slide1 n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Moje ćwiczenia PowerPoint Presentation
Download Presentation
Moje ćwiczenia

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 8

Moje ćwiczenia - PowerPoint PPT Presentation


  • 101 Views
  • Uploaded on

Moje ćwiczenia. Marlena Kucięba. KrDZTo1013a. Plan prezentacji. Ćwiczenie 1 Ćwiczenie 2 Ćwiczenie 3 Ćwiczenie 4 Ćwiczenie 5. KONIEC. ĆWICZENIE 1. ZAŁOŻENIE STRONY. Moja strona internetowa – kliknij!. ĆWICZENIE 2. COFNIJ. ĆWICZENIE 2. ŻYCIORYS. ŻYCIORYS

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Moje ćwiczenia' - winola


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

Moje ćwiczenia

Marlena Kucięba

KrDZTo1013a

slide2

Plan prezentacji

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenie 3

Ćwiczenie 4

Ćwiczenie 5

KONIEC

slide3

ĆWICZENIE 1

ZAŁOŻENIE STRONY

Moja strona internetowa – kliknij!

ĆWICZENIE 2

COFNIJ

slide4

ĆWICZENIE 2

ŻYCIORYS

ŻYCIORYS

Mam na imię Marlena. Urodziłam się 19 października 1994 roku, w małym miasteczku Pińczowie. Moim rodzinnym miasteczkiem są Żurawniki. Do przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum uczęszczałam do szkoły znajdującej się w pobliskiej miejscowości o nazwie Złota. Do liceum musiałam przenieść się do Kielc i tam mieszkałam w internacie. Było to IV liceum Hanki Sawickiej. Chodziłam do klasy humanistycznej, pomimo że nie przepadam za tym kierunkiem. Na maturze zdawałam rozszerzona historie, która zdałam na 65%. Bardzo lubię rysować i uważam że umiem to robić.

Moim marzeniem było dostanie się do szkoły plastycznej, ale się niestety nie udało. W związku z moim talentem, chciałam również dostać się na uczelnie Politechnikę Krakowską na kierunku architektura. Niestety ponownie się nie udało. W końcu po długich wakacjach, podczas których byłam w Egipcie złożyłam podanie na uczelnie Ekonomiczną w Krakowie. Tym razem udało się. Dostałam się na kierunek Towaroznawstwo, co okazało się dobrym wyborem, ponieważ głównym przedmiotem na tym kierunku jest chemia, którą od zawsze bardzo lubiłam oraz miałam z niej dobre oceny. Świetnie czuje się w laboratorium, na którym wykonujemy bardzo ciekawe doświadczenia. Sesje zdałam pomimo jednego powinięcia- matematyki, która od zawsze sprawiała mi większe problemy. Za jakiś czas piszemy poprawę.. Po dostaniu się na studia w Krakowie zamieszkałam z dwoma koleżankami oraz chłopakiem w mieszkaniu w spokojnej okolicy, a co najważniejsze obok galerii handlowej. W grupie mam 18 osób. Jestem bardzo zadowolona z wyboru uczelni ze względu na kierunek jak i również ludzi, których codziennie spotykam. W przyszłości chciałabym zostać chemikiem, który codziennie pracuje w laboratorium, wykonując rożne doświadczenia chemiczne.

Może kiedyś uda mi się odkryć coś nowego. Ponieważ jestem spod znaku Wagi, mam dusze artystyczna, dlatego moim drugim marzeniem jest zostanie architektem bądź projektantem mody. Kto wie, może kiedyś się uda? Moim trzecim marzeniem jest wybudowanie pięknego domu, najlepiej nad morzem i zaprojektowanie go wg własnego pomysłu. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, wychodzić na miasto czy tez spotykać się ze znajomymi.

Lubię także w weekendy dłużej pospać, ponieważ w tygodniu niestety musze bardzo wcześnie wstawać, dlatego należy odespać. Moim ulubionym politykiem jest Janusz Korwin Mikke, którego postulaty brzmią:

1. Zmniejszyć liczbę posłów o polowe

2. Wprowadzić kare śmierci.

3. Obniżyć podatki

4. Zlikwidować przywileje socjalne.

5. Zakażać zadłużania państwa

6. Zreformować system emerytalny

7. Sprywatyzować służbę zdrowia

8. Zmniejszyć opłaty za autostrady

9. Wprowadzić powszechne wybory prokuratora generalnego i władz mediów publicznych.

W wolnych chwilach lubię również posłuchać innych polityków. Moim ulubionym kolorem jest kolor łososiowy, uważam ze w nim wyglądam najlepiej. Kiedy byłam małym dzieckiem miałam psa, który miął na imię Puszek. Byłam do niego bardzo przywiązana, lecz niestety niedawno zmarł z powodu starości. Teraz mam innego psa który nazywa się Shandy.

ĆWICZENIE 3

COFNIJ

slide5

Ćwiczenie 3

Wzory chemiczne + przekrój

COFNIJ

slide6

ĆWICZENIE 4

WYKRES FUNKCJI KWADRATOWEJ

ĆWICZENIE 5

COFNIJ

slide7

ĆWICZENIE 5

LISTA PŁAC

KONIEC

COFNIJ