soczyste jab uszka polecaj n.
Download
Skip this Video
Loading SlideShow in 5 Seconds..
Soczyste jabłuszka polecają PowerPoint Presentation
Download Presentation
Soczyste jabłuszka polecają

Loading in 2 Seconds...

  share
play fullscreen
1 / 11
ulmer

Soczyste jabłuszka polecają - PowerPoint PPT Presentation

98 Views
Download Presentation
Soczyste jabłuszka polecają
An Image/Link below is provided (as is) to download presentation

Download Policy: Content on the Website is provided to you AS IS for your information and personal use and may not be sold / licensed / shared on other websites without getting consent from its author. While downloading, if for some reason you are not able to download a presentation, the publisher may have deleted the file from their server.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - E N D - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Presentation Transcript

 1. Soczystejabłuszkapolecają Uprawiaj sporty, bo to samo zdrowie

 2. Bieganie Każdy z nas lubi biegać a szczególnie, gdy jest ładna pogoda. Tylko nie biegajcie w domu, bo mama może się zdenerwować.

 3. Przysiady Przysiady to już tradycja, niektórzy lubią je bardziej, a inni mniej. Przecież wystarczy tylko wyprostować ręce i kucać. Dominika z Soczystych Jabłuszek też lubi to ćwiczenie.

 4. Gramy w gumę Oh ! Jaka to fajna zabawa . Każdy może grać w gumę . Nie tylko na podwórku. Wystarczy tylko opanować kilka prostych kroków. My też gramy w gumę .

 5. Hula - hop Marta z Soczystych Jabłuszek bardzo lubi hula – hop .Kręć biodrami i utrzymuj na nich hula – hop . Prościzna ! : )

 6. Hop , Hop na skakance ! Skakanka, to super ćwiczenie nie tylko można zrzucić kilka kalorii po pączku ze sklepiku, ale też świetnie się bawić. Super ! Są różne style skakania na skakance np. rowerek, żabka.

 7. Taniec Nie tylko dziewczyny ale i chłopaki mogą potańczyć. Doskonałym tańcem jest zumba i fitness .

 8. Siatkówka Karolina lubi siatę! Chyba każdy ją lubi. Nie tylko możesz zadbać o dobrą formę, ale także spotkać się z przyjaciółmi .

 9. Koszykówka Często gramy w nią na w-f. Ale po szkole też nie zaszkodzi. Nie zniechęcaj się od razu gdy nie trafisz do kosza. Nauka czyni mistrza !!!

 10. Rower Zamiast siedzieć przy komputerze lub oglądać telewizję, siądź na rower! To nietrudna dyscyplina, wystarczy tylko pedałować!

 11. Dziękujemy ! Dziękujemy za obejrzenie naszej prezentacji. Mamy nadzieję , że spodobała się Wam i zachęciła do wykonywania ćwiczeń . Marta Dominika Karolina