andulka
Download
Skip this Video
Download Presentation
Andulka

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 5

Andulka - PowerPoint PPT Presentation


  • 128 Views
  • Uploaded on

Andulka. Život ve volné přírodě. Andulky žijí v hejnech sčítající se o 20 až 30 jedinců.Ve volné přírodě mají andulky partnera na celý život.Za den můžou naletět několik kilometrů,kvůli vodě.Andulky hnízdí v dutinách stromů a to za období deštů,kvůli hojnosti potravy. Andulka v zajetí.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'Andulka' - veta


An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
ivot ve voln p rod
Život ve volné přírodě

Andulky žijí v hejnech sčítající se o 20 až 30 jedinců.Ve volné přírodě mají andulky partnera na celý život.Za den můžou naletět několik kilometrů,kvůlivodě.Andulky hnízdí v dutinách stromů a to za období deštů,kvůli hojnosti potravy.

andulka v zajet
Andulka v zajetí
  • V dnešní době patří andulky mezi nejmilejší chovné ptáky v zajetí.Díky své mile povaze.Některé andulky se můžou naučit mluvit,ale když je jenom jedna,ale když je jenom jedna tak se může trápit pokud na ni nemáte čas.
rozmno ov n
Rozmnožování
  • Andulky se můžou rozmnožovat max.3do roka,pak se musí odebrat hnízdní budky velikost 15.15.Andulka se páří tak že ovine samičku svými křídly.
posledn informace
Poslední informace
  • Tyto obráky jsem přijímala z google obrázky.