komputerowe grać. A gdy zapasy jedzenia kończą się, to Adam Jackowski załamuje się. Wtedy Błażej Sitek wkracza do akcji i zbiera ryby potrzebne do pysznej kolacji. Lecz Mateusz Okrzes - mały głodomorek, do swoich zapasów ma osobisty worek. A Konrad Miklasz, prawie jakby go nie było, dlaczego jednak jedzenia w spiżarni znowu ubyło ?! gdzieś na pokładzie Karolina Chołuj się kryła, no bo przecież praca domowa zadana była. A Michał Walo to chłopak morowy, problem z j. rosyjskim ma dawno z głowy. Łukasz Łątkiewicz patrzy na świat przez różowe okulary i z życiem pirackim nie chce brać się za bary. Milena Wojtczak ma problem niemały, gdyż grzywka jej zasłania piękny ocean cały.

Mimo wielu trudności piraci wciąż płyną, pomagając sobie wzajemnie na pewno na morzu nie zginą. I kiedyś kapitan tę wyprawę wspomni, bo tak wspaniałej załogi nigdy nie zapomni. Nieustraszeni, prą do przodu jak rekiny i zawsze mają sympatyczne miny. Wszystkich uwiecznił fotograf pokładowy, by następnie pokolenia miały materiał poglądowy.

Nasze zawołanie:

"Piraci wszystkich gimnazjów - łączcie się"

Ahoj!


Lista pirat w na pok adzie
Lista piratów na pokładzie dostała zlecenie od "szefa" floty Gimnazjum nr 1 im. Marka Kotańskiego w Glinojecku przepłynięcia całego Oceanu Gimnazjalnego i niestracenie żadnego z członków załogi. Kapitan statku, p. Joanna

Łukasz Borkowski

Adam Jackowski

Łukasz Koziarski

Adam Laskowski

Maciej Lubiński

Łukasz Łątkiewicz

Patryk Majewski

Konrad Miklasz

Mateusz Okrzes

Przemek Pyszniewski

Błażej Sitek

Maciej Szmytkowski

Michał Walo

Karolina Chołuj

Karolina Frankowicz

Daria Mrozińska

Aleksandra Nawrocka

Justyna Nitczyńska

Aleksandra Ozimkowska

Milena Podlecka

Milena Wojtczak


Klasa dostała zlecenie od "szefa" floty Gimnazjum nr 1 im. Marka Kotańskiego w Glinojecku przepłynięcia całego Oceanu Gimnazjalnego i niestracenie żadnego z członków załogi. Kapitan statku, p. Joanna

II A


ad