slide1 n.
Download
Skip this Video
Download Presentation
El Dorado Rum 3 YO + sklenice zdarma Karibik - Guayana

Loading in 2 Seconds...

play fullscreen
1 / 1

El Dorado Rum 3 YO + sklenice zdarma Karibik - Guayana - PowerPoint PPT Presentation


  • 110 Views
  • Uploaded on

El Dorado Rum 3 YO + sklenice zdarma Karibik - Guayana. Destilace Zrání Degustace Doba zrání v dubových sudech Hodnoty.

loader
I am the owner, or an agent authorized to act on behalf of the owner, of the copyrighted work described.
capcha
Download Presentation

PowerPoint Slideshow about 'El Dorado Rum 3 YO + sklenice zdarma Karibik - Guayana' - vangie


Download Now An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author.While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript
slide1

El Dorado Rum 3 YO + sklenice zdarma

Karibik - Guayana

Destilace

Zrání

Degustace

Doba zrání v dubových sudech

Hodnoty

Vynikající v sudu stařený bílý rum, zrající po dobu nejméně 3 let v 45 galonových dubových sudech po bourbonu, je vynikající míchaný rum, který prochází dvojí filtrací přes přírodní dřevěné uhlí pro získání jasu a čistoty.

Tento rum je směsí dvou unikátních rumů destilovaných ve francouzském Savalle lihovaru, který je nyní v provozu v Demerara Distillers v Diamond. Tento opravdu všestranný lihovar pochází z bývalého Uitvlugt Estate a má schopnost produkovat devět různých značek rumů. Dvě z těchto značek "SWR" - Skeldon bílý rum a "B" - Blairmont vytvořily tuto unikátní směs.

Rumy z francouzského Savalle lihovaru jsou stařeny v sudech po bourbonu ve skladu společnosti při vysoké teplotě v tropických klimatických podmínkách Guyany po tři roky, což umožňuje, aby rumy vyzrály v průběhu času v jemný a lahodný destilát. Stařené rumy jsou míchány vrchními sklepmistry společnosti a poté jsou dvakrát filtrovány přes přírodní dřevěné uhlí pro odstranění přírodní jantarové barvy, kterou získaly během procesu stárnutí a tak vzniká neuvěřitelně hladký a jedinečný chuťový profil tohoto bílého rumu.

Citrusové a vanilkové aroma posíleno tóny čokolády a rozinek. Hladká kulatá chuť s kokosem - ovocná se suchým dozvukem. Vyvážený a zároveň s plnou chutí.

3 roky

70 cl, 40 % Tubus + 1 sklenice zdarma