super klasa w gimnazjum im powsta c w wielkopolskich w lw wku n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Super Klasa w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku PowerPoint Presentation
Download Presentation
Super Klasa w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 19
varana

Super Klasa w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku - PowerPoint PPT Presentation

107 Views
Download Presentation
Super Klasa w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Super Klasa w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Lwówku

 2. W naszej szkole organizowany jest projekt Super Klasa. Polega on na rywalizacji przez cały rok szkolny uczniów z poszczególnych klas w cyklu imprez organizowanych przez SU, które są punktowane i podsumowane na koniec roku szkolnego. Zwycięska klasa otrzymuje nagrodę sponsorowaną przez SU i Radę Rodziców.

 3. Imprezy wchodzące w skład „Super Klasy”

 4. „Najsprawniejsza klasa” Konkurs polega na przeprowadzeniu kilku konkurencji sprawnościowych takich jak: • Tor przeszkód • Siłowanie na rękę • Przeciąganie liny • Skok przez skakankę Na końcu punkty sumowane są dla każdej klasy i zwycięska klasa otrzymuje komplet 15-stu punktów.

 5. „Konkurs Piosenki Patriotycznej” Konkurs jak sama nazwa mówi polega na zaśpiewaniu Piosenki Patriotycznej. Uroczystość ta ma na celu oddanie czci tym, którzy walczyli za wolność naszej ojczyzny. Każda klasa wystawić może solistę oraz zespół. Punkty sumowane są za oba występy. Zwycięża więc klasa, która łącznie otrzyma najwięcej punktów.

 6. „Zbiórka puszek, baterii i makulatury” Zbiórka ma na celu uczyć nas jak dbać o środowisko już od najmłodszych lat. Zbiórki organizowane są co miesiąc. Na końcu roku sumowane są wyniki każdej klasy, a najlepsi otrzymują nagrodę pieniężną.

 7. „Mini Playback Show” Impreza ta cieszy się największą popularnością w naszej szkole. Każdy może pokazać swoje muzyczne a jednocześnie aktorskie talenty. Każda klasa wystawić może solistę i zespół którzy walczy będą o pierwsze miejsce w konkursie. Przez rywalizację mogą się oni świetnie bawić.

 8. „Dzień Angielski” Konkurs ma na celu pogłębienie naszej wiedzy na temat języka angielskiego. Jest to także dobra okazja do przyswojenia sobie tradycji i zwyczajów. Zwycięzką klasę wyłania kilka konkurencji m.in.: • Prezentacja filmu angielskiego • Piosenka anglojęzyczna • Prezentacja scenki po angielsku

 9. „Konkurs Recytatorski” Jest to corocznie organizowane spotkanie młodych adeptów sztuki teatralnej. Dzięki niemu każdy uczeń szkoły ma okazję sprawdzić swoje zdolności w interpretacji wiersza, a poza tym zdobyć punkty dla klasy.

 10. „Dzień Teatru” Jest to corocznie organizowana impreza mająca na celu podniesienie zdolności aktorskich uczniów naszej szkoły. Składa się z kilku elementów: • Prezentacja piosenki • Prezentacja scenki • Wykonanie plakatu lub karykatur sławnych aktorów.

 11. „Majówka Gimnazjalna” Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Co roku na początku miesiąca organizujemy majówkę, która służy integracji i dobrej zabawie gimnazjalistów. Co roku jej plan i przebieg jest inny, ale zawsze wszyscy się świetnie bawią…