interspa l.
Download
Skip this Video
Download Presentation
Wellness

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 6

Wellness - PowerPoint PPT Presentation


  • 236 Views
  • Uploaded on

predstavenie Interspa sro

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Wellness' - wellnesspobyty


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
interspa

INTERSPA

Predstavenie cestovnej agentúry

predstavenie

Cestovná agentúra InterSpa, s.r.o. vznikla v roku 2008, aby zjednodušila prístup ku kúpeľným a relaxačným pobytom pre slovenskú ale aj zahraničnú verejnosť.

Predstavenie
slide3

Cieľom spoločnosti je vytvoriť čo možno najširšiu ponuku kúpeľov, wellness centier, liečebných a relaxačných pobytov, ktorá umožní klientom jednoduchší, prehľadnejší a výhodnejší výber.

Cieľ
hist ria

Relax portál www.interspa.skzaložili dvaja spolumajitelia s dlhoročnými obchodnými skúsenosťami v prostredí Internetu ako aj v klasickej obchodnej činnosti a styku s klientom. Zároveň spolupracujeme s kvalifikovanými poradcami a externými spolupracovníkmi, takže sme schopní pokryť pomerne širokú škálu služieb, či už sa jedná o wellness pobyty, víkendové pobyty, romantické pobyty a ďalšie.

História
management

Management cestovnej agentúry InterSpa, s.r.o. je členom "TheSpaBuzz. Je to nezávislá skupina profesionálov v oblasti kúpeľníctva a wellness, ktorá vznikla v USA s cieľom, zdieľania nových trendov a informácii v oblasti kupeľníctva, zdravého životného štýlu. A tiež nadväzovanie nových kontaktov medzi profesionálmi. Účasť managementuInterSpas.r.o na aktivitách tejto skupiny Vám garantuje maximálnu kvalitu ponúkaných služieb.

Management
kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok k našim službám alebo námetoch na zlepšenie, nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt
ad