nab dka investi n spolupr ce n.
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Nabídka investiční spolupráce PowerPoint Presentation
Download Presentation
Nabídka investiční spolupráce

play fullscreen
1 / 5
Download Presentation

Nabídka investiční spolupráce - PowerPoint PPT Presentation

vea
78 Views
Download Presentation

Nabídka investiční spolupráce

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

  1. Nabídka investiční spolupráce

  2. Vážený pane, vážená paní, Představujeme Vám projekt Pozitivní trička, který vznikl na konci roku 2012 jako podpora semináře Celosvětové uvolnění strachu. Během krátké doby se z původního nápadu vyklubal projekt, který oslovil velké množství lidí všech generací a stal se způsobem jak vyjádřit svůj postoj k vlastnímu životu i svému okolí. Naši zákazníci nosí trička z celé řady důvodů. Přirozeně pro svůj vlastní dobrý pocit, pak také jako možnost manifestovat svému okolí to, co vnitřně cítí a také proto, že jim reakce okolí vrátí to, co sami formou vzkazu na svém pozitivním tričku vyslali. Jsme lidé zabývající se zajišťováním duchovní pohody prostřednictvím seminářů, akcí i dalších projektů. V uplynulých letech jsme investovali do získávání kontaktů a budování povědomí o našich aktivitách. Díky tomu máme nyní možnost projekt Pozitivní trička masivně propagovat. Pro potisk používáme mimořádně kvalitní materiály ze 100% bavlny, ve čtyřech barevných variantách. V tuto chvíli tiskneme 3 návrhy triček z nichž některé mají potisk pouze vpředu, jiné i na zádech a na rukávu. Zákazníkům umožňujeme na přání kombinovat také grafické symboly s nápisy mezi jednotlivými návrhy.

  3. Cíl projektu Našim cílem je zvýšit počet nabízených vzorů i barevných kombinací triček. Protože každý vzor i barvu tiskneme ve všech dostupných velikostech, vyžaduje realizace velké množství kusů držených skladem zvláště v případě přímého prodeje na přednáškách, festivalech, seminářích. Abychom dokázali úspěšně nastartovaný projekt posunout na další úroveň v rozsahu nabízeného sortimentu, rozhodli jsme se oslovit Vás s nabídkou investiční spolupráce. V tuto chvíli stojíme na samotném začátku a potenciál celého projektu stejně jako kupní síla v počtu zákazníků roste každým dnem. Na další stránce Vám podrobně představujeme konkrétní možnost, jak se můžete do projektu zapojit a co Vám spolupráce s Pozitivními tričky přinese.

  4. Rozpočet Nákladovost: Výroba více než 100ks 100,- Kč/ks Propagace na internetu 10,- Kč/ks Náklady na přímý prodej 30,- Kč/ks Prodejní cena: 240,- Kč/ks Provize z každého prodaného ks: 30,- Kč/ks Pro investiční spolupráci navrhujeme následující finanční model: Minimální vstupní náklady jsou 30.000,- Kč na výrobu 300ks triček. Při prodeji je Vám vrácen vložený náklad a provize 30% z investované částky. Vyúčtování a převod financí za prodané ks je možno realizovat týdně nebo měsíčně. Jako bonus nabízíme k jednání také možnost propagace Vaší činnosti na akcích, kterých se účastníme a propagačních kanálech – internetové televize, rozhlasové stanice a osvětě v tisku souběžně při propagaci našich projektů. Rozsah oslovitelné klientely se před plošnou propagací zatím pohybuje v objemu cca 10.000 zákazníků.

  5. Kompletní fotogalerii triček naleznete na www.pozitivnitricka.cz Tato nabídka je orientační a může být individuálně upravena po vzájemné dohodě. Těšíme se na případnou spolupráci a věříme, že kooperace na tomto projektu bude pro Vás přínosem. Děkujeme za Váš čas, věnovaný projektu Pozitivní trička. Za občanské sdružení Pozitivita Josef Šálek +420 608 731 078 Ladislav Kocián +420 732 623 116